Drie maal Aap-Noot-Mies plus extra letters. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Lot oud houten kinderspeelgoed. Circa 1950. Bestaande uit: Eenden, olifant, hond, musicerende dieren. Afmeting: 15 - 24 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse schildpad/celluloid poppen. Circa 1930 - 1940. Eén maal Minerva nr. 4. Eén maal schildpad nr. 42. Afmeting: 31 - 39 cm. In goede staat.
Drie voor-oorlogse papier mache negroïde poppen met kleertjes. Genummerd. Circa 1930. Afmeting: 36 - 39 cm. In goede staat.
Twee maal oud Duits blikken speelgoed. Eén maal kletteraffe (klimaapje), Tom Lehmann, nr. 883, één arm los. Eén maal D.R.G.M. Germany, kussende figuren. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke poppenstoelen. Circa 1920. Eén klapbare kinderstoel met ijzeren wieltjes. Eén stoeltje in bamboe design. Afmeting: 27 - 54 cm. In goede staat.
Twee voor-oorlogse blikken kinderfornuizen met pannen. Afmeting: 20 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal oud blikken speelgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Eén Kanon, rijdend, bespeeld. Duitsland. Circa 1930. Eén zijspan motor. China. Afmeting: 16 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse porseleinen pop met baby lichaam. Armand Marseille. 990/13. Met slaapogen en echt haar. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Twee maal oud blikken speelgoed. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Zij-span, China. Vliegtuig acrobaat, Cragston Toy. Afmeting: 14 - 18 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse porseleinen Armand Marseille pop met echt haar en kleertjes + stoel. Nr. 1894/7. Gelede papier maché lichaam. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse porseleinen poppen. Eén maal Porzellanfabrik Bruggrab 169/2, met slaap ogen en babylichaam, afmeting: 40 cm. Eén maal ongemerkt, Nr. 3, met gelede lichaam en slaap ogen, afmeting: ...
Twee grote 30-er jaren teddyberen met glazen ogen. Afmeting: 58 - 64 cm. In goede staat.
Biedermeier pop met porseleinen hoofd, Duitsland ca. 1885. Zogenaamde Chinahead. Stoffen lijf met porseleinen armen en onderbenen. Schoentjes in het materiaal gevormd. Lengte 41 cm. Biedermeier pop me...
Biedermeier popje met porseleinen hoofd, Duitsland ca. 1885. Zogenaamde Chinahead, Stoffen lijf met porseleinen armen en onderbenen. Schoentjes en kousen in het materiaal gevormd. Op het stoffen lijf ...
Porseleinen pop, (type Oriëntal), F & W. Goebel. malnummer 60, ca. 1900. Een hoofdje van porselein met glazen ogen, een pruik van echt haar en een lijf van papier-maché. Lengte 31 cm.
Popje van Tortulon, gemerkt EDI, Duitsland ca. 1948. Origineel gekleed. Lengte 16 cm. Babypopje met mechaniek. Het lijf is van Tortulon (Vervanger van het brandbare celluloid) Opgewonden kruipt ze zo ...
Porseleinen pop, Herman Steiner, ca. 1911. Het lijf is van papier-maché. Glazen ogen. Lengte 30 cm.
Porseleinen pop, Armand Marseille, Duitsland ca. 1900. Ze heeft een zogenaamde borstkop (hoofd en schouders vormen één geheel) op een lijf van geitenleer. Ze heeft glazen ogen en haar originele pruik....
Porseleinen pop, firma Schönau & Hoffmeister. Malnummer 1909, Duitsland ca. 1909. Glazen ogen en haar originele pruik. Het gelede lijf van papier-maché is van latere datum. Lengte 32 cm.Porseleinen p...
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Ca. 1910. Ze heeft glazen ogen met prachtige wimpers. Het gelede lijf is van papier-maché. Lengte 60 cm.
Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over). Gemerkt SPECIAL, Adolf Wislizenus in Waltershausen, ca. 1920.
Ze heeft glazen ogen en haar originele pruik. Het lijf is van pa...
Glazen vitrinedoosje is een zogenaamd memorybox. Men bewaarde soms van de overledenen zijn liefste dingen in een vergelijkbaar kijkdoosje. Hier zitten twee kleine biedermeier popjes in van porselein. ...