Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Tibetaanse documentenkist
Resultaat: 30 EUR

Tibetaanse handbeschilderde en met leder beklede documentenkist. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 30 x 20 cm. In goede staat.

2x Antieke bronzen kandelaren
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke bronzen kandelaren met vogels. In 18e eeuwse stijl. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

H. Noordam, Boeren erf met boerin
Resultaat: 30 EUR

H. Noordam. Circa 1930. Boeren erf met boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

F. Tiele, Bruggetje bij Giethoorn
Resultaat: 30 EUR

F. Tiele. Circa 1920. Bruggetje bij Giethoorn. Ets op papier. Afmeting: 15 x 20,5 cm. In goede staat.

2x Nadruk etsen Rembrandt van Rijn.
Resultaat: 30 EUR

Twee nadruk etsen Rembrandt van Rijn. Eén maal drie portretten, annotatie 1657. Eén maal bruggetje, annotatie 1645. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.

Zilveren petit four schep
Resultaat: 30 EUR

Zilveren petit-four schep, 833/000, met gecontourneerde schep. Versierd met floraal graveerwerk. MT.: Onduidelijk, Schoonhoven, jl.: X:1882. 23 cm, ca 55 gram. In goede staat

Zilveren armband met granaat
Resultaat: 30 EUR

Zilveren slavenband, 835/000, met een V-vorm voorzien van 3 markies geslepen granaatjes en een klein kroontje op de band. 55x42mm. ca 12,9 gram. In goede staat

Collier van barnsteen met 2 ringen
Resultaat: 30 EUR

Collier van getrommelde barnstenen, 1-3 cm, met double verlengstuk, en 2 zilveren ring met barnsteen.

Friese zilveren roomlepel, Art Deco
Resultaat: 30 EUR

Friese zilveren roomlepel, 833/000, Art Deco, met ronde bak en een fraai gegraveerde haaksteel met een bewerkte rand. MT.: J.H.van der Meulen, Joure, jl.:J:1919. Ca 20 gram. In goede staat.

Zilveren broche markesiet onyx
Resultaat: 30 EUR

Zilveren broche, 835/000, met onyx en markesiet. Markies vormige broche met in het midden een markiesvormig cabouchon geslepen onyx. Om de onyx zit een bewerkte zilveren rand met markesiet. Grootte 50...

Zilveren ring met gekleurde zirconia's
Resultaat: 30 EUR

Zilveren ring, 925/000, met gekleurde zirconia's. Brede ring met gefacetteerde zirconia's met een groen, roze, champagne en blauwe kleur. ø 59 ca 13,65 gram. breedte 15 mm. Nieuw

Zilveren granaat armband
Resultaat: 30 EUR

Zilveren armband, 835/000, met 8 schakels in bloemvorm bezet met gefacetteerde granaten. Voorzien van veeroog en veiligheid. lengte 18,5 cm. ca 25,5 gram. In goede staat

Armband met zilver
Resultaat: 30 EUR

Rubberen armband met zilveren elementen en sluiting, 925/000. Ronde rubberen armband met cilindervormige zilveren elementen met emaille, diamantbewerking en zirconia's. Voorzien van zilveren schuifslu...

Antieke barometer, 1915
Resultaat: 30 EUR

Antieke notenhouten Jugendstil barometer. Circa 1915. Hollands. J. Mössinger - Groningen. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

Antieke Anna Groen set, 1920
Resultaat: 25 EUR

Antieke zeven-delige Anna Groen likeurset. Uraniumglas. Circa 1920. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.

4-Delige Anna Groen set
Resultaat: 25 EUR

Vier-delige Anna Groen Copier uraniumglas set. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 22 x 22 x 12 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek kopergedreven artikelen
Resultaat: 25 EUR

Lot diverse oude/antieke kopergedreven artikelen. Onder andere: wandkastjes, borstelsets, plaquette Marken door J. Nicolet, tablet etc... Afmeting: 20 - 60 cm. In goede staat.

2x Oude Diecast spaarautomaten
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. Bestaande uit: Honkbalspelers + koppige ezel. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.

2x Oude Diecast spaarautomaten
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. Bestaande uit: Kanon + Pierot. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.

3x Aap-Noot-Mies
Resultaat: 25 EUR

Drie maal Aap-Noot-Mies plus extra letters. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

Lot oud porselein, divers (6x)
Resultaat: 25 EUR

Zes maal oud divers porselein. Bestaande uit: Amfora vaas Kaiser Germany + Limoges dekseldoos, handbeschilderd, floraal + Royal Copenhagen zoutnap + theepot + Chinese schaal + antieke handbeschilderde...

Oude Japanse bloempot
Resultaat: 25 EUR

Oude Japanse porseleinen bloempot met florale en draken decor. Rood bodemmerk. Afmeting: 20,5 x 26 cm ø. In goede staat.

Eiken hangkastje, 1920
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten hangvitrinekast. Art Deco. Circa 1920. Afmeting: 86 x 95 x 25 cm. In goede staat.

2x Grote teddyberen, 30-er jaren
Resultaat: 25 EUR

Twee grote 30-er jaren teddyberen met glazen ogen. Afmeting: 58 - 64 cm. In goede staat.