Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot met edelstenen colliers
Startprijs 40 EUR

Lot met diverse colliers met edelstenen, met o.a.koraal, rozenkwarts, rhodoniet en agaat. 1gebroken.

Zilveren sierstuk 'Stad Jeruzalem'
Startprijs 40 EUR

Zilveren sierstuk, 925/000, geplaatst op een marmeren rechthoekige voet. Sierstuk van de stad Jeruzalem. 17x6x11cm. IN goede staat. Zadok arts

Camee ovaal
Startprijs 40 EUR

Broche/hanger met geelmetalen bewerkte rand bezet met een gesneden schelpcamee met een afbeelding van een vrouwfiguur met mythische vogel. 55x44mm. In goede staat

Strooilepel in etui
Startprijs 40 EUR

Strooilepel met geelmetalen strooibak met geschulpte rand met gezaagd decor, bevestigd aan een rijkelijk versierd heft met guirlandes, Frankrijk. In cassette 17 cm. In goede staat

Lot barnstenen sieraden
Startprijs 40 EUR

Lot barnstenen sieraden met een ketting, een zilveren hanger en een zilveren ring met barnsteen. Lengte 48cm, 6 cm en ø56. In goede staat

3 Zilveren ringen met barnsteen
Startprijs 40 EUR

Lot met 3 zilveren ringen met barnsteen, 925/000, ø 52 en 2xø59. totaal ca 15,6 gram. In goede staat

Horloge met wekker
Startprijs 40 EUR

Wit metalen zakhorloge met wekker. Geplaatst in een kunststof kast. Glas ontbreekt. ø 50 mm. In redelijk goede staat

Zilveren armband met lapis
Startprijs 40 EUR

Zilveren armband, 835/000, met lapis lazuli. Schakelarmband met 4 ronde lapis lazuli stenen, ø 11mm. Lengte 18 cm. totaal ca 31,4 gram. In goede staat

Zilveren koordarmband en collier
Startprijs 40 EUR

Zilveren collier en armband, 925/000, een verlopend koordcollier, 4-7,5mm., met een bijpassende armband. 8 mm. Lengte 47 en 21 cm. totaal ca 28,2 gram. In goede staat

3 Zilveren ringen
Startprijs 40 EUR

Lot met 3 zilveren ringen, 925/000, een open ring met markiesvormen, een ring met gourmetschakel en een ring met bollen. ø55-57 mm. totaal ca 38 gram. In goede staat

2 Zilveren gembervorken
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren gembervorken, 833/000, met gecontourneerde steel en biedermeier graveerwerk. 16 cm. MT.: Onduidelijk, Amsterdam, jl.:R:1851 en MT.: onduidelijk jl.: O:1873. Totaal ca 41,4 gram. In goede...

Zilveren juslepel
Startprijs 40 EUR

Zilveren juslepel, 833/000, met een ovaal gecontourneerde bak bevestigd aan een gecontourneerde steel met filetrand. MT.: onduidelijk, jl.: E:1839. 19 cm. ca 45 gram. In goede staat

Diesel Horloge
Startprijs 40 EUR

Horloge Diesel met vierkante stalen kast en leren band. In originele doos met certificaat. breedte 42 mm. Werkend

2 Robijnen
Startprijs 40 EUR

Twee robijnen, ovaal gefacetteerd 1x 0,50 ct en 1x 0,40.

Smaragd
Startprijs 40 EUR

Grote ovaal gefacetteerde smaragd, 10x16,5x5,8mm, deels troebel en voorzien van olie-achtige insluitsels. ca 6 ct.

Bep Toscani, Abstract
Startprijs 40 EUR

Bep Toscani. 2006. Nr. 2 van 15. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 46 x 62 cm. In goede staat.

Andre Arendsman, Pauze
Startprijs 40 EUR

Andre Arendsman. 2000. Titel: Pauze. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 49 x 39 cm. In goede staat.

O. Götzinger, Vrouw achter spinnewiel
Startprijs 40 EUR

Otto Götzinger. 1912- . Vrouw achter spinnewiel. Zeefdruk op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.

