Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren lepel, 1768 721
Zilveren lepel, 1768
Startprijs 50 EUR
Oude Chinese drakenschotel 6049
Oude Chinese drakenschotel
Startprijs 1.800 EUR
Verkocht
Sigarenkoker met zilver, 1863 714
Sigarenkoker met zilver, 1863

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3x Petrus Regout bordjes 6514
3x Petrus Regout bordjes

Resultaat:

30 EUR

Antieke haardset, 1900 2167
Antieke haardset, 1900
Startprijs 35 EUR
Oude tabakspot + Hero asbak 2160
Oude tabakspot + Hero asbak
Startprijs 40 EUR
Zilveren collier, hanger met slang 707
Zilveren collier, hanger met slang
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2x Diepe Familie Rose borden, 19e eeuw 6020
2x Diepe Familie Rose borden, 19e eeuw

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Antieke Limoges theepot met onderstel 6507
Antieke Limoges theepot met onderstel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Lot antieke carbidlampen 2153
Lot antieke carbidlampen

Resultaat:

130 EUR

Gouden opaal oorknoppen 278
Gouden opaal oorknoppen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Lot Herend servies (50x) 6013
Lot Herend servies (50x)

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
3x Antiek keramiek 6500
3x Antiek keramiek

Resultaat:

30 EUR

Antieke Chinese druivenschotel 6006
Antieke Chinese druivenschotel
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Moderne glazen vaas 5556
Moderne glazen vaas

Resultaat:

35 EUR

Zilveren gembercouvert, 1850/1851 671
Zilveren gembercouvert, 1850/1851
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Eissenloeffel-stijl Jugendstil jardiniere, 1915 2117
Eissenloeffel-stijl Jugendstil jardiniere, 1915

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot met 4 zilveren doosjes 271
Lot met 4 zilveren doosjes

Resultaat:

80 EUR

Antieke Jugendstil kindercommode,1915 4115
Antieke Jugendstil kindercommode,1915
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Antiek eiken theekastje, 1920 4079
Antiek eiken theekastje, 1920

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gründerzeit bureau, 1890 4072
Gründerzeit bureau, 1890

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Spiegel met kroon, 19e eeuw 4065
Spiegel met kroon, 19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke lampenvoet 2110
Antieke lampenvoet

Resultaat:

40 EUR

Jugendstil lampenvoet, 19e eeuw 2103
Jugendstil lampenvoet, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR