Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

P. van Wijngaerdt, Landschap boerderij en boom
Resultaat: 100 EUR

Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Landschap boerderij en boom. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 35 x 30 cm. In goede staat.

F. de Greef, Naakte dame in natuur
Resultaat: 100 EUR

F. de Greef. 1963. Naakte dame in natuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Frans Baayens, Watermolen Haaksbergen
Resultaat: 100 EUR

Frans Baayens. 1896 - 1970. Watermolen van Haaksbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

C. Cornelis, Stilleven met schelpen
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met schelpen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Naar A. Mauve, Duinlandschap
Resultaat: 100 EUR

Naar A. Mauve. Circa 1900. Duinlandschap met herder en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

17e-18e Eeuwse gravure, Amsterdam
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame kleine 17e - 18e eeuwse gravure van Amsterdam met stadswal. Handingekleurd. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.

Cor van de Velde, Twee-master op hoge zee
Resultaat: 100 EUR

Cor van de Velde. Hollandse school. Twee-master op hoge zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 95 x 140 cm. In goede staat.

C. Euler, Herenportret
Resultaat: 100 EUR

C. Euler. 1848. Herenportret. Olieverf op paneel. Slecht gerestaureerd. Afmeting: 35 x 45 cm. In matige staat.

F. Baaijens, Twentse watermolen
Resultaat: 100 EUR

Frans Baaijens. 1896 - 1970. Enschede. Twentse watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Twee Tiroler kinderen met hengel
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk. Münchener Schule. Cica 1880. Twee Tiroler kinderen met hengel bij hondenhuisje. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 24 cm. In goede staat.

F. Hanfstaengl, Paar bij sterrennacht
Resultaat: 90 EUR

Franz Hanfstaengl. 1804 - 1877. Voorstelling naar Franz von Stuck. 1910. Paar bij sterrennacht. Gravure op papier. Afmeting: 28 x 22 cm. In goede staat.

C. Cornelis, Rozen
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met roos. Olieverf op paneel. Afmetig: 18 x 13 cm. In goede staat.

J. Toorop, Mijnwerker met carbidlamp
Resultaat: 90 EUR

Jan Toorop. 1858 - 1928. Lithografie. Mijnwerker met carbidlamp. Litho op papier. Afmeting: 70 x 63 cm. In goede staat.

Pieter van Noort, Huizen langs de Vecht
Resultaat: 90 EUR

Pieter van Noort. 20e Eeuw. Huizen langs de Vecht in zomerzon. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 40 cm. In goede staat.

4x 18e Eeuwse gravures
Resultaat: 90 EUR

Vier 18e eeuwse handingekleurde gravures. Onder andere door Georg Balthasar Probst etc. Eén maal Prospect des Rathhausses zu Osnabrück. Eén maal Gezicht op Vaticaan di Roma. Eén maal Le port du Havre ...

Barham Court and Teston Bridge, Engels landgoed
Resultaat: 90 EUR

Aquarel Barham Court and Teston Bridge, Kent 1842. Engels landgoed met dames en schapen. Aquarel op papier. Afmeting: 16 x 12 cm. In goede staat.

18e Eeuwse gravure
Resultaat: 90 EUR

18e Eeuwse gravure. Het Bosch, met gedicht door R. Vinkeles. 1741 - 1816. Gravure op papier. Afmeting: 39 x 34 cm. In redelijk/goede staat.

C. Cornelis, Stilleven met fruit
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

G. Corneille, Twee duiven
Resultaat: 80 EUR

Guilliaume Corneille '98. 1922 - 2010. Nr. 194/200. Twee duiven. Lithografie op papier. Afmeting: 34 - 43 cm. In goede staat.

F. Boersma, Boslandschap
Resultaat: 80 EUR

Ferdinand Boersma. 1936 Hengelo. Zandpad in bosgebied. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 39 cm. In goede staat.

2x Monogram B., Strandgezichten
Resultaat: 80 EUR

Twee maal monogram B. 20e Eeuw. Twee strandgezichten met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: 22,5 x 15,5 cm. In goede staat.

J. Arnould?, Houtvesters in bos
Resultaat: 80 EUR

J. Arnould? Onduidelijk. 19e Eeuw. Houtvesters in bos. Olieverf op linnen. Beschadigd. Afmeting: 46 x 35 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Boten op zee bij nacht
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Boten op zee bij nacht. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

C. Cornelis, Asperges
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met asperges. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Zonning boeren erf
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Zonnig boeren erf met zonnebloemen en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

J.J. Bruun, Stadsgezichten Kopenhagen (5x)
Resultaat: 80 EUR

Vijf stuks 18e eeuwse gravures stadsgezichten Kopenhagen. Door Johan Jacob Bruun. 1715 - 1789. Gravures op papier. Afmeting: 23 - 25 cm. In goede staat.

Oud Chinees achter-glas-schilderij
Resultaat: 80 EUR

Oud Chinees achter-glas-schilderij. Chinese vrouw met kinderen bij rivier. Afmeting: 34 x 50 cm. In goede staat.

