Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Louis Philippe wandkast, 1860 4272
Louis Philippe wandkast, 1860
Startprijs 50 EUR
Antieke Spaanse salontafel 4265
Antieke Spaanse salontafel
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Noten kast met glasopbouw, 1870 4229
Noten kast met glasopbouw, 1870

Resultaat:

200 EUR

Eiken secretaire, 1860 4222
Eiken secretaire, 1860
Startprijs 400 EUR
Antieke commode met marmeren blad 4215
Antieke commode met marmeren blad
Startprijs 100 EUR
A.M. Geijp, Hollands landschap met koeien 1154
A.M. Geijp, Hollands landschap met koeien
Startprijs 280 EUR
Verkocht
19e Eeuws kerkelijk ikoon 1147
19e Eeuws kerkelijk ikoon

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
C. Kuyp, Boerenhuis met figuren 1140
C. Kuyp, Boerenhuis met figuren

Resultaat:

100 EUR

Jan te Wierik, Fantasie figuur 1104
Jan te Wierik, Fantasie figuur
Startprijs 300 EUR
Louis Soonius, Mediterrane vrouw met kruik 1097
Louis Soonius, Mediterrane vrouw met kruik
Startprijs 500 EUR
F. Weber, Stadsgezicht 1090
F. Weber, Stadsgezicht
Startprijs 140 EUR
Eiken tafeltje, 1900 4179
Eiken tafeltje, 1900
Startprijs 40 EUR
Willem Dooyewaard, Ballerina 1054
Willem Dooyewaard, Ballerina
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Oude/antieke Engelse of Spaanse stoel 4172
Oude/antieke Engelse of Spaanse stoel

Resultaat:

50 EUR

Emile Thysebaert, Stadsmarkt met paarden en figuren 1047
Emile Thysebaert, Stadsmarkt met paarden en figuren
Startprijs 600 EUR
Verkocht
H. Baas of Buys, Markttafereel, vrouw reinigt vis 1040
H. Baas of Buys, Markttafereel, vrouw reinigt vis

Resultaat:

250 EUR

Antieke scheerset, 1915 2367
Antieke scheerset, 1915
Startprijs 70 EUR
Moderne spiegel 4165
Moderne spiegel
Startprijs 50 EUR
Houten plaquette, 19e eeuw 2360
Houten plaquette, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
3x Engelse Holophane lampen 2353
3x Engelse Holophane lampen
Startprijs 175 EUR
Zeldzaam antiek St. Nicolaas ikoon 1004
Zeldzaam antiek St. Nicolaas ikoon
Startprijs 1.500 EUR
Gouden creolen 957
Gouden creolen
Startprijs 135 EUR
Gouden ring 950
Gouden ring
Startprijs 35 EUR
Verkocht
2x Marmeren boekensteunen 2317
2x Marmeren boekensteunen

Resultaat:

45 EUR