Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Omega zakhorloge
Startprijs 50 EUR

Omega zakhorloge, mechanisch met witmetalen ketting. ø 50mm. Werkend

Witgouden ring bewerkt met diamant
Startprijs 100 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een bewerkte kop met een grote spiegelchaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,12 ct. ø 50. ca 2,6 gram. In goede staat

Lot diverse modelauto's
Resultaat: 75 EUR

Lot van veertien diverse oude ijzeren speelgoed auto's. Onder andere: Dinky Toys, Corgi Toys etc. Bespeeld. Afmeting: 10 - 32 cm. In redelijke staat.

Plated flessenhouder
Startprijs 80 EUR

Plated flessenbak, gezaagd model met parelrand. Christofle. ø12x3cm. In goede staat.

Zilveren tafelschaal
Startprijs 200 EUR

Zilveren tafelschaal, 925/000, met 3 schelpvormige bakjes bevestigd aan een greep gemaakt uit dolfijnen. 23x23x13cm. ca 207 gram. In goede staat

2x Oud blikken speelgoed
Startprijs 30 EUR

Twee maal oud blikken speelgoed. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Zij-span, China. Vliegtuig acrobaat, Cragston Toy. Afmeting: 14 - 18 cm. In redelijke staat.

Meissen set, 19e eeuw
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuws Duits Meissen porseleinen tete a tete. Zes-delig. Tablet K.P.M. Roomkannetje + lepel, suikerpotje, mocca kannetje + twee kop en schotels. Afmeting: 10 x 26 x 22 cm. In goede staat.

Zilveren Deense dekselpot
Startprijs 200 EUR

Zilveren dekselpot, 830/000, ovaal model met cannelures en een versierde rand op de pot en op het deksel met bladdecor. Met monogramgravure. 10x7x15cm. Voorzien van houten knop op het deksel. MT.: Ch...

Porseleinen pop, Simon & Halbig, malnummer 1011, ca. 1889
Resultaat: 150 EUR

Porseleinen pop, Simon & Halbig, malnummer 1011, ca. 1889. Ze heeft een zogenaamde borstkop van porselein. Het leren lijf heeft onderarmen van porselein. Antieke kleding, glazen ogen en een pruik van ...

Collier met granaat en goud
Startprijs 100 EUR

Collier met geelgouden sluiting en hanger, 585/000, vooerzien van gefacetteerde granaten geregen d.m.v. draad. 40 cm. In goede staat

Porseleinen pop, niet gemerkt, maar vermoedelijk gemaakt door Heinrich Handwerck. Duitsland ca. 1910.
Resultaat: 120 EUR

Porseleinen pop, niet gemerkt, maar vermoedelijk gemaakt door Heinrich Handwerck. Duitsland ca. 1910. De pop heeft glazen ogen, een pruik van echt haar en een Duits geleed lijf. Prachtige kleding met ...

Grote Japanse Kakimon kom, 17e-18e eeuw
Startprijs 700 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Japanse Kakiemon porseleinen kom met aardbeien decor. Met bodemmerk. Professioneel gerestaureerd. Octagonaal. Afmeting: 10 x 21 x 21 cm. In goede staat.

Zilveren sleef
Startprijs 75 EUR

Zilveren sleef, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak en een gecontourneerde steel, beide voorzien van biedermeier gravures. ca 29 cm. ca 98 gram. In goede staat

Perzische lakwerkschaal
Resultaat: 90 EUR

Oosterse lakwerkschaal met strijders te paard decor en goudrand. Handgeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 7,5 x 34 cm ø. In goede staat.

Zilveren koordarmband en collier
Startprijs 40 EUR

Zilveren collier en armband, 925/000, een verlopend koordcollier, 4-7,5mm., met een bijpassende armband. 8 mm. Lengte 47 en 21 cm. totaal ca 28,2 gram. In goede staat

3x Joodse Menora kandelaren
Resultaat: 35 EUR

Drie oude Joodse messing Menora kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.

Franse vergulde pendule, 19e eeuw
Startprijs 240 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde bronzen pendule. Vrouw bij hek en duif. In hand mist iets. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Gendi kan met zilver
Resultaat: 100 EUR

Antieke Chinees porseleinen Gendi schenkkan met zilveren montuur, landschappen in medaillons, en florale decors. Hals ingekort. Afmeting: 26 x 12,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Albast Empire klokkenstel
Startprijs 350 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse albasten Empire klok. Halfuur-slag, veerslinger. Beschadigingen. Afmeting: 44 - 55 cm. In redelijke staat.

Swarovski ring met kristallen
Resultaat: 25 EUR

Swarovski ring uit witmetaal met grote middensteen en aan weerskanten in de band 5 stenen. Model attract around. ø 52. In goede staat

2x Grote antieke Chinese kommen
Resultaat: 500 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen kommen met karper/peterselie decor. Enkele chips omranding. Afmeting: 9,3 x 19,2 cm ø. In redelijk/goede staat.

Zilveren gesp
Startprijs 65 EUR

Zilveren gesp, 800/000, met getorste bewerking. Grootte 4x3,5cm. ca 27 gram. In goede staat

Schotel met zilveren beugel, 1863
Startprijs 90 EUR

Kristallen schotel, versierd met amandelslijpsel en een aculadevormige rand, voorzien van een gecontourneerde zilveren beugel met biedermeier graveerwerk. MT.:A.A.G.Sandfort, Zwolle jl.: d:1863. ø27x1...

Antieke Franse pendule met porselein, 1860
Startprijs 180 EUR

Antieke Franse compositie metalen pendule met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat en plaquette. Circa 1860. Dekselvaas beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 cm. I...