Ongesig., Romantisch landschap met kasteel
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Romantisch landschap met kasteel en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 21 cm. In goede staat.

J. de Vries, Glazen vaas met bloemen
Resultaat: 80 EUR

J. de Vries. Circa 1930. Glazen vaas met bloemen. Pastel op papier. Afmeting: 32 x 40 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Plasgezicht
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Plasgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 21 cm. In redelijke staat.

L. Bergmiller invenit, 18e Eeuwse gravure
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuwse handingekleurde gravure. Die zehende Plag und letzte Straff in Agypten. Louis Bergmiller invenit. Gravure op papier. Afmeting: 43 x 33 cm. In goede staat.

H. Schallenberg, Vaas met bloemen
Resultaat: 80 EUR

Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

2x Miniatuur schilderijen
Resultaat: 75 EUR

Twee miniatuur schilderijen. * Officier, in ivoren lijst. * Interieur met figuren (iets verpoetst). 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

R. Seresi, Slapend meisje
Resultaat: 75 EUR

R. Seresi. Eind 20e eeuw. Slapend meisje. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

H. Reerink, Schipbreuk
Resultaat: 75 EUR

Henk Reerink, 1976. Schipbreuk. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.

John van 't Slot, Abstract + boek
Resultaat: 75 EUR

John van 't Slot 1970. Abstract werk + boek. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 79 x 60 cm. In goede staat.

Louis Corinth, Im Haus bei Thiele
Resultaat: 75 EUR

Louis Corinth. 1858 - 1925. Duitse School. Handgesigneerd. Im Haus bei Thiele. Lithografie op papier. Afmeting: 28 x 35 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Landschap met baai, zeilboot en figuur
Resultaat: 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Engelse School. 19e Eeuw. Landschap met baai, zeilboot en figuur. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 25 cm. In goede staat.

M. vön Römer Wegman, Twee katten met bal
Resultaat: 75 EUR

M. vön Römer Wegman. Circa 1930. Twee katten met bal. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 36 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse schilderijen
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse schilderijen. Monogram R.E.C. *A Domestic discord. * Villagers dancing. Afmeting: 11,5 x 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

Corneille, Man met palm
Resultaat: 70 EUR

Corneille '91. 1922 - 2010. Nr. 71/160. Man met palm. Lithografie op papier. Afmeting: 22 x 35 cm. In goede staat.

Onduidelijk monogram, Boten in haven
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk monogram. Circa 1900. Boten in haven. Afmeting: 33,5 x 38,5 cm. In redelijk/goede staat.

M. Norma, Spelende poezen
Resultaat: 70 EUR

M. Norma. Tweede helft 20e eeuw. Spelende poezen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 61 cm. In goede staat.

E. Knuttel, Stilleven met aardewerk en groenten
Resultaat: 70 EUR

E. Knuttel. Circa 1930. Stilleven met aardewerk en groenten. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 38 cm. In goede staat.

A. Broeckman-Klinkhamer, Wilde bloemen
Resultaat: 65 EUR

Adriënne Broeckman-Klinkhamer. 1876 - 1976. Wilde bloemen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Russisch ikoon, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuws Russisch ikoon met afneembaar messing front, daaronder mooie beschildering van een heilige met symbolen. Afmeting: 17,5 x 12,8 x 1,5 cm. In goede staat.

P.P. Schiedges, Landschap met wasvrouw
Resultaat: 60 EUR

Petrus Paulus Schiedges. 1812 - 1876. Landschap met wasvrouw. Pastel op papier. Afmeting: 46 x 32 cm. In goede staat.

Louis Soonius, Rotterdamse Steigersgracht
Resultaat: 60 EUR

Louis Soonius. 1883 - 1956. Rotterdamse Steigersgracht. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 36 cm. In goede staat.

F.H. van Oudheusden, Stadsgezicht in sneeuw
Resultaat: 60 EUR

F.H. Oudheusden. Stadsgezicht in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Bep Toscani, Abstract
Resultaat: 60 EUR

Bep Toscani. '98. Abstracte compositie met gemengde techniek + krantenpapier. Afmeting: 75 x 57 cm. In goede staat.

Monogram J.B., Wintergezicht met figuren
Resultaat: 60 EUR

Monogram J.B. Wintergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 18,5 x 20 cm. In goede staat.

A. Naur, Bosgezicht
Resultaat: 60 EUR

Albert Naur. 1889 - 1973. Bos met boomstammen. Pastel op papier. Afmeting: 49 x 68 cm. In goede staat.

G. Borchus?, Berggezicht Oostenrijk
Resultaat: 60 EUR

G. Borchus? 19e Eeuw. Berggezicht Oostenrijk. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 32 cm. In goede staat.

P. ter Hoeven, Koeien bij drenkplaats
Resultaat: 60 EUR

P. ter Hoeven. Hollandse School. Circa 1930. Koeien bij drenkplaats met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In redelijk/goede staat.

