Collier van gitkralen, ø 16 mm, van een zilveren sluiting. 833/000. Lengte 42 cm.
Bronzen leeuwen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 24 x 17 cm. In goede staat.
Zilveren collier, 925/000 gerhodineerd met slanghanger. Ankercollier waaraan een hanger zit in de vorm van een slang met ogen bezet met robijnen en verder bezet met wit topasen. Grootte hanger 3x2cm. ...
Antiek Frans marmeren damesbuste met brons verguld kleed, hoofd wit Carrara marmer. Ongesigneerd. Circa 1880. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen historisme pendule. Circa 1880. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Met emaille cartouches. Afmeting: 54 x 31 x 13 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Jugendstil regulateur. Circa 1915. Deel houtwerk mist. Afmeting: 70 cm. In redelijke staat.
Twee grote antieke metalen Amerikaanse boksers op zwart marmeren basement. Door Arthur Waagen. 1869 - 1910. Afmeting: H 71 - 72 cm. In goede staat.
Groot handgeknoopt Perzisch tapijt met 35 diverse vakken met verschillende afbeeldingen. Onder andere: dieren en bloemen. Afmeting: 325 x 225 cm. In goede staat.
Drie handwerkkleden met floraal decor. Afmeting: 120 x 76 cm + 97 x 96 cm + 123 x 76 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Franse eikenhouten comtoise klok met spillegang. Huwelijk. Met gewichten + slinger. Verder in goede staat. Afmeting: H 250 cm.
Geelgouden tennisarmband, 585/000, bezet met rond gefacetteerde granaten, ø 3 mm. Voorzien van karabijnsluiting. lengte 18,5 cm. ca 10,2 gram. In goede staat
Zilveren dekselpot, 830/000, rond model met cannelures en een versierde rand op de pot en op het deksel met bladdecor. Met monogramgravure. ø11x18cm. Voorzien van houten knop op het deksel. MT.: Chri...
Zilveren lodereindoosje, 835/000, achtkantig versierd met divers bandwerk. MT.: van der Meulen, Joure. jl.:o:1974. ca 24 gram 3,5x3,5x5cm. In goede staat
Bijzonder 835/000 zilveren gembercouvert met fraaie florale graveringen en parelmoer heften. Anno 1850 - 1851. Lengte 18,5 cm. Mr. J.A. Lintveld - Amsterdam. In goede staat.
Hollandse eikenhouten 4-laden commode met gecontourneerd blad en origineel messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 81 x 85 x 50 cm. In goede staat.
Zilveren pijpcomfoor, 833/000, Empire, met rechthoekige bak met een filetrand, voorzien van koperen binnenbak, geplaatst op een rechthoekige voet met 4 bolpoten, alle 4 gerepareerd, geplaatst op een o...
Zilveren ring, 925/000, met edelstenen. Ring met een bloemvorm met bewerkte contouren binnenin bezet met gefacetteerde edelstenen met peridot, amethist, blauw topaas en granaat. grootte kop 22x22mm. ø...
Kleine 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe één-deurs wandkast. Circa 1860. Afmeting: 69 x 55 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Spaanse salontafel met taps toelopende poten, met lade. Afmeting: 172 x 76 x 53 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met robijn en diamant. Ring met ruitvormige kast, 11x11mm,in het midden bezet met een rond gefacetteerde robijn, ø4 mm, met daaromheen een ruitvormige rand 12 singecut geslepe...
Kleine handbeschilderde Friese stoelklok. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositiemetalen bureauklok met vrouw en molen. Circa 1900. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Franse bronzen atlas pendule met marmeren basement. Gesigneerd Gavernier à Paris. Met achtdaags enchapement uurwerk en halfuur-slag op bel. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Friese zilveren roomlepel, 833/000, Art Deco, met ronde bak en een fraai gegraveerde haaksteel met een bewerkte rand. MT.: J.H.van der Meulen, Joure, jl.:J:1919. Ca 20 gram. In goede staat.