O. Götzinger, Man achter weefgetouw
Startprijs 40 EUR

Otto Götzinger. 1971. 1912 - . Man achter weefgetouw. Zeefdruk op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.

Schau Pi Tuing, Paard
Startprijs 40 EUR

Schau Pi Tuing. Original Radierung. Paard. Ets op papier. Afmeting: 24 x 15 cm. In goede staat.

R. Hebbelinck, Rue de Chain Marin
Startprijs 40 EUR

Roger Hebbelinck. 1912 - 1987. Rue de Chain Marin. Ets op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.

2x Peter v.d. Akker, Lithografieën
Startprijs 40 EUR

Twee lithografieën van Peter v.d. Anker. Eén maal Pown the Avenue, nr. 34/50. Eén maal Metropolitan Museum, nr. 35/50. Litho's op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Het alziend oog
Startprijs 40 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000 Enschede. Het alziend oog, 1970. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid. gesig., Trol met vogel in hoed
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. '95. Trol met vogel in hoed. Olieverf op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

2x Mies van Zuylen, Stillevens met cactussen
Startprijs 40 EUR

Twee maal Mies van Zuylen. Circa 1930. Stillevens met cactussen. Olieverf op paneel. Afmeting: 12 x 16 cm. In goede staat.

Johan Gelink, Beekje bij Boekelo
Startprijs 40 EUR

Johan Gelink. Enschede. 1909 - 2011. Beekje bij Boekelo. Aquarel op papier. Afmeting: 38 x 28 cm. In goede staat.

H. Reuter, Beek
Startprijs 40 EUR

H. Reuter. 1913 - 1985. Beek in noord Duitsland. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Aat Verhoog, Figuren voorstelling
Startprijs 40 EUR

Aat Verhoog. 1933 - . Nr. 34/200. Figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.

Louise Hartman, Herder met schapen bij schaapskooi
Startprijs 40 EUR

Louise Hartman. 1905 - 1979. Herder met schapen bij schaapskooi. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Ongesig., Mand met rozen
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Mand met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

3x gravures, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Drie 19e eeuwse handingekleurde gravures met Perzische figurenvoorstelling. Afmeting: 8 x 12 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil koekjestrommel
Startprijs 40 EUR

Antieke Jugendstil koekjestrommel met beschilderd glas en compositie metalen houder. Circa 1915. Afmeting: 33 x 20 x 18 cm. In goede staat.

Messing Art Nouveau-stijl lamp
Startprijs 40 EUR

Messing Art Nouveau-stijl tafellamp. 20e Eeuw. Afmeting: H circa 55 cm. In goede staat.

2x Moderne schemerlamp
Startprijs 40 EUR

Twee moderne metalen schemerlampen in vaasvorm. Afmeting: 67 x 41 x 12 cm. In goede staat.

Barok-stijl plafondlamp
Startprijs 40 EUR

Zes-lichts messing Barok-stijl plafondlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 42 cm. ø. In goede staat.

Opaline petroleumlamp
Startprijs 40 EUR

Oude opaline glazen tafel-petroleumlamp met havenvoorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 14 cm ø. In goede staat.

Oude tabakspot + Hero asbak
Startprijs 40 EUR

Grote oude Willem II tabakspot met bakeliet deksel + Hero Royal Sphinx Maastricht keramieken asbak. Afmeting: 1 7 -18 cm. In goede staat.

3x E. Duploye Academie Stenographique
Startprijs 40 EUR

Drie antieke stenografie oorkondes. Gesigneerd door Duployé. Circa 1900. Afmeting: 45 x 28 cm. In redelijk/goede staat.

Stoof met ketel
Startprijs 40 EUR

Notenhouten theestoof met bandintarsia en antieke koperen ketel. Afmeting: 50 x 36 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese kist
Startprijs 40 EUR

Antieke Chinese spaanhouten drie-delige kist met hengsel en ijzeren nagels. Afmeting: 39 x 42 x 28 cm. In goede staat.

Katholiek altaar
Startprijs 40 EUR

Verguld messing katholiek drie-luik altaar. 20e Eeuw. Met steendrukken. Neo Gotisch. Afmeting: 30 x 47 cm. In goede staat.