A. Elhorst, Vaas met bloemen
Resultaat: 60 EUR

Anneke Elhorst. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 111 x 109 cm. In goede staat.

C. Marijnissen? Hollands ijsgezicht met schaatser
Resultaat: 60 EUR

C. Marijnissen? Hollands ijsgezicht met schaatser. Olieverf op paneel. Afmeting: 14 x 10,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Spelende poezen
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Spelende poezen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Reinier, Stilleven met porselein en fruit
Resultaat: 60 EUR

Reinier. 20e Eeuw. Stilleven met porselein en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Madonna met kind
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Madonna met kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 38 cm. In matige staat.

F.A. van Mourik, Landschap met boerderij en koeien
Resultaat: 60 EUR

F.A. van Mourik. 20e Eeuw. Landschap met boerderij en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Bauffe, Riviergezicht met knotwilgen en korenveld
Resultaat: 60 EUR

Bauffe. Circa 1900. Riviergezicht met knotwilgen en korenveld. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.

A. Sokolov, Meer met steiger
Resultaat: 55 EUR

A. Sokolov. Russische School. Meer met steiger. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 24 cm. In goede staat.

Gesigneerd, Figuren in regen
Resultaat: 55 EUR

Oude Japanse houtsnede. Gesigneerd. 20e Eeuw. Figuren in regen. Houtsnede op papier. Afmeting: 39 x 18 cm. In goede staat.

H. Antheunis, Vaas met bloemen
Resultaat: 55 EUR

H. Antheunis. 1905 - 1975. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 42 cm. In goede staat.

Bep Toscani, Abstracte compositie
Resultaat: 55 EUR

Bep Toscani. '97. 1940 - . Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 35 x 35 cm. In goede staat.

Antieke Japanse houtsnede
Resultaat: 55 EUR

Antieke Japans gesigneerde houtsnede met berglandschap. Houtsnede op papier. Afmeting: 13 x 9 cm. In goede staat.

P. Schooten?, Stalinterieur met koe
Resultaat: 50 EUR

P. Schooten? Circa 1900. Stalinterieur met koe. Afmeting: 32 x 42 cm. In goede staat.

W. Verschuur jr., Studie paardenhoofd
Resultaat: 50 EUR

Wouterus Verschuur jr. 1841 - 1936. Studie paardenhoofd. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 14 cm. In goede staat.

19e Eeuws kerkelijk ikoon
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuws Neogotisch kerkelijk ikoon. Schilderstuk met bladgoud in eiken lijst. Afmeting: 90 x 62 x 50 cm. In goede staat.

T. Anconé, Herenportret
Resultaat: 50 EUR

Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Herenportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 19 cm. In goede staat.

Cehokoc Ocpopin? Landarbeiders aan het hooien
Resultaat: 50 EUR

Cehokoc Ocpopin? Russische School. Kyrillisch. Landarbeiders aan het hooien. Ets op papier. Afmeting: 30 x 21 cm. In goede staat.

C. de Bruin, Landschap met boer en paardenkar
Resultaat: 50 EUR

Cornelis de Bruin. 1870 - 1940. Landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Rotterdams haven
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Elevator. Rotterdamse haven met diverse boten. Afmeting: 29 x 19 cm. In goede staat.

E. Liebert, Duits riviergezicht met vakwerkhuis
Resultaat: 50 EUR

Erich Liebert. Duitse School. Circa 1940. Duits riviergezicht met vakwerkhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.

Isaac Israëls, Dame met krant in park
Resultaat: 50 EUR

Isaac Israëls. Gelimiteerde reproductie. Nr. 64/250. Dame met krant in park. Reproductie op papier. Afmeting: 60 x 38 cm. In goede staat.

H. Keyser, Landschap met opvliegende eenden
Resultaat: 50 EUR

H. Keyser. Duitse School. Landschap met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 20 cm. In goede staat.

3x Handgeschilderde ikonen
Resultaat: 50 EUR

Drie handbeschilderde ikonen met vergulding. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 23 cm. In goede staat.

Johan Gelink, Boerenerf met slapende varkens
Resultaat: 50 EUR

Johan Gelink. Enschede. '84. 1909 - 2011. Boerenerf met slapende varkens. Aquarel op papier. Afmeting: 31 x 27 cm. In goede staat.

X. Dungher?, Impressionistisch stadsgezicht
Resultaat: 50 EUR

X. Dungher? Circa 1930. Impressionistisch stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

T. Pape, Abstracte figuratieve voorstelling
Resultaat: 50 EUR

Ton Pape. 1916 - 2003. Abstracte figuratieve voorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 40 cm. In goede staat.

5x Beschilderde miniaturen
Resultaat: 50 EUR

Vijf oude geschilderde miniaturen. 20e Eeuw. Vier maal dames, één maal herenportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 9 x 7 cm. In goede staat.

G. Vogt, Wasvrouw aan de waterkant
Resultaat: 45 EUR

G. Vogt. Duitse School. Circa 1980. Wasvrouw aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Monogram A.E.G., Dame met gevangen muis
Resultaat: 