Drie zeldzame Petrus Regout Maastrich bordjes met drakendecor. Dragon. Circa 1900. Afmeting: 16,8 cm ø. In goede staat.
Antieke handbeschilderde vier-delige Limoges porseleinen theepot met comfoor. Met landschappen, floraal en goud decor. Porseleinen brandertje oortje los erbij. Verder in goede staat. Afmeting: 25 cm.
Drie maal antiek Jugendstil keramiek met vernikkeling. Circa 1915. Bestaande uit: Tablet, dekseldoos, bloempotje. Afmeting: 13 - 54 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schotel met berglandschap decor. Gecontourneerd. Lichte randschade. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal schaaltje met bodemmerk, grijs glazuur, bakfout. Eén maal Chinees bord met zwarte glazuur, draken decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x 13,5 cm ø / 4,5...
Twee grote antieke Chinees porseleinen theepotten met medaillons en met florale decor. Eén tuit minimale chips. Afmeting: 16 x 11 cm ø. In goede staat.
A.M. Geijp. 1855 - 1926. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 36 cm. In goede staat.
Twee oude Delftse Fayence wandborden met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: ø 28,4 cm. In goede staat.
19e Eeuws Neogotisch kerkelijk ikoon. Schilderstuk met bladgoud in eiken lijst. Afmeting: 90 x 62 x 50 cm. In goede staat.
Constant Kuyp. 19e Eeuw. Boerenhuis met figuren. Met kapitale lijst. Afmeting: 63 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Duitse porseleinen figuren. Eén maal meisje met bloemen, Thuringen/beschadigd. Eén maal jongen met instrument, Sitzendorf/ beschadigd. Eén maal jongen met bloemen, Frankenthal/beschadigd. Afmetin...
Twee oude aparte Chinees porseleinen rijstwijn-kopjes met tuin decor, Chinese tekst en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Drie antieke Japanse porseleinen kopjes met drie deksels en twee schotels. Gesigneerd en met tekst, figuur en landschap decor. Eén kopje chip. Afmeting: 9 - 12,5 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Japanse Imari porseleinen vaasjes met zeegezicht/berg decor. Circa 1900. Afmeting: 16 x 7 cm ø. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002 Rekken. Fantasie figuur. Acryl op papier. Afmeting: 18,5 x 27 cm. In goede staat.
Drie beeldjes van Hummel gemaakt door Goebel. Bestaande uit: *Jongen met postkoets, nr. 226. *Jongen met biggetjes, nr. 66. *Jongen en meisje zwaaiend, nr. 72. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Antieke Chinese schotel voorzien van een 835/000 zilveren gecontourneerde beugel met Biedermeier graveringen. Mr. G. Grevink - Amsterdam. Circa 1850. Afmeting: ø 16,5 cm x 16,5 cm. In goede staat.
Louis Soonius. 1917. 1883 - 1956. Mediterrane vrouw met kruik. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 36 cm. In goede staat.
F. Weber 1988. Duitse School. Barok stadsgezicht naar oud voorbeeld met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Duitse terracotta historisme wandschotels met portretten. Circa 1880. Gemerkt U en G, en nummers. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.
Willem Dooyewaard. 1892 - 1980. Ballerina. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 25 cm. In goede staat.
Emile Thysebaert. 1873 - 1963. Belgische School. Stadsmarkt met paarden en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 32 cm. In goede staat.
H. Baas of Buys. 19e Eeuw. Markttafereel, vrouw reinigt vis. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 29,5 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil kindercommode met origineel messing beslag. Circa 1915. Blad zit lost. Afmeting: 54 x 51 x 28 cm. In goede staat.
Antieke bewerkte twee-delige scheerset. Jugendstil. Circa 1915. Crown Castill. Eén heft beschadigd, maar stukje is erbij. Afmeting: 17,5 x 6,5 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam antiek Russisch ikoon. St. Nicolaas met twaalf scenes uit zijn leven. Gerestaureerd door Boris Chapouvalcon (14.500,=) Diverse stempels etc achterop. Afmeting: 41 x 33,5 x 3 cm. In goede staa...
19e Eeuwse houtgesneden plaquette in lijst. Notenhout. Man met bijbel en vrouw luistert toe. Afmeting: 26,5 x 20,5 cm. In goede staat.
Geelgouden creolen, 585/000, met diamant. Fantasie creool met scharnier, in V-vorm bezet met 6 singlecut geslepen diamanten. totaal ca 0,06 ct. breedte 10 mm. ø 15 mm. ca 5,8 gram. In zeer goede staat
Drie grote Engelse Holophane Europe Limited industriële lampen. Metaal met binnenin glas. 400 Watt. 20e Eeuw. Nieuw bekabeld. Afmeting: 90 x 37 cm ø. In goede staat.
Fijne geelgouden ring, 585/000, met een ruitvormig plaatje aan de bovenzijde, 7x7mm. ø 54 ca 1,1 gram. In goede staat
Fijne geelgouden ring, 585/000, met krul en een briljant geslepen diamant, ca 0,10 ct. ø52, ca 1,9 gram. In goede staat
Hollands antiek eikenhouten theekastje met facet geslepen glas en snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 89 x 73 x 41 cm. In goede staat.
Antieke ijzeren kaarsensnuiter met knipmechaniek en 925/000 zilveren grepen, liggend op drie pootjes. Vermoedelijk Engels, 1816. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit schrijfbureau met lades en schrijflades achter deur. Circa 1890. Afmeting: 77 x 150 x 95 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse goudkleurige spiegel met kroon. Afmeting: 144 x 64 cm. In goede staat.
Ronde hanger wit, 333/000, met zirconia. 6 mm. In goede staat
Collier van gitkralen, ø 16 mm, van een zilveren sluiting. 833/000. Lengte 42 cm.
Twee oude marmeren boekensteunen. Lezende monniken. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 11 x 9 cm. In goede staat.
Rijstlepel in cassette met zilveren bak en het heft uit hoorn. 24 cm. In zeer goede staat
Mes met zilveren heft, 833/000, versierd met een staande leeuw met schild. en acunthusbladeren. MT.: B.W.Eldick, Zutphen, 1917-1950. 25 cm. In goede staat
Set van geelgouden sieraden met diamant, 585/000, bestaande uit een hanger, een ring en oorknoppen met een witgouden halve maan bezet met een briljant geslepen diamant. totaal ca 0,16 ct. ø 56, lengte...
Oude Duitse globe. Chroom met houten voet. Staatkundige globe. Prof. Dr. Arthur Krause, Paul Räth Leipzig. Afmeting: 49 x 30 cm ø. In goede staat.
Oude vierkante Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap, tekst en olifantenkoppen. Afmeting: 21 x 14 x 10,5 cm. In goede staat.
Geelgouden tennisarmband, 585/000, bezet met rond gefacetteerde granaten, ø 3 mm. Voorzien van karabijnsluiting. lengte 18,5 cm. ca 10,2 gram. In goede staat
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuren/haven decor + bodemmerk. Eén bord haarlijn. Eén bord chips. Afmeting: ø 23,3 cm. In redelijke staat.
Vier maal Hollands polychrome Makkums Fayence. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie schaaltjes. Eén dekselvaasje, kapot. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Barok pastoorskast met origineel slot en sleutels. Mooie patina. Grote koplijst en bolpoten. Mooie patina. Afmeting: 192 x 195 x 75 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten handgepolitoerde penantcommode. Circa 1880. Afmeting: 78 x 90 x 54 cm. In zeer goede staat.