Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Antieke bronzen boekensteunen, 1930
Resultaat: 325 EUR

Twee antieke brons gepatineerde Art Deco boekensteunen. Don Quichot en Pancho op zwart marmeren basement. beelden zijn van samac Circa 1930. Afmeting: 16 x 14 x 10 cm. In goede staat.

Celadon schaal
Resultaat: 325 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon schaal met gecontourneerde omranding en verzamelaars etiket 'Chinese Art - New York'. Afmeting: 3 x 16,2 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese tegel
Resultaat: 325 EUR

Grote oude Chinees porseleinen tegel met berglandschap, tekst en signatuur. Afmeting: 32,5 x 52 cm. In goede staat.

Grote 17e eeuwse Chinese kom
Resultaat: 325 EUR

Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen kom met landschappen, florale en steenbokken decor. Bodemmerk. Haarlijnen. Afmeting: 10,5 x 21,5 cm ø. In redelijke staat.

Oude Chinese Sang de Boeuf schotel
Resultaat: 325 EUR

Oude Chinese Sang de Boeuf schotel met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 21 cm ø. In goede staat.

17-Delige Hummel kerstgroep van Goebel
Resultaat: 325 EUR

17-Delige Hummel kerstgroep van Goebel. Bestaande uit: Josef, Maria, kindje Jezus, twee engeltjes, vier schaapjes, os, ezel, twee herders en de drie koningen + belletjes. Afmeting: 4 - 21 cm. In goede...

2x Oud Chinees porselein
Resultaat: 325 EUR

Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal schaaltje met bodemmerk, grijs glazuur, bakfout. Eén maal Chinees bord met zwarte glazuur, draken decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x 13,5 cm ø / 4,5...

Oude Chinese sierschotel
Resultaat: 325 EUR

Oude Chinese porseleinen sierschotel met keizerlijk geel, florale decors en bodemmerk. Afmeting: ø 28,7 cm. In goede staat.

Zilveren tabaksdoos,
Resultaat: 320 EUR

Antieke zilveren tabaksdoos, gecontourneerd model versierd met floraal gedreven en deels gegraveerd patroon. Op diverse plekken gerestaureerd. 12x5,5x5cm. ca 122 gram. In redelijk goede staat

Evert Moll, Branding op pier
Resultaat: 320 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Branding op pier. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 50 cm.In goede staat.

2x Chinese borden, 19e eeuw
Resultaat: 320 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel, herten, figuren, florale en emaille decor. Afmeting: ø 22,4 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 310 EUR

18e Eeuwse lampetkan, gemerkt vijf-delig kaststel met chinoisserie decor. Restauraties + beschadigingen. Afmeting: 20 - 31 cm. In redelijke staat.

Zilveren hengselmand
Resultaat: 300 EUR

Prachtige zilveren hengselmand, 925/000, Empire stijl, schuitvormig met gezaagd spijlenpatroon, geplaatst op een ovale voet met gezaagd patroon en een dubbele filetrand. Voorzien van hengsel met ribde...

Gouden naainecessaire
Resultaat: 300 EUR

Necessairedoosje uit schildpad met daarin geelgouden vingerhoed, schaar, priem en naaldenkoker. MT.: W.A. van der Gant, Amsterdam, 1927-1934 en M.Brack & zoon, Amsterdam, 1924-1930. Scharnier van het ...

Platina ring met diamant
Resultaat: 300 EUR

Platina rijring, 950/000, met diamant. Ring met een rail bezet met 9 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,36 ct. ø 51 ca 5,2 gram. In goede staat

Zilveren tafelbel
Resultaat: 300 EUR

Zilveren tafelbel, 925/000, rond model versierd met druiventrossen en bloemenrand. De bel is voorzien van een wit metalen binnenbel en heeft een greep gemaakt met een figuur gesneden uit ivoor. MT.: O...

Diamonde gouden rijring
Resultaat: 300 EUR

Geelgouden rijring, 585/000, met diamanten. Een rijring merk: Diamonde, model 611 met 7x0,09 briljant geslepen diamanten. ø 58. totaal ca 3,2 gram. In goede staat

Lot zilveren bestek Hollands Glad
Resultaat: 300 EUR

Lot zilveren bestekdelen, 833/000, Hollands glad, met 11 lepels, 20 cm, en 10 vorken, 21 cm, en een paplepel, 16 cm. totaal ca 1030 gram. MT.: o.a. J.v.d. Broek, Amsterdam, wed C.J. Middeldorp, Rotte...

Grote zilveren molen
Resultaat: 300 EUR

Bijzondere zilveren molen, 833/000, fraai uitgewerkt gegraveerd De Hoop, 1838, met draaibare wieken en kruiwerk. MT.:B. van Eldick, Zutphen, jl.:R:1927. Geplaatst op een zwart houten basement.. ø 14...

Diamonde gouden rijring
Resultaat: 300 EUR

Geelgouden rijring, 585/000, met diamanten. Een rijring merk: Diamonde, model 611 met 7x0,09 briljant geslepen diamanten. ø 58. totaal ca 3,2 gram. In goede staat

Zilveren zakhorloge
Resultaat: 300 EUR

Zilveren snekhorloge, 925/000, voorzien van een bewerkte beschermkast voorzien van een gedreven voorstelling met figuren aan de achterzijde. Het horloge is voorzien van een wit emaille wijzerplaat met...

J.H. Doeleman, Hollands wintergezicht met molens
Resultaat: 300 EUR

J. H. Doeleman. 1848 - 1913. Hollands wintergezicht met molens en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 33 cm. In goede staat.

Ongesigneerd?, Ridders te paard
Resultaat: 300 EUR

Ongesigneerd? Circa 1920. Ridders te paard. Olieverf op linnen. Afmeting: 97 x 122 cm. In goede staat.

Chris Soer, Stadsgezicht Brugge
Resultaat: 300 EUR

Chris Soer. 1882 - 1962. Stadsgezicht Brugge met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.