41. Juniveiling 2019

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

Lot antieke carbidlampen 2153
Lot antieke carbidlampen

130 EUR

Gouden armband met rood roze stenen. 378
Gouden armband met rood roze stenen.
Startprijs 300 EUR
Antieke Lenzkirch wekkerklok 3545
Antieke Lenzkirch wekkerklok

170 EUR

Zeldzame Engelse staande klok 3538
Zeldzame Engelse staande klok
Startprijs 2.300 EUR
Delfts blauwe sierschotel, 20e eeuw 6657
Delfts blauwe sierschotel, 20e eeuw
Startprijs 30 EUR
Zilveren Deense dekselpot 371
Zilveren Deense dekselpot
Startprijs 225 EUR
Set gouden sieraden met diamant 907
Set gouden sieraden met diamant
Startprijs 225 EUR
Frans Clodion klokkenstel, 1860 3531
Frans Clodion klokkenstel, 1860
Startprijs 3.000 EUR
Zilveren lodereindoosje 364
Zilveren lodereindoosje

80 EUR

Eissenloeffel-stijl Jugendstil jardiniere, 1915 2117
Eissenloeffel-stijl Jugendstil jardiniere, 1915

50 EUR

Antieke lampenvoet 2110
Antieke lampenvoet

40 EUR

Jugendstil lampenvoet, 19e eeuw 2103
Jugendstil lampenvoet, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Delftse Fayence sierschotel, 18e eeuw 6650
Delftse Fayence sierschotel, 18e eeuw

60 EUR

2x Oud/antiek kristal 5527
2x Oud/antiek kristal
Startprijs 40 EUR
2x Antieke glazen bolvazen, 1919 5520
2x Antieke glazen bolvazen, 1919
Startprijs 80 EUR
Antieke schenkkan 'De Distel' 6643
Antieke schenkkan 'De Distel'
Startprijs 290 EUR
Zilveren lepeldoos 871
Zilveren lepeldoos
Startprijs 80 EUR
Antieke glazen bruidskaraf 5513
Antieke glazen bruidskaraf

70 EUR

Goud op zilveren ring met zirconia 864
Goud op zilveren ring met zirconia
Startprijs 30 EUR
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1907 3150
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1907

180 EUR

2 Paar zilveren manchetknopen 857
2 Paar zilveren manchetknopen

50 EUR

Antieke Chinese/Tibetaanse bronzen vaas, 1900 2067
Antieke Chinese/Tibetaanse bronzen vaas, 1900
Startprijs 90 EUR
Oude/antieke Familie Verte vaas 6607
Oude/antieke Familie Verte vaas
Startprijs 150 EUR
Kapitale Japanse schotel, 19e eeuw 6600
Kapitale Japanse schotel, 19e eeuw

500 EUR