Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1907 3150
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1907

Resultaat:

180 EUR

Eiken tafeltje, 1900 4179
Eiken tafeltje, 1900
Startprijs 40 EUR
Houten plaquette, 19e eeuw 2360
Houten plaquette, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390, Duitsland ca. 1900. 3143
Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390, Duitsland ca. 1900.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Oude/antieke Engelse of Spaanse stoel 4172
Oude/antieke Engelse of Spaanse stoel

Resultaat:

50 EUR

3x Engelse Holophane lampen 2353
3x Engelse Holophane lampen
Startprijs 175 EUR
Moderne spiegel 4165
Moderne spiegel
Startprijs 50 EUR
Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over). ca. 1880 3136
Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over). ca. 1880
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2x Marmeren boekensteunen 2317
2x Marmeren boekensteunen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Rijstlepel (hoorn) 2310
Rijstlepel (hoorn)

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Oude Duitse globe 2303
Oude Duitse globe

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3x Hummel figuren van Goebel (divers) 6357
3x Hummel figuren van Goebel (divers)

Resultaat:

110 EUR

Antieke Chinese schotel met zilveren beugel 6350
Antieke Chinese schotel met zilveren beugel
Startprijs 75 EUR
Doos houten speelgoed 3100
Doos houten speelgoed
Startprijs 30 EUR
A.M. Geijp, Hollands landschap met koeien 1154
A.M. Geijp, Hollands landschap met koeien
Startprijs 280 EUR
Verkocht
19e Eeuws kerkelijk ikoon 1147
19e Eeuws kerkelijk ikoon

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
C. Kuyp, Boerenhuis met figuren 1140
C. Kuyp, Boerenhuis met figuren

Resultaat:

100 EUR

3 Loks H0-spoor Trix 3093
3 Loks H0-spoor Trix
Startprijs 100 EUR
2x Antieke wandborden, 1880 6314
2x Antieke wandborden, 1880
Startprijs 80 EUR
Tibetaanse sieradenkist 2267
Tibetaanse sieradenkist
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2x Antieke Brantjes Purmerend schoentjes 6307
2x Antieke Brantjes Purmerend schoentjes

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2x Trix H0: 22752 + 22713 3086
2x Trix H0: 22752 + 22713

Resultaat:

120 EUR

Lot historisme, 1900 2260
Lot historisme, 1900
Startprijs 45 EUR
Verkocht
4x Antieke Imari kop en schotels 6300
4x Antieke Imari kop en schotels

Resultaat:

50 EUR