Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek beeld, Henry Fugere 5104
Antiek beeld, Henry Fugere
Startprijs 150 EUR
3 Loks H0-spoor Trix 3093
3 Loks H0-spoor Trix
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Trix H0: 22752 + 22713 3086
2x Trix H0: 22752 + 22713

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Bronzen Charlie Chaplin 5097
Bronzen Charlie Chaplin

Resultaat:

150 EUR

Bronzen eland 5090
Bronzen eland
Startprijs 170 EUR
Verkocht
Roco H0, 68793 3050
Roco H0, 68793

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Fleischmann H0 4423 3043
Fleischmann H0 4423

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 63823 + 63828 3036
2x Roco H0: 63823 + 63828

Resultaat:

140 EUR

Antiek tinnen Jugendstil figuur, Vrouw met mandoline 5054
Antiek tinnen Jugendstil figuur, Vrouw met mandoline
Startprijs 65 EUR
6x Stel zilveren viscouverts 264
6x Stel zilveren viscouverts
Startprijs 360 EUR
Bronzen beeld, Leeuw 5047
Bronzen beeld, Leeuw
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Antieke marmeren buste, 1880 5040
Antieke marmeren buste, 1880

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, J.D. Kestner, Duitsland, ca. 1890. 3000
Porseleinen pop, J.D. Kestner, Duitsland, ca. 1890.

Resultaat:

300 EUR

Gouden oorhangers 228
Gouden oorhangers
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Album met voor-oorlogse ansichtkaarten 2914
Album met voor-oorlogse ansichtkaarten

Resultaat:

90 EUR

Zilveren kandijtang 221
Zilveren kandijtang
Startprijs 35 EUR
Fruitschaal met zilveren voet 214
Fruitschaal met zilveren voet
Startprijs 100 EUR
A.M. Geijp, Hollands landschap met koeien 1154
A.M. Geijp, Hollands landschap met koeien
Startprijs 280 EUR
5x Antieke/oude penningen 2907
5x Antieke/oude penningen
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2x Antieke beelden, Amerikaanse boksers 5004
2x Antieke beelden, Amerikaanse boksers

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
19e Eeuws kerkelijk ikoon 1147
19e Eeuws kerkelijk ikoon

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
C. Kuyp, Boerenhuis met figuren 1140
C. Kuyp, Boerenhuis met figuren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Perzisch tapijt, 325 x 225 cm 4522
Perzisch tapijt, 325 x 225 cm

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
3x Handwerk kleden 4515
3x Handwerk kleden

Resultaat:

70 EUR