Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Duitse wekkerklok, 1920 3609
Antieke Duitse wekkerklok, 1920
Startprijs 40 EUR
2x Antieke tafelklokjes, 1900 3608
2x Antieke tafelklokjes, 1900
Startprijs 120 EUR
Franse comtoise, 19e eeuw 3607
Franse comtoise, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Friese staartklok, 19e eeuw 3606
Friese staartklok, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Lot van drie klokken 3605
Lot van drie klokken

Resultaat:

60 EUR

Antieke Franse Charles Dix pendule, 1840 3604
Antieke Franse Charles Dix pendule, 1840
Startprijs 400 EUR
Goldbühl bureau wekkerklok 3603
Goldbühl bureau wekkerklok
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Antiek voorraadblik met uurwerk, 1930 3602
Antiek voorraadblik met uurwerk, 1930

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Oude koekoeksklok 3601
Oude koekoeksklok

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Antieke regulateur, 1890 3600
Antieke regulateur, 1890

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule, 1870 3599
Antieke Franse pendule, 1870

Resultaat:

160 EUR

Engelse staande klok, 19e eeuw 3598
Engelse staande klok, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Kleine Franse pendule, 19e eeuw 3597
Kleine Franse pendule, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Franse comtoise klok, 19e eeuw 3596
Franse comtoise klok, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Friese stoelklok 3595
Friese stoelklok

Resultaat:

70 EUR

Grote vuurvergulde Franse pendule , 1820 3594
Grote vuurvergulde Franse pendule , 1820
Startprijs 1.350 EUR
Verkocht
Antieke rozenklok, 1900 3593
Antieke rozenklok, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke Franse bureauklok, 1900 3592
Antieke Franse bureauklok, 1900

Resultaat:

300 EUR

Kleine staande klok 3591
Kleine staande klok
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antieke Duitse regulateur, 1890 3590
Antieke Duitse regulateur, 1890

Resultaat:

100 EUR

Antieke Cartel wandklok, 1800 3589
Antieke Cartel wandklok, 1800
Startprijs 1.750 EUR
Verkocht
Bureauwekker, 1900 3588
Bureauwekker, 1900

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke bureauklok, 1880 3587
Antieke bureauklok, 1880

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Franse neogotische kathedraalklok 3586
Franse neogotische kathedraalklok

Resultaat:

100 EUR