Twee antieke Japanse Imari porseleinen vaasjes met zeegezicht/berg decor. Circa 1900. Afmeting: 16 x 7 cm ø. In goede staat.
Vier maal Delfts polychrome Fayence. Bestaande uit drie vazen + één bord. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 26 cm. In goede staat.
Twee oude Delftse Fayence wandborden met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: ø 28,4 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie decor. Randschade. Afmeting: ø 22,4 cm. In redelijke staat.
Drie maal antiek Jugendstil keramiek met vernikkeling. Circa 1915. Bestaande uit: Tablet, dekseldoos, bloempotje. Afmeting: 13 - 54 cm. In goede staat.
Drie zeldzame Petrus Regout Maastrich bordjes met drakendecor. Dragon. Circa 1900. Afmeting: 16,8 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen grote gemberpot met zeegezicht. Deksel gelijmd. Afmeting: 19 x 17 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren tuitzeefje, 833/000, rond model met gecontourneerde rand voorzien van graveerwerk. MT.: P.L.Uriot, Amsterdam. 1822-1865. ø 5 cm. ca 11 gram. In zeer goede staat
Swarovski ring uit witmetaal met grote middensteen en aan weerskanten in de band 5 stenen. Model attract around. ø 52. In goede staat
Twee plated messing pauwen. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.
Oud Engels meetinstrument. Everelt Edgcumbe London. Met eiken kast. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 29 x 34 x 24 cm. In goede staat.
Antiek lederen hoofdbedekking (motor). Circa 1900 - 1940. Afmeting: 24 x 22 x 2 cm. In goede staat.
Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. Bestaande uit: Kanon + Pierot. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.
Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. Bestaande uit: Honkbalspelers + koppige ezel. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke kopergedreven artikelen. Onder andere: wandkastjes, borstelsets, plaquette Marken door J. Nicolet, tablet etc... Afmeting: 20 - 60 cm. In goede staat.
Drie oude katoenen Indonesische sarongs. 20e Eeuw. Afmeting: circa 150 x 130 cm. In goede staat.
Oud Fries kerfsnede pijpenrek met tekst 'hoop op zegen'. Afmeting: 20 x 42 x 6 cm. In goede staat.
Zware Italiaanse albast lampenvoet. Tweede helft 20e eeuw.. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Twee maal antiek. Circa 1920. Eén maal weegschaal met keramiek, merk Krups, beschadigd. Eén maal emaille keukenklok, gerestaureerd. Afmeting: 27 - 48 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke blikken. (broodtrommels). Circa 1900. Eén met lithografie 'West Indische chocolade pastilles'. Afmeting: 36 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal Aap-Noot-Mies plus extra letters. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Twee grote 30-er jaren teddyberen met glazen ogen. Afmeting: 58 - 64 cm. In goede staat.
Eikenhouten hangvitrinekast. Art Deco. Circa 1920. Afmeting: 86 x 95 x 25 cm. In goede staat.
Vier-delige Anna Groen Copier uraniumglas set. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 22 x 22 x 12 cm. In goede staat.