Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren lepeldoos 871
Zilveren lepeldoos
Startprijs 80 EUR
2x Oud/antiek kristal 5527
2x Oud/antiek kristal
Startprijs 40 EUR
2x Antieke glazen bolvazen, 1919 5520
2x Antieke glazen bolvazen, 1919
Startprijs 80 EUR
Goud op zilveren ring met zirconia 864
Goud op zilveren ring met zirconia
Startprijs 30 EUR
Tibetaanse sieradenkist 2267
Tibetaanse sieradenkist
Startprijs 50 EUR
Lot historisme, 1900 2260
Lot historisme, 1900
Startprijs 45 EUR
Verkocht
Antieke glazen bruidskaraf 5513
Antieke glazen bruidskaraf

Resultaat:

70 EUR

Delfts blauwe sierschotel, 20e eeuw 6657
Delfts blauwe sierschotel, 20e eeuw
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2 Paar zilveren manchetknopen 857
2 Paar zilveren manchetknopen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Franse comtoise,19e eeuw 3695
Franse comtoise,19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Duitse schoolklok 3688
Antieke Duitse schoolklok

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Haller kachel, 1900 2253
Antieke Haller kachel, 1900

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Delftse Fayence sierschotel, 18e eeuw 6650
Delftse Fayence sierschotel, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zuilen pendule , 19e eeuw 3681
Zuilen pendule , 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Antieke schenkkan 'De Distel' 6643
Antieke schenkkan 'De Distel'
Startprijs 290 EUR
Verkocht
Antieke Duitse Stainer viool 2217
Antieke Duitse Stainer viool

Resultaat:

100 EUR

Antiek beeld, Henry Fugere 5104
Antiek beeld, Henry Fugere
Startprijs 150 EUR
Smeedijzeren tafellamp 2210
Smeedijzeren tafellamp
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Bronzen Charlie Chaplin 5097
Bronzen Charlie Chaplin

Resultaat:

150 EUR

Bronzen eland 5090
Bronzen eland
Startprijs 170 EUR
Zilveren lepel, 18e eeuw 821
Zilveren lepel, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR
Oude stick barometer 2203
Oude stick barometer
Startprijs 60 EUR
Antieke Franse bronzen pendule, 1880 3645
Antieke Franse bronzen pendule, 1880
Startprijs 180 EUR
Zilveren Maggi houder & 2 pennen 814
Zilveren Maggi houder & 2 pennen
Startprijs 50 EUR