Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Antieke Chinese theepotten 6457
2x Antieke Chinese theepotten

Resultaat:

110 EUR

Barok pastoorskast, 18e eeuw 4036
Barok pastoorskast, 18e eeuw
Startprijs 800 EUR
Zeldzaam antiek St. Nicolaas ikoon 1004
Zeldzaam antiek St. Nicolaas ikoon
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Antieke Duitse wortelnoten penantcommode, 1880 4029
Antieke Duitse wortelnoten penantcommode, 1880

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chovi Les Eames zetel 4022
Chovi Les Eames zetel

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
2x Delftse Fayence wandborden 6450
2x Delftse Fayence wandborden

Resultaat:

30 EUR

Gouden creolen 957
Gouden creolen
Startprijs 135 EUR
Gouden armband met rood roze stenen. 378
Gouden armband met rood roze stenen.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Schouwstuk met schilderij 4015
Schouwstuk met schilderij

Resultaat:

500 EUR

Gouden ring 950
Gouden ring
Startprijs 35 EUR
Zilveren Deense dekselpot 371
Zilveren Deense dekselpot
Startprijs 225 EUR
Antieke Spaanse salontafel 4265
Antieke Spaanse salontafel
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Zilveren lodereindoosje 364
Zilveren lodereindoosje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Eissenloeffel-stijl Jugendstil jardiniere, 1915 2117
Eissenloeffel-stijl Jugendstil jardiniere, 1915

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke lampenvoet 2110
Antieke lampenvoet

Resultaat:

40 EUR

Jugendstil lampenvoet, 19e eeuw 2103
Jugendstil lampenvoet, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Witgouden hanger met zirconia 921
Witgouden hanger met zirconia
Startprijs 30 EUR
3x Porseleinen beeldjes 6414
3x Porseleinen beeldjes
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Franse comtoise,19e eeuw 3695
Franse comtoise,19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Duitse schoolklok 3688
Antieke Duitse schoolklok

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Mes met zilveren leeuw 914
Mes met zilveren leeuw

Resultaat:

50 EUR

Set gouden sieraden met diamant 907
Set gouden sieraden met diamant
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Zuilen pendule , 19e eeuw 3681
Zuilen pendule , 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Witgouden ring met robijn en diamant 328
Witgouden ring met robijn en diamant
Startprijs 200 EUR