Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken 3-laden onderstuk, 1800
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten drie-laden onderstuk. Circa 1800. Empire. Afmeting: 97 x 133 x 59 cm. In goede staat.

P.M. Hendriks, Landschap Giethoorn
Startprijs 150 EUR

P.M. Hendriks. Landschap Giethoorn. Aquarel op papier. Afmeting: 38 x 62 cm. In goede staat.

Antieke merklap, 1858
Resultaat: 50 EUR

Antieke merklap. Anno 1858. In originele mahoniehouten lijst. Afmeting: 28 x 27 cm. In goede staat.

M. Ottee, Bruggetje bij Giethoorn
Startprijs 200 EUR

M. Ottee. Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Bruggetje bij Giethoorn. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Antiek diorama, 1920
Startprijs 150 EUR

Antiek diorama. Circa 1920. Holland. Handbeschilderd met houten boot 'Dina'. Gesigneerd J. Groen. Afmeting: 46 x 35 cm. In goede staat.

Engelse Regency tafel
Resultaat: 100 EUR

Engelse eikenhouten Regency tafel met drie-spant poot. 18e 19e Eeuw. Afmeting: 74 x 89 cm ø. In goede staat.

Ongesigneerd, Romantisch stadsgezicht
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Romantisch stadsgezicht met figuren. Met goudkleurige Barok lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 92 cm. In goede staat.

Theo Goedvriendt, Cipressen op rotsen
Resultaat: 170 EUR

Theo Goedvriendt. 1879 - 1969. Cipressen op rotsen. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.

Antiek Russisch reis ikoon
Resultaat: 80 EUR

Antiek geëmailleerd bronzen Russisch reis ikoon. Triptychon. Afmeting: 8 x 19,5 cm. In goede staat.

Kandelaar, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

18e Eeuwse messing kaarskandelaar. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

4x 18e Eeuwse Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Vier maal 18e eeuws Chinees porselein. Kopjes en één schotel. Familie Rose, floraal. Schotel haarscheur. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 4,5 - 11 cm ø. In redelijk/goede staat.

Jugendstil-stijl Majolica jardiniere
Resultaat: 150 EUR

Jugendstil-stijl polychrome genummerde Majolica jardiniere met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 37 x 20 cm. In goede staat.

Meissen knobbelvaas
Startprijs 250 EUR

Mooie Duitse Meissen porseleinen knobbelvaas met fijn geschilderde romantische decors. Bovenkant gelijmd. Afmeting: H 17 cm. In matige staat.

Katholiek altaar
Startprijs 40 EUR

Verguld messing katholiek drie-luik altaar. 20e Eeuw. Met steendrukken. Neo Gotisch. Afmeting: 30 x 47 cm. In goede staat.

2x Meindert Volkers, Avondlandschap Beieren/Landschap Hoek van Holland
Startprijs 70 EUR

Twee maal Meindert Volkers. 1927 - 2000 Enschede. Bestaande uit: Avondlandschap Beieren + Landschap Hoek van Holland, 1979. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.

Lot divers antiek
Resultaat: 50 EUR

Lot divers antiek. Bestaande uit: Twee messing kandelaren, 19e eeuw. Kleine tinnen kraantjeskan, 19e eeuw. Zeven stuks messing passers, sleutelrekje, gewichtenblok. Afmeting: 9 - 33 cm. In goede staat...

Meissen servies
Startprijs 450 EUR

Duits Meissen porseleinen deelservies met gele rozen en goudrand. Bestaande uit: Theekan, melk+suiker, drie borden, drie kop en schotels. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.

C.J. Addicks, boerenvrouw
Startprijs 200 EUR

C.J. Addicks. 1896. 1871 - 1962. Boerenvrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 22 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 225 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 37 x 17,5 cm ø. In goede staat.

10 Koraal doodshoofdjes aan koord
Resultaat: 100 EUR

Tien oude uit koraal gesneden doodshoofdjes aan koord. 20e Eeuw. Afmeting: 2,5 - 3,5 cm. In goede staat.

Oude Chinese mangaan rode kom
Startprijs 700 EUR

Grote oude Chinees porseleinen mangaan rode kom met florale decors + craquele glazuur. Afmeting: 8,5 x 20,6 cm ø. In goede staat.

Antiek Duits cacao voorraadblik
Startprijs 70 EUR

Antiek Duits cacao voorraadblik. Hildebrands Berlin. Afmeting: 39 x 18 cm ø. In goede staat.

4x Delfts Fayence
Resultaat: 30 EUR

Vier maal Delfts polychrome Fayence. Bestaande uit drie vazen + één bord. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 26 cm. In goede staat.

Antiek tegelblad
Resultaat: 75 EUR

IJzeren tafelblad met 28 Hollandse 19e eeuwse blauwe bloempot tegels. Afmeting: 93 x 53 cm. In goede staat.