Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Jugendstil regulateur, 1915 3638
Jugendstil regulateur, 1915
Startprijs 20 EUR
Kleine Franse pendule, 19e eeuw 3597
Kleine Franse pendule, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Antieke Duitse wekkerklok, 1920 3609
Antieke Duitse wekkerklok, 1920
Startprijs 40 EUR
Mysterieuze klok 3672
Mysterieuze klok
Startprijs 40 EUR
Antieke Junghans regulateur, 1890 3699
Antieke Junghans regulateur, 1890
Startprijs 40 EUR
Antieke Franse glaspendule, 1900 3623
Antieke Franse glaspendule, 1900
Startprijs 50 EUR
Goldbühl bureau wekkerklok 3603
Goldbühl bureau wekkerklok
Startprijs 60 EUR
Mahonie tafelklok, 1900 3614
Mahonie tafelklok, 1900
Startprijs 60 EUR
Duitse regulateur, 1915 3649
Duitse regulateur, 1915
Startprijs 60 EUR
Franse comtoise staande klok 3689
Franse comtoise staande klok
Startprijs 60 EUR
Antieke tafelklok, 1900 3648
Antieke tafelklok, 1900
Startprijs 70 EUR
Franse pendule, 19e eeuw 3661
Franse pendule, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
Antieke Franse bureauklok, 1900 3583
Antieke Franse bureauklok, 1900
Startprijs 80 EUR
Messing reiswekker 3618
Messing reiswekker
Startprijs 80 EUR
Antieke Franse pendule, 1870 3621
Antieke Franse pendule, 1870
Startprijs 80 EUR
Antieke Franse klok met bel, 1900 3622
Antieke Franse klok met bel, 1900
Startprijs 80 EUR
3-Delig klokkenstel 3634
3-Delig klokkenstel
Startprijs 80 EUR
Staande klok, 1920 3704
Staande klok, 1920
Startprijs 80 EUR
Antieke Jugendstil klok , 1915 3619
Antieke Jugendstil klok , 1915
Startprijs 90 EUR
Dubbelzijdige stationsklok 3665
Dubbelzijdige stationsklok
Startprijs 90 EUR
Franse pendule, 1860 3558
Franse pendule, 1860
Startprijs 100 EUR
Antieke Junghans klok, 1915 3572
Antieke Junghans klok, 1915
Startprijs 100 EUR
Engelse staande klok, 19e eeuw 3579
Engelse staande klok, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Engelse staande klok, 19e eeuw 3598
Engelse staande klok, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR