41. Juniveiling 2019

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

Jugendstil commode, 1900 4228
Jugendstil commode, 1900
Startprijs 200 EUR
Wortelnoten wijntafel, Louis Philippe 4250
Wortelnoten wijntafel, Louis Philippe
Startprijs 200 EUR
Gepolitoerde penantkast 4251
Gepolitoerde penantkast
Startprijs 200 EUR
Wortelnoten Gründerzeit commode 4252
Wortelnoten Gründerzeit commode
Startprijs 200 EUR
Antieke Spaanse salontafel 4265
Antieke Spaanse salontafel
Startprijs 200 EUR
Antieke wortelnoten commode 4266
Antieke wortelnoten commode
Startprijs 200 EUR
Antiek vergulde Mercurius, 1900 5019
Antiek vergulde Mercurius, 1900
Startprijs 200 EUR
Japans bronzen beeld, 19e eeuw 5020
Japans bronzen beeld, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Bronzen beeld, Liefdespaar 5025
Bronzen beeld, Liefdespaar
Startprijs 200 EUR
Bronzen figuur, Chinese hoogwaardigheidsbekleder 5029
Bronzen figuur, Chinese hoogwaardigheidsbekleder
Startprijs 200 EUR
Oud verguld bronzen boeddhistisch figuur 5046
Oud verguld bronzen boeddhistisch figuur
Startprijs 200 EUR
Oud natuurstenen boeddhahoofd 5068
Oud natuurstenen boeddhahoofd
Startprijs 200 EUR
Grote persglazen vaas 5502
Grote persglazen vaas
Startprijs 200 EUR
Baardmankruik, 17e - 18e eeuw 6025
Baardmankruik, 17e - 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
2x Oude Chinese vazen 6046
2x Oude Chinese vazen
Startprijs 200 EUR
Oude Familie Rose vaas 6082
Oude Familie Rose vaas
Startprijs 200 EUR
Oude/antieke Perzische wandtegel 6100
Oude/antieke Perzische wandtegel
Startprijs 200 EUR
Japanse Imari klok, 19e eeuw 6101
Japanse Imari klok, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
2x Imari porselein, 18e eeuw 6106
2x Imari porselein, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
Delfts olie-azijnstel, 1900 6223
Delfts olie-azijnstel, 1900
Startprijs 200 EUR
Oude Chinese schaal 6266
Oude Chinese schaal
Startprijs 200 EUR
Grote oude/antieke Chinese Quan Yin 6331
Grote oude/antieke Chinese Quan Yin
Startprijs 200 EUR
Antieek Chinese pattipan 6333
Antieek Chinese pattipan
Startprijs 200 EUR
Oude Chinese celadon dekselpot 6540
Oude Chinese celadon dekselpot
Startprijs 200 EUR