Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Witgouden ring met robijn en diamant 328
Witgouden ring met robijn en diamant
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2x Diepe Familie Rose borden, 19e eeuw 6020
2x Diepe Familie Rose borden, 19e eeuw

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
3x Petrus Regout bordjes 6514
3x Petrus Regout bordjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot Herend servies (50x) 6013
Lot Herend servies (50x)

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
3-Delig zilveren servies (Zweden) 321
3-Delig zilveren servies (Zweden)

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
Antieke Limoges theepot met onderstel 6507
Antieke Limoges theepot met onderstel

Resultaat:

160 EUR

Antieke Chinese druivenschotel 6006
Antieke Chinese druivenschotel
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Moderne glazen vaas 5556
Moderne glazen vaas

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
3x Antiek keramiek 6500
3x Antiek keramiek

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Qung Lung schotel 6493
18e Eeuwse Qung Lung schotel

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Franse comtoise,19e eeuw 3695
Franse comtoise,19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Duitse schoolklok 3688
Antieke Duitse schoolklok

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zuilen pendule , 19e eeuw 3681
Zuilen pendule , 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Oud Chinees porselein 6464
2x Oud Chinees porselein

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese theepotten 6457
2x Antieke Chinese theepotten

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Delftse Fayence wandborden 6450
2x Delftse Fayence wandborden

Resultaat:

30 EUR

Zilveren lepeldoos 871
Zilveren lepeldoos
Startprijs 80 EUR
Antieke Franse bronzen pendule, 1880 3645
Antieke Franse bronzen pendule, 1880
Startprijs 180 EUR
Jugendstil regulateur, 1915 3638
Jugendstil regulateur, 1915
Startprijs 20 EUR
Antieke Chinese/Tibetaanse bronzen vaas, 1900 2067
Antieke Chinese/Tibetaanse bronzen vaas, 1900
Startprijs 90 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Franse comtoise klok 3631
18e Eeuwse Franse comtoise klok

Resultaat:

110 EUR

Goud op zilveren ring met zirconia 864
Goud op zilveren ring met zirconia
Startprijs 30 EUR
4 Vintage horloges 314
4 Vintage horloges
Startprijs 80 EUR
2x Oud/antiek kristal 5527
2x Oud/antiek kristal
Startprijs 40 EUR