2x Glazen schalen
Startprijs 40 EUR

Twee glazen schalen. 20e Eeuw. Eén maal Art Deco jardiniere, ontwerp Graffart en Delveune. Circa 1935. Eén Saint Lambert schaal. Zestiger jaren. Afmeting: 31 - 34 cm. In goede staat.

Lot met vier waaiers
Startprijs 40 EUR

Lot van vier oude waaiers. Eén maal Frans. Drie maal China. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 35 cm. In goede staat.

Oude Japanse of Indonesische pop, 1930
Startprijs 40 EUR

Oude Japanse of Indonesische handbeschilderde papier mache theater pop. Eén houten voetje mist. Circa 1930. Afmeting: L 54 cm. In goede staat.

Antieke Japanse/Chinese lakwerk schrijfkist
Startprijs 40 EUR

Antieke Japanse/Chinese lakwerk met parelmoer schrijfkist. Met inktsteen, bamboe pennen + lakstempel. Circa 1900. Afmeting: 3,5 x 25 x 16 cm. In goede staat.

2x Antiek messing, 1900
Startprijs 40 EUR

Twee maal antiek messing. Circa 1900. Eén maal cloisonne schenkkan. Eén maal dekseldoos met rondom figuren decor. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.

Vergulde messing inktpot, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Mooie 19e eeuwse vergulde messing inktpot met porseleinen reservoir. Afmeting: 10 x 12 cm ø. In goede staat.

Vergulde plaquette
Startprijs 40 EUR

Vergulde Egyptische messing plaquette met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 28,5 cm. In goede staat.

Hoornen rozenkranshouder, 1920
Startprijs 40 EUR

Hoornen rozenkranshouder. Circa 1920. Afmeting: 6 x 4 cm ø. In goede staat.

Lot oude pennen (7x)
Startprijs 40 EUR

Lot van zeven oude pennen. Onder andere: Montblanc, Colibri, Parker. Afmeting L 12 - 24 cm. In goede staat.

Tinnen plaquette man
Startprijs 40 EUR

Grote tinnen wandplaquette naar antiek voorbeeld. Man met hoed. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 47 x 4 cm. In goede staat.

2x Antieke spekstenen goden
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Chinese spekstenen gesneden goden. Circa 1900. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.

Verzameling authentieke pins Olympiade 1964
Startprijs 40 EUR

Verzameling authentieke pins Olympiade 1964. Afmeting: 41 x 21 cm. In goede staat.

2x 60-er Jaren bureaulampjes
Startprijs 40 EUR

Twee 60-er jaren bureaulampjes. Eén maal rood/bruin Hala Zeist, genaamd Bartje + één maal aluminium, ongemerkt, buigbaar. Afmeting: 23 - 47 cm. In redelijk/goede staat.

3x oud cloisonne
Startprijs 40 EUR

Drie maal oud cloisonne. 20e Eeuw. Bestaande uit: Schaaltje met pauwen decor. Bolvaasje met floraal decor. Grote vaas met floraal decor. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.

Documentenkistje (teak)
Startprijs 40 EUR

Oosterse teakhouten gesneden documentenkist met slot en sleutel. Met stadsgezicht op deksel. Circa 1920. Afmeting: 35 x 24 x 9 cm. In goede staat.

Groningse stal gaslamp, 1900
Startprijs 40 EUR

Antieke Groningse gietijzeren stal-gaslamp. Twee-delig. Circa 1900. Afmeting: 42 x 17 x 17 cm. In goede staat.

Ontwerp Scandinavian Air Expres
Startprijs 40 EUR

Handgeschilderde 30-er jaren ontwerp Scandinavian Air Expres Amsterdam - Kopenhagen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 60 x 48 cm. In goede staat.

Lot diverse munten en 2 lepels
Startprijs 40 EUR

Kavel met 5 munten: 1x Ducaton 1619 Brabant (waarschijnlijk replica, weegt 15,6gr.), 1x 1/2 Gulden 1909 en 3 overige munten. Verschillende condities, tevens 2 lepeltjes waarvan de bak is gemaakt van M...

