Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1504 Resultaten
Kavel: 5515

Antieke Anna Groen set, 1920

Resultaat: 25 EUR

Antieke zeven-delige Anna Groen likeurset. Uraniumglas. Circa 1920. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.


Kavel: 5539

Swarovski beeldjes en Lalique glas

Resultaat: 25 EUR

Groot Lalique France bekerkglas met mat twee dimensionaal blad decor. Chip. Afmeting: 12 x 10 cm ø. In redelijke staat. en diverse Swarovski beeldjes.


Kavel: 6461

Oude Japanse bloempot

Resultaat: 25 EUR

Oude Japanse porseleinen bloempot met florale en draken decor. Rood bodemmerk. Afmeting: 20,5 x 26 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6655

Lot oud porselein, divers (6x)

Resultaat: 25 EUR

Zes maal oud divers porselein. Bestaande uit: Amfora vaas Kaiser Germany + Limoges dekseldoos, handbeschilderd, floraal + Royal Copenhagen zoutnap + theepot + Chinese schaal + antieke handbeschilderde...


Kavel: 546

Lot plated, divers

Resultaat: 20 EUR

Lot plated. Divers. Bestaande uit: Lange lepels, twee schalen, visbestek en taartschep. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 22 cm. In goede staat.


Kavel: 2465

Staande lamp, 1940

Resultaat: 20 EUR

Grote houtgestoken staande lamp. Donker gebeitst. Circa 1940. Afmeting: 182 x 62 cm ø. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2493

3x Antiek houtwerk

Resultaat: 20 EUR

Drie maal antiek houtwerk. Bestaande uit: 19e Eeuwse theestoof met ketel. Drankhouder voor honden, St. Bernhard. Grote houten flacon. Afmeting: 30 - 53 cm. In goede staat.


Kavel: 2503

2x Antieke Indonesische Sirih-houders

Resultaat: 20 EUR

Twee antieke Indonesische Sirih-houders (pruimtabak). Eén maal gegraveerd, drie-delig, circa 1930 + één maal met vakverdeling, circa 1900 en restanten Sirih. Afmeting: 23 x 23 cm ø + 10 x 23 x 13,5 c...


Kavel: 2518

30x De avonturen van Flipje

Resultaat: 20 EUR

Dertig boekjes De avonturen van Flipje - de Betuwe. Afmeting: 17 x 17 x 0,4 cm. In goede staat.


Kavel: 2520

Lot oude/antieke flessen

Resultaat: 20 EUR

Lot oude/antieke flessen. Onder andere: Grolsch, Vlekje, emaille, porselein, Maggi et cetera. In doos. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4209

19e Eeuwse Franse breistoel

Resultaat: 20 EUR

19e Eeuwse Franse geeboniseerde houtgestoken breistoel. Circa 1870. Afmeting: 99 x 40 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 5554

Glas in lood venster

Resultaat: 20 EUR

Oud gebrandschilderd glas-in-lood venster naar oud voorbeeld. Afbeelding van "gezin omstreeks 1790". Afmeting: 41 x 33 cm. In goede staat.


Kavel: 6466

Lot divers goudsteen

Resultaat: 20 EUR

Lot divers antiek goudsteen + Engels keramiek. Circa 1870 - 1900. Bestaande uit: Vier schenkkannen (waarvan één beschadigd), suikerpot (goed), kastkom (gelijmd), twee kommen op hoge voet (goed). Afmet...


Kavel: 6627

2x Oude Chinese Yixing theepotten

Resultaat: 20 EUR

Twee oude Chinese Yixing theepotten. Eén maal hoog model met salamander + bodemmerk. Eén maal met bamboegrip, tekst en landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 15 x 14 x 8 cm ø / 13 x 12 x 8 cm ø. In go...


Kavel: 6654

7x Chinees/Japans porselein

Resultaat: 20 EUR

Zeven maal Chinees/Japans porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Eén Imari vaas met tuin/goud decor. Vijf Chinese Familie Verte bordjes met bodemmerk, 19e eeuw. Eén oude Chinese Yixing theepot met ...


Kavel: 1292

5x Antieke etsen/steendrukken (divers)

Resultaat: 15 EUR

Vijf antieke etsen/steendrukken. 19e Eeuw. Onder andere: Twee maal P. Matthes, P.A. Schipperus, A.C. Kruseman, W. Steelink. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.