Omega zakhorloge, mechanisch met witmetalen ketting. ø 50mm. Werkend
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een bewerkte kop met een grote spiegelchaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,12 ct. ø 50. ca 2,6 gram. In goede staat
Lot van veertien diverse oude ijzeren speelgoed auto's. Onder andere: Dinky Toys, Corgi Toys etc. Bespeeld. Afmeting: 10 - 32 cm. In redelijke staat.
Plated flessenbak, gezaagd model met parelrand. Christofle. ø12x3cm. In goede staat.
Zilveren tafelschaal, 925/000, met 3 schelpvormige bakjes bevestigd aan een greep gemaakt uit dolfijnen. 23x23x13cm. ca 207 gram. In goede staat
Twee maal oud blikken speelgoed. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Zij-span, China. Vliegtuig acrobaat, Cragston Toy. Afmeting: 14 - 18 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Duits Meissen porseleinen tete a tete. Zes-delig. Tablet K.P.M. Roomkannetje + lepel, suikerpotje, mocca kannetje + twee kop en schotels. Afmeting: 10 x 26 x 22 cm. In goede staat.
Zilveren dekselpot, 830/000, ovaal model met cannelures en een versierde rand op de pot en op het deksel met bladdecor. Met monogramgravure. 10x7x15cm. Voorzien van houten knop op het deksel. MT.: Ch...
Porseleinen pop, Simon & Halbig, malnummer 1011, ca. 1889. Ze heeft een zogenaamde borstkop van porselein. Het leren lijf heeft onderarmen van porselein. Antieke kleding, glazen ogen en een pruik van ...
Collier met geelgouden sluiting en hanger, 585/000, vooerzien van gefacetteerde granaten geregen d.m.v. draad. 40 cm. In goede staat
Porseleinen pop, niet gemerkt, maar vermoedelijk gemaakt door Heinrich Handwerck. Duitsland ca. 1910. De pop heeft glazen ogen, een pruik van echt haar en een Duits geleed lijf. Prachtige kleding met ...
Grote 17e - 18e eeuwse Japanse Kakiemon porseleinen kom met aardbeien decor. Met bodemmerk. Professioneel gerestaureerd. Octagonaal. Afmeting: 10 x 21 x 21 cm. In goede staat.
Zilveren sleef, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak en een gecontourneerde steel, beide voorzien van biedermeier gravures. ca 29 cm. ca 98 gram. In goede staat
Oosterse lakwerkschaal met strijders te paard decor en goudrand. Handgeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 7,5 x 34 cm ø. In goede staat.
Zilveren collier en armband, 925/000, een verlopend koordcollier, 4-7,5mm., met een bijpassende armband. 8 mm. Lengte 47 en 21 cm. totaal ca 28,2 gram. In goede staat
Drie oude Joodse messing Menora kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen pendule. Vrouw bij hek en duif. In hand mist iets. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Gendi schenkkan met zilveren montuur, landschappen in medaillons, en florale decors. Hals ingekort. Afmeting: 26 x 12,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse albasten Empire klok. Halfuur-slag, veerslinger. Beschadigingen. Afmeting: 44 - 55 cm. In redelijke staat.
Swarovski ring uit witmetaal met grote middensteen en aan weerskanten in de band 5 stenen. Model attract around. ø 52. In goede staat
Twee grote antieke Chinees porseleinen kommen met karper/peterselie decor. Enkele chips omranding. Afmeting: 9,3 x 19,2 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zilveren gesp, 800/000, met getorste bewerking. Grootte 4x3,5cm. ca 27 gram. In goede staat
Kristallen schotel, versierd met amandelslijpsel en een aculadevormige rand, voorzien van een gecontourneerde zilveren beugel met biedermeier graveerwerk. MT.:A.A.G.Sandfort, Zwolle jl.: d:1863. ø27x1...
Antieke Franse compositie metalen pendule met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat en plaquette. Circa 1860. Dekselvaas beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 cm. I...