Antieke blikken kindernaaimachine, 1915
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse Jugendstil blikken speelgoed kindernaaimachine. Circa 1915. Gave lithografie. Gemerkt Casige, West Germany. Afmeting: 18 x 20 x 11,5 cm. In goede staat.

2x Oud blikken speelgoed
Startprijs 40 EUR

Twee maal oud blikken speelgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Eén Kanon, rijdend, bespeeld. Duitsland. Circa 1930. Eén zijspan motor. China. Afmeting: 16 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Celluloid popje, Gemerkt Fuji Kogyo
Startprijs 40 EUR

Celluloid popje, Gemerkt Fuji Kogyo. Het heeft een rompje van met bloemen versierd metaal. Met mechanisme, waardoor het popje, mits opgedraaid danst. Het hoofd en de handen zijn van celluloid. Lengte ...

Kleine Franse pendule, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Kleine 19e eeuwse Franse pendule met figuur. Compositie metaal. Beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.

Antieke Duitse wekkerklok, 1920
Startprijs 40 EUR

Duitse antieke wekkerklok met verlichting. Circa 1920. Ogen van uil geven licht. Eigenbouw. Afmeting: 26 x 19 x 9 cm. In goede staat.

Mysterieuze klok
Startprijs 40 EUR

Mysterieuze kunststof klok met batterij functie. Jugendstil-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 59 cm. In redelijke staat.

Antieke Junghans regulateur, 1890
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse Junghans regulateur. In bierverf. Circa 1890. Afmeting: 81 cm. In redelijk/goede staat.

Klein dekenkistje
Startprijs 40 EUR

Hollands kerfsnede dekenkistje. 19e Eeuw. Afmeting: 40 x 34 x 69 cm. In goede staat.

Kastje met lade, 1930-1940
Startprijs 40 EUR

Mahoniehouten Amsterdamse School-stijl kastje met lade. Circa 1930 -1940. Afmeting: 60 x 65 x 35 cm. In goede staat.

Eiken tafeltje, 1900
Startprijs 40 EUR

Eiken flespoot tafeltje. Circa 1900. Holland. Neo Renaissance. Afmeting: 52 x 62 x 62 cm. In goede staat.

Antieke Biedermeier spiegel, 1840
Startprijs 40 EUR

Antieke mahoniehouten Biedermeier spiegel. Circa 1840. Minimale fineerschade. Afmeting: 89 x 65 cm. In redelijk/goede staat.

Theekastje met glas-in-lood
Startprijs 40 EUR

Hollands 50-er jaren eikenhouten theekastje met bolpoten en glas-in-lood. Afmeting: 72 x 40 x 82 cm. In goede staat.

2x Figuren, Musikanten
Startprijs 40 EUR

Twee oude vernikkelde messing figuren. Musikanten. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.

4x Antieke religieuze figuren
Startprijs 40 EUR

Vier antieke religieuze figuren. Twee marmeren Maria bustes. Eén keramieken wandplaquette, deels verguld, monogram G.K. Eén terracotta piëtta, enkele chips. Afmeting: 14 - 30 cm. In redelijk/goede sta...

Bronzen figuur, Jongen met fruitmand
Startprijs 40 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Jongen met fruitmand. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 15 cm ø. In goede staat.

Oud glas-in-lood venster, 1920
Startprijs 40 EUR

Oud gebrandschilderd venster. Circa 1920. Glas-in-lood. School wedstrijden ULO Oosterbeek Wisselprijs. Afmeting: 41 x 52 cm. In goede staat.

2x Oud/antiek kristal
Startprijs 40 EUR

Twee maal oud/antiek kristal. Bestaande uit: *Pijpvaas met roccailles, verguld. *Villeroy en Boch vaas met koperen monturen. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.

Kristallen gembercoupe
Startprijs 40 EUR

Kristallen gembercoupe, rond model op hoge ronde voet. Voorzien van fraai floraal graveerwerk. ø15x28 cm. In goede staat.

10-Delige glazen bowlstel
Startprijs 40 EUR

Tien-delige glazen bowlset. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 33 cm. In goede staat.

