Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren botermes en 5 zeldzame ijslepels 241
Zilveren botermes en 5 zeldzame ijslepels
Startprijs 75 EUR
Antieke zilveren haak 242
Antieke zilveren haak
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Zilveren bestek 243
Zilveren bestek

Resultaat:

475 EUR

Zilveren servies 244
Zilveren servies
Startprijs 400 EUR
2 Zilveren beugels 245
2 Zilveren beugels
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2 Zilveren miniaturen 246
2 Zilveren miniaturen

Resultaat:

45 EUR

Hoorn des overvloeds met zilveren voet 247
Hoorn des overvloeds met zilveren voet
Startprijs 90 EUR
Antiek zilveren reisbestek 248
Antiek zilveren reisbestek
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Zilveren schaal 249
Zilveren schaal

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Aarbeienschotel met zilveren beugel, 1872 250
Aarbeienschotel met zilveren beugel, 1872

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zakhorloge met beschildering 251
Zakhorloge met beschildering

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Movado horloge 252
Movado horloge

Resultaat:

150 EUR

Zilveren herenhorloge, 18e eeuw 253
Zilveren herenhorloge, 18e eeuw
Startprijs 330 EUR
Gouden herenhorloge, 1875 254
Gouden herenhorloge, 1875
Startprijs 280 EUR
Verkocht
2 Nieuwe horloges Skav 255
2 Nieuwe horloges Skav

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antiek horloge met speelwerk 256
Antiek horloge met speelwerk

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Omega dameshorloge, Seamaster 257
Omega dameshorloge, Seamaster

Resultaat:

200 EUR

Gouden horloge, Concord 258
Gouden horloge, Concord
Startprijs 550 EUR
Horloge goud op staal, Concord 259
Horloge goud op staal, Concord
Startprijs 300 EUR
Spillegang horloge, schildpad 260
Spillegang horloge, schildpad
Startprijs 300 EUR
Gouden horloge, Viking 261
Gouden horloge, Viking
Startprijs 40 EUR
Gouden dameshorloge 262
Gouden dameshorloge
Startprijs 140 EUR
Verkocht
2 Horloges 263
2 Horloges

Resultaat:

110 EUR

6x Stel zilveren viscouverts 264
6x Stel zilveren viscouverts
Startprijs 360 EUR