Twee antieke brons gepatineerde Art Deco boekensteunen. Don Quichot en Pancho op zwart marmeren basement. beelden zijn van samac Circa 1930. Afmeting: 16 x 14 x 10 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon schaal met gecontourneerde omranding en verzamelaars etiket 'Chinese Art - New York'. Afmeting: 3 x 16,2 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen tegel met berglandschap, tekst en signatuur. Afmeting: 32,5 x 52 cm. In goede staat.
Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen kom met landschappen, florale en steenbokken decor. Bodemmerk. Haarlijnen. Afmeting: 10,5 x 21,5 cm ø. In redelijke staat.
Oude Chinese Sang de Boeuf schotel met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 21 cm ø. In goede staat.
17-Delige Hummel kerstgroep van Goebel. Bestaande uit: Josef, Maria, kindje Jezus, twee engeltjes, vier schaapjes, os, ezel, twee herders en de drie koningen + belletjes. Afmeting: 4 - 21 cm. In goede...
Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal schaaltje met bodemmerk, grijs glazuur, bakfout. Eén maal Chinees bord met zwarte glazuur, draken decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x 13,5 cm ø / 4,5...
Oude Chinese porseleinen sierschotel met keizerlijk geel, florale decors en bodemmerk. Afmeting: ø 28,7 cm. In goede staat.
Antieke zilveren tabaksdoos, gecontourneerd model versierd met floraal gedreven en deels gegraveerd patroon. Op diverse plekken gerestaureerd. 12x5,5x5cm. ca 122 gram. In redelijk goede staat
Evert Moll. 1878 - 1955. Branding op pier. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 50 cm.In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel, herten, figuren, florale en emaille decor. Afmeting: ø 22,4 cm. In goede staat.
18e Eeuwse lampetkan, gemerkt vijf-delig kaststel met chinoisserie decor. Restauraties + beschadigingen. Afmeting: 20 - 31 cm. In redelijke staat.
Prachtige zilveren hengselmand, 925/000, Empire stijl, schuitvormig met gezaagd spijlenpatroon, geplaatst op een ovale voet met gezaagd patroon en een dubbele filetrand. Voorzien van hengsel met ribde...
Necessairedoosje uit schildpad met daarin geelgouden vingerhoed, schaar, priem en naaldenkoker. MT.: W.A. van der Gant, Amsterdam, 1927-1934 en M.Brack & zoon, Amsterdam, 1924-1930. Scharnier van het ...
Platina rijring, 950/000, met diamant. Ring met een rail bezet met 9 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,36 ct. ø 51 ca 5,2 gram. In goede staat
Zilveren tafelbel, 925/000, rond model versierd met druiventrossen en bloemenrand. De bel is voorzien van een wit metalen binnenbel en heeft een greep gemaakt met een figuur gesneden uit ivoor. MT.: O...
Geelgouden rijring, 585/000, met diamanten. Een rijring merk: Diamonde, model 611 met 7x0,09 briljant geslepen diamanten. ø 58. totaal ca 3,2 gram. In goede staat
Lot zilveren bestekdelen, 833/000, Hollands glad, met 11 lepels, 20 cm, en 10 vorken, 21 cm, en een paplepel, 16 cm. totaal ca 1030 gram. MT.: o.a. J.v.d. Broek, Amsterdam, wed C.J. Middeldorp, Rotte...
Bijzondere zilveren molen, 833/000, fraai uitgewerkt gegraveerd De Hoop, 1838, met draaibare wieken en kruiwerk. MT.:B. van Eldick, Zutphen, jl.:R:1927. Geplaatst op een zwart houten basement.. ø 14...
Geelgouden rijring, 585/000, met diamanten. Een rijring merk: Diamonde, model 611 met 7x0,09 briljant geslepen diamanten. ø 58. totaal ca 3,2 gram. In goede staat
Zilveren snekhorloge, 925/000, voorzien van een bewerkte beschermkast voorzien van een gedreven voorstelling met figuren aan de achterzijde. Het horloge is voorzien van een wit emaille wijzerplaat met...
J. H. Doeleman. 1848 - 1913. Hollands wintergezicht met molens en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 33 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Circa 1920. Ridders te paard. Olieverf op linnen. Afmeting: 97 x 122 cm. In goede staat.
Chris Soer. 1882 - 1962. Stadsgezicht Brugge met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.