Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot Meissen porselein (4x) 6063
Lot Meissen porselein (4x)
Startprijs 80 EUR
Louis Soonius, Mediterrane vrouw met kruik 1097
Louis Soonius, Mediterrane vrouw met kruik
Startprijs 500 EUR
Antieke Meissen dekselterrine 6056
Antieke Meissen dekselterrine
Startprijs 680 EUR
F. Weber, Stadsgezicht 1090
F. Weber, Stadsgezicht
Startprijs 140 EUR
Oude Chinese drakenschotel 6049
Oude Chinese drakenschotel
Startprijs 1.800 EUR
Verkocht
Antiek eiken theekastje, 1920 4079
Antiek eiken theekastje, 1920

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gründerzeit bureau, 1890 4072
Gründerzeit bureau, 1890

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Spiegel met kroon, 19e eeuw 4065
Spiegel met kroon, 19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Diepe Familie Rose borden, 19e eeuw 6020
2x Diepe Familie Rose borden, 19e eeuw

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Lot Herend servies (50x) 6013
Lot Herend servies (50x)

Resultaat:

450 EUR

Willem Dooyewaard, Ballerina 1054
Willem Dooyewaard, Ballerina
Startprijs 1.000 EUR
Antieke Chinese druivenschotel 6006
Antieke Chinese druivenschotel
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Moderne glazen vaas 5556
Moderne glazen vaas

Resultaat:

35 EUR

Emile Thysebaert, Stadsmarkt met paarden en figuren 1047
Emile Thysebaert, Stadsmarkt met paarden en figuren
Startprijs 600 EUR
Verkocht
H. Baas of Buys, Markttafereel, vrouw reinigt vis 1040
H. Baas of Buys, Markttafereel, vrouw reinigt vis

Resultaat:

250 EUR

Barok pastoorskast, 18e eeuw 4036
Barok pastoorskast, 18e eeuw
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Antieke Duitse wortelnoten penantcommode, 1880 4029
Antieke Duitse wortelnoten penantcommode, 1880

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chovi Les Eames zetel 4022
Chovi Les Eames zetel

Resultaat:

1.700 EUR

2x Oud/antiek kristal 5527
2x Oud/antiek kristal
Startprijs 40 EUR
2x Antieke glazen bolvazen, 1919 5520
2x Antieke glazen bolvazen, 1919
Startprijs 80 EUR
Zeldzaam antiek St. Nicolaas ikoon 1004
Zeldzaam antiek St. Nicolaas ikoon
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Schouwstuk met schilderij 4015
Schouwstuk met schilderij

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke glazen bruidskaraf 5513
Antieke glazen bruidskaraf

Resultaat:

70 EUR

Gouden creolen 957
Gouden creolen
Startprijs 135 EUR