Lot diverse antieke carbid en petroleumlampen. Groot formaat. Afmeting: circa 17 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schotel met berglandschap decor. Gecontourneerd. Lichte randschade. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.
Fijne geelgouden ring, 585/000, met een ruitvormig plaatje aan de bovenzijde, 7x7mm. ø 54 ca 1,1 gram. In goede staat
Drie grote Japanse of Chinees porseleinen borden met draken decor. 19e Eeuw. Enkele lichte chips rand. Afmeting: ø 27 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met landschap decor. Afmeting: ø 29,2 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal schaaltje met bodemmerk, grijs glazuur, bakfout. Eén maal Chinees bord met zwarte glazuur, draken decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x 13,5 cm ø / 4,5...
Drie antieke Chinees porseleinen borden met draken decor en bodemmerken. 18e Eeuw. Alle met haarlijnen. Afmeting: ø 16 - 23 cm. In redelijke staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen theepotten met medaillons en met florale decor. Eén tuit minimale chips. Afmeting: 16 x 11 cm ø. In goede staat.
Ronde hanger wit, 333/000, met zirconia. 6 mm. In goede staat
Lot oud houten kinderspeelgoed. Bestaande uit: Twee maal kar, twee maal paard. Circa 1950 - 1980. Afmeting: 25 - 50 cm. In goede staat.
Jugendstil messing jardiniere met zinken binnenbak. Circa 1915. Eissenloeffel-stijl. Afmeting: 8 x 35 x 10 cm. In goede staat.
Drie loks Trix H0: 1x DB 111 001-4, 1x DB 112 499-9 en 1x DB 112 494-0, allen met (originele?) doosjes en in goede staat.
Twee oude Delftse Fayence wandborden met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: ø 28,4 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen lampenvoet. Jager met boog en vogel op rug. Op natuurstenen basement. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse messing vernikkelde Jugendstil lampenvoet met kraanvogel. Circa 1915. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Mes met zilveren heft, 833/000, versierd met een staande leeuw met schild. en acunthusbladeren. MT.: B.W.Eldick, Zutphen, 1917-1950. 25 cm. In goede staat
Antiek Petrus Regout Maastricht kaststel. Circa 1900. Bij dekselvaas bovenrand haarlijn. Plus één antieke Imari porseleinen dekselvaas. Afmeting: 21 - 30 cm. In goede staat.
Twee loks Trix H0: 1x Diesellok 22752, DB 221 118-3 en 1x E-lok 22713, Re 460 033-4, beide in originele verpakking en in goede staat.
Set van geelgouden sieraden met diamant, 585/000, bestaande uit een hanger, een ring en oorknoppen met een witgouden halve maan bezet met een briljant geslepen diamant. totaal ca 0,16 ct. ø 56, lengte...
Twee maal 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Sauskom met floraal + goud decor, één chip + Zoutnap met florale + goud decor. Afmeting: 5 x 22 x 15 cm / 5 x 8 cm ø. In redelijk/goede staa...
Twee antieke Chinees porseleinen Chicken kop en schotels. Familie Rose. 19e Eeuw. Eén kopje minimale chip. Afmeting: 4,5 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Roco H0, 68675, Diesellok serie 2400 (2426) van de NS. In originele doos en in goede staat.
Fleischmann H0 4423, Syntus treinstel "Lint"=, BR 648. In originele doos en in goede staat
Zilveren lepeldoos, 833/000, met geribde randen, geplaatst op 4 klauwpoten en aan de bovenzijde voorzien van een guilloche gravering en heeft een uitgewerkt hengsel. De binnenzijde is voorzien van roo...