Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Barok pastoorskast, 18e eeuw 4036
Barok pastoorskast, 18e eeuw
Startprijs 800 EUR
Zilveren lepeldoos 871
Zilveren lepeldoos
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Antieke Duitse wortelnoten penantcommode, 1880 4029
Antieke Duitse wortelnoten penantcommode, 1880

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chovi Les Eames zetel 4022
Chovi Les Eames zetel

Resultaat:

1.700 EUR

Goud op zilveren ring met zirconia 864
Goud op zilveren ring met zirconia
Startprijs 30 EUR
Zeldzame bureaulamp 2017
Zeldzame bureaulamp
Startprijs 300 EUR
Antiek miniatuur portret 2010
Antiek miniatuur portret
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Lot met 4 zilveren doosjes 271
Lot met 4 zilveren doosjes

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Paar zilveren manchetknopen 857
2 Paar zilveren manchetknopen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schouwstuk met schilderij 4015
Schouwstuk met schilderij

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke Duitse speeldoos 2003
Antieke Duitse speeldoos

Resultaat:

440 EUR

6x Stel zilveren viscouverts 264
6x Stel zilveren viscouverts
Startprijs 360 EUR
Delfts blauwe sierschotel, 20e eeuw 6657
Delfts blauwe sierschotel, 20e eeuw
Startprijs 30 EUR
J. Lorjé, Berglandschap met bloemenveld 1454
J. Lorjé, Berglandschap met bloemenveld
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Franse comtoise,19e eeuw 3695
Franse comtoise,19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Duitse schoolklok 3688
Antieke Duitse schoolklok

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Delftse Fayence sierschotel, 18e eeuw 6650
Delftse Fayence sierschotel, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zuilen pendule , 19e eeuw 3681
Zuilen pendule , 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Zilveren lepel, 18e eeuw 821
Zilveren lepel, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR
Verkocht
G. Vogt, Wasvrouw aan de waterkant 1447
G. Vogt, Wasvrouw aan de waterkant

Resultaat:

45 EUR

P.A. Schipperus, Kerkje 1440
P.A. Schipperus, Kerkje
Startprijs 70 EUR
Jos Hoevenaar, Gevlochten mand met bloemen 1433
Jos Hoevenaar, Gevlochten mand met bloemen
Startprijs 150 EUR
Antieke schenkkan 'De Distel' 6643
Antieke schenkkan 'De Distel'
Startprijs 290 EUR
Zilveren Maggi houder & 2 pennen 814
Zilveren Maggi houder & 2 pennen
Startprijs 50 EUR