Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeldzaam Amsterdams' staand horloge, 18e eeuw
Startprijs 4.500 EUR

Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge met scheepjesmechaniek. Door Adam Ley Amsterdam. Met dagaanduiding, decentrale secondenaanduiding en datum. Mooie Barok beschildering. In goede...

Witgouden ring met diamant
Startprijs 4.500 EUR

Prachtige witgouden ring, 750/000, met 3 diamanten. Ring met een grote briljant geslepen diamant in het midden, geplaatst in een 6 poot chaton met aan weerskanten een briljant geslepen diamant geplaa...

Antieke tafelklok, 17e - 18e eeuw
Startprijs 3.500 EUR

Antieke tafelklok met zeldzaam Amsterdams uurwerk, gesigneerd Frans de Mey Amsterdam. Met spillegang, 17e - 18e eeuws uurwerk, slaan/niet slaan functie, slagwerk op grote bel. Uurwerk kan met schaa...

Gouden sieraden, parure
Startprijs 3.500 EUR

Set gouden sieraden, demi parure, met een armband, broche en oorhangers, in o cassette. Samengesteld, Louis XVI & Art Deco. Armband met een Milanese gevlochten band met bewerking, versierd met een rec...

Frans Clodion klokkenstel, 1860
Startprijs 3.000 EUR

Zeldzaam 19e eeuws gesigneerd Frans bronzen klokkenstel door Clodion. Met wit Carrara marmer en vergulding. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 39 - 40 cm. In goede s...

Originele Engelse bracket tafelklok, 18e eeuw
Startprijs 2.900 EUR

Gave originele 18e eeuwse Engelse Bracket tafelklok met spillegang en snek. Halfuur-slag op bel. Met datum aanduiding. Gegraveerde florale achterplatine W.M. Walker London. Afmeting: 48 x 25 x 17 cm. ...

Originele Engelse bracket tafelklok, 18e eeuw
Startprijs 2.700 EUR

Originele 18e eeuwse Engelse Bracket tafelklok met spillegang en snek. Gegraveerde achterplatine. Gesigneerd Burhall Sallop. Halfuur-slag op bel, originele ebonisatie. Afmeting: 45 x 25 x 18 cm. In go...

Zilver servies, 5 delig
Startprijs 2.600 EUR

Groot zilveren koffieservies, 900/000, met een koffiekan, theekan en 2 melkkannen geplaatst op een bijbehorend dienblad. Het servies heeft een rond/bol model en is versierd met cannelures en een gemat...

Zilveren koffieservies met dienblad
Startprijs 2.550 EUR

Modern zilveren koffieservies, 925/000, geplaatst op een ovaal groot dienblad, voorzien van een koffiekan, theekan, melkkan, suikerbak en lepelbak. Rond model met een bol onder de schenktuit en een li...

Oude Chinese vaas met turkoois glazuur
Startprijs 2.500 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met turkoois glazuur en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 35 x 23 cm ø. In goede staat.

Bouille meubel met inleg
Startprijs 2.500 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Frans Boulle kunstkabinet belijmd met diverse houtsoorten. Bronzen beslag en florale intarsia (latere aanpassingen). Binnenwerk geëboniseerd in Renaissance-stijl met Sevres porselei...

18e Eeuws Hollands kabinet, 1760
Startprijs 2.500 EUR

Hollands 18e eeuws wortelnoten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag, gebogen zijkanten onder. Orgelgebogen. Circa 1760. Kleine fineerschades. In originele staat. Afmeting: 60 x 200 x 245 cm. In goe...

Oude Chinese jade Quan Yin
Startprijs 2.400 EUR

Grote oude Chinese jade Quan Yin. Eén vinger af. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

2x Kapitale vuurvergulde kaarskandelaren , 1820
Startprijs 2.400 EUR

Twee kapitale grote vuurvergulde Empire kaarskandelaren met zwanen. Circa 1820. Afmeting: 74 x 26 x 26 cm. In goede staat.

Zeldzame Engelse staande klok
Startprijs 2.300 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staand horloge met acht bellen speelwerk en uurslag op gongspiraal. William Clement Feverschaw. Drie gewichten, kwartierslag. Eén melodie + silent. Klok...

Rosé gouden ring met triangel diamant
Startprijs 2.200 EUR

Opvallende brede roodgouden ring, 750/000, met een triangelvormig geslepen diamant. ca 1,5 crt G-P. breedte ring 8 mm. ca 15,3 gram. ø 57. In zeer goede staat

Gouden herenhorloge (automaat)
Startprijs 2.100 EUR

Geelgouden horloge, 750/000, Norexa, automaat, met een vierkante kast voorzien van een datumaanduiding. het horloge is voorzien van een fijn gevlochten Milanese band met klapsluiting. 28x28mm. lengte ...

Grote Familie Rose theepot
Startprijs 2.000 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose theepot met vijver decor + floraal. Afmeting: 24 x 15 cm ø. In goede staat.

Grote oude Chinese vaas (blauw/wit)
Startprijs 2.000 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met draken in wolken decor. Afmeting: 37 x 22 cm. In goede staat.

Louis Seize kabinet, 18e eeuw
Startprijs 2.000 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten gebombeerd Louis Seize kabinet met bronzen beslag en houtgesneden guilandes. Afmeting: 236 x 180 x 65 cm. In goede staat.

Franse atlas pendule, 19e eeuw
Startprijs 2.000 EUR

Prachtige 19e eeuwse Franse bronzen atlas pendule met marmeren basement. Gesigneerd Gavernier à Paris. Met achtdaags enchapement uurwerk en halfuur-slag op bel. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Oude Chinese drakenschotel
Startprijs 1.800 EUR

Prachtige grote oude Chinees porseleinen drakenschotel met onderkant en bovenkant draken in wolken en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 34, 7 cm ø. In goede staat.

Louis Seize secretaire
Startprijs 1.800 EUR

Duits Louis Seize secretaire. Circa 1780. Met noten en wortelnoten ingelegd. In gerestaureerde staat. Afmeting: H 220 x 131 x 67 cm.

Antieke Cartel wandklok, 1800
Startprijs 1.750 EUR

Grote antieke bronzen Louis Seize Cartel wandklok met vaas, ramskoppen en leeuwenkop. Circa 1800. Wijzerplaat beschadigd. Dun messing sierwerk zijkanten mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en...