Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot antiek Chinees porselein
Resultaat: 375 EUR

Antieke Chinees porseleinen rijstwijn kop en schotels met Familie Rose floraal/insecten decor. Vijf schotels, één maal met haarscheur. Vier kopjes, één met haarscheur, drie met minimale chips. Afmetin...

Antiek Boerenbont servies, 1900
Resultaat: 375 EUR

Groot antiek Societé Ceramique Maastricht Boerenbont servies. Circa 1900. Bestaande uit: 28 Borden, theekan, suiker/melk set, roomkannetjes, eierdoppen set, botervloot, 2 schalen, 3 hoge schalen, 3 de...

Gouden armband bijbelslot
Resultaat: 360 EUR

Geelgouden armband, 585/000, gemaakt uit een bijbelslot met tussenschakels van jasseron. Met ronde golvend bakslot met graveerwerk. Breedte 20 mm. lengte 20 cm. ca 15,8 gram. In goede staat

Rest bestek, zilver
Resultaat: 360 EUR

Rest bestek, zilver, 800/000, met diverse tafellepels, 2 vorken, 2 vleesvorken, 12 ijslepels, 9 gehamerde borrellepels, 4 koffielepels en een petitfour schep. Diverse modellen. totaal ca 1360 gram. In...

C. Kaay, Dorpsromantiek
Resultaat: 360 EUR

C. Kaay. Naïve School, 1967. Dorpsromantiek. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 46 cm. In goede staat.

Antieke Engelse waterklok
Resultaat: 360 EUR

Antieke Engelse eikenhouten met messing waterklok met opschrift 'H. Anderson Fecit ye ancient towne Bath, Anno Dom. 1707'. Afmeting: 86 cm. In goede staat.

Gouden choker
Resultaat: 350 EUR

Geelgouden choker, 585/000, luna collier met gematteerde staafjes, verlopend in breedte. Voorzien van bakslot en veiligheid. ca 20,1 gram. 45 cm. In goede staat

Engelse lantaarnklok
Resultaat: 350 EUR

Grote oude Engelse messing lantaarnklok met kwartierslag op vier bellen en uurslag op grote bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 20 x 20 cm. In goede staat.

Wereldklok
Resultaat: 350 EUR

1979 Royal Geographical Societi wereldklok. Tournant uurwerk en globus draait. Afmeting: 30 x 22 x 22 cm. In goede staat.

Antieke Duitse wortelnoten penantcommode, 1880
Resultaat: 350 EUR

Antieke Duitse wortelnoten handgepolitoerde penantcommode. Circa 1880. Afmeting: 78 x 90 x 54 cm. In zeer goede staat.

18e Eeuws eiken kabinet
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuws eikenhouten kabinet met hoge getoogde deuren en bronzen beslag. Enkel gebogen. Afmeting: 230 x 160 x 65 cm. In goede staat.

2x Montis fauteuils
Resultaat: 350 EUR

Twee lichtbruine lederen Montis design stoelen met chrome. Afmeting: 93 x 64 x 68 cm. In goede staat.

Antieke Hollandse kuifkast, 1800
Resultaat: 350 EUR

Zeer gave antieke Hollandse mahoniehouten Biedermeier kuifkast. Uitneembaar. Circa 1800. Afmeting: 219 x 123 x 46 cm. In goede staat.

Zilveren schaal
Resultaat: 330 EUR

Zilveren schaal 835/000, rechthoekig gecontourneerd model met gezaagd floraal decor en voorzien van bewerkte grepen met schelpdecor. De schaal is geplaatst op 4 poten met putti.38x20x9 cm. ca 923 gram...

Jacoba Surie, Vaas met bloemen
Resultaat: 330 EUR

Jacoba Surie. 1879 - 1970. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 50 cm. In goede staat.

2x Diepe Familie Rose borden, 19e eeuw
Resultaat: 330 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen diepe Familie Rose borden met florale decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

Zilveren servies op dienblad
Resultaat: 325 EUR

Zilveren servies, 925/000, op dienblad, 800/000. Ovaal gecontourneerd dienblad met filetrand met daarop een koffiekan, melkkan en suikerbak met getorste bewerking geplaatst op gekrulde poten. MT.: Wil...

Lot Indiaas zilver
Resultaat: 325 EUR

Lot sieraden India, met diverse colliers, ringen en kruis.

Ed. K., Dorpsgezicht met wilgen
Resultaat: 325 EUR

Ed. K. Mogelijk Edzard Koning. Circa 1940. Dorpsgezicht met wilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 29 cm.In goede staat.

P. Hagoort, West-Friese stoomtrein
Resultaat: 325 EUR

P. Hagoort. Naïve School. West-Friese stoomtrein met vuurloze machines, Lutjebroek-Enkhuizen. Olieverf op paneel. Afmeting: 74 x 50 cm. In goede staat.

Antieke duivenkooi, 1900
Resultaat: 325 EUR

Zeldzame antieke grote duivenkooi met originele polychromie. Circa 1900. Afmeting: 110 x 90 x 52 cm. In goede staat.

Antieke bonheur, 1860
Resultaat: 325 EUR

Grote antieke Hollandse Louis Philippe open bonheur met geeboniseerd lijstwerk + snijwerk, met ranken en vogel. Circa 1860. Afmeting: 52 x 206 x 140 cm. In goede staat.

Grote Franse bank, 1870
Resultaat: 325 EUR

Grote eikenhouten Franse houtgestoken bank met fenixen en ranken. Neo Renaissance. Circa 1870. Afmeting: 135 x 180 x 75 cm. In goede staat.

Oude gietijzeren tuinbank
Resultaat: 325 EUR

Oude gietijzeren rode kasteel tuinbank met familiewapen. 21e Eeuw. Afmeting: 86 x 140 x 70 cm. In goede staat.