3x Murano glaswerk
Startprijs 40 EUR

Drie maal Murano glaswerk. Circa 1960. Eén maal met goudkleur, één maal rood/blauw, één maal bruin/transparant. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.

Moderne sculptuur van glas
Startprijs 40 EUR

Moderne glazen sculptuur in engelvorm. Kleur: roze-wit. 21e Eeuw. Afmeting: 40 x 27 x 7 cm. In goede staat.

Glazen figuur, Dame
Startprijs 40 EUR

Glazen dames figuur met grote vis. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Rosenthal tegel
Startprijs 40 EUR

Oude Duitse Rosenthal porseleinen tegel. Blümenstuck nach aquarel von Ernest Joseph Reichard. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

2x Keramieken vogels
Startprijs 40 EUR

Twee keramieken vogels. Bestaande uit: Eén maal Goebel, W. Germany 1967, chipje snavel. Eén maal genummerd A4, zwarte vogel op stam. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Zillermahler beeld, Kat
Startprijs 40 EUR

Duitse Zillermahler porseleinen kat. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

3 Delen Duits aardewerk
Startprijs 40 EUR

Drie delen oud Duits aardewerk. Bestaande uit: *Klepkan met tinnen deksel, gemerkt M.W. G.K., circa 1915. *Wandbord, soldaten aus der Zeit Friedrich des Grossen, 1750 - 1770. * Wandplaquette 1914. Wil...

Antieke Delftse tabakspot, 1900
Startprijs 40 EUR

Grote antieke Delftse Fayence tabakspot met koperen deksel. Gemerkt met drie eikels. Circa 1900. Afmeting: 38 x 21 cm ø. In goede staat.

2x Antiek Japans porselein
Startprijs 40 EUR

Twee maal antiek Japans tablet blauw/wit porselein. Met landschap decor. Circa 1880. Afmeting: ø 19 cm. In goede staat.

5x Ingelijste tegels
Startprijs 40 EUR

Vijf diverse 18e - 19e eeuwse Hollandse tegels in houten lijst. Mogelijke beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

3x Oud porselein
Startprijs 40 EUR

Drie delen oud porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekseldoos met goud en figuren decor. 13-Delige petit Four-set met floraal/goud decor. Mocca kannetje, met floraal/goud decor. Afmeting: 9 - 21 cm. I...

4x Hollands plateel
Startprijs 40 EUR

Vier maal Hollands plateel. Bestaande uit: *Blaker, Gouda Madeleine N.V.D. * Asbak, Gouda Stijger, gelijmd. * Stopkaraf, W.E. Pengeé, haarlijn stop. *Dekseldoos 8421, circa 1950. Afmeting: 14 - 27 cm....

Lot Makkums aardewerk (4x)
Startprijs 40 EUR

Vier maal Hollands polychrome Makkums aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gemberpot en drie opengewerkte borden. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.

Goebel porselein, Kievit
Startprijs 40 EUR

Grote Duitse Goebel porseleinen kievit. C.V./78 1967. Afmeting: 18 x 25 x 8 cm. In goede staat.

7x Antieke Chinese kopjes
Startprijs 40 EUR

Zeven antieke Chinees porseleinen kopjes. Bestaande uit: Vier maal geisha's met honden, vier tekens bodemmerk, twee maal chips en twee maal beschadigd. Drie maal steur decor en floraal, vier tekens bo...

Antieke wandplaquette, 1915
Startprijs 40 EUR

Antieke bisquit porseleinen Jugendstil wandplaquette met vrouw. Circa 1915. Alleen genummerd 10. Afmeting: 27 x 21 x 5 cm. In goede staat.

Antieke Majolica lampenvoet, 1880
Startprijs 40 EUR

Antieke Majolica lampenvoet met putti. Circa 1880. Gelijmd. Afmeting: 37 x 22 x 22 cm. In redelijke staat.

2x Japanse Imari schaaltjes, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Twee Japanse Imari porseleinen schaaltjes op hoge voet. Floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 4,5 x 10 cm ø. In goede staat.