Kavel met 23 munten van 25 cent 1910 t/m 1944 (compleet 23x, geen 1945), diverse condities.
Kavel met 46 centen uit de periodes 1877 t/m 1884 en 1900 t/m 1944. Compleet 46x, diverse condities.
Kavel van 7 munten van 1/2 Gulden 1919 t/m 1930, compleet 7x, diverse condities.
Kavel met 12x 1 Gulden 1922 t/m 1944A, compleet 12x, diverse condities
Twee albums met antieke en oude ansichtkaarten. Divers. Afmeting: 36 - 39 cm. In goede staat.
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900. Glazen ogen en een pruik van echt haar en een Frans geleed lijf van papier-maché. Lengte 76 cm.
Drie maal oud Diecast speelgoed. Gietijzer. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 40 cm. In goede staat.
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1910. Ze heeft kristallen paperweight ogen, een pruik van mohair en een Frans geleed lijf. Lengte 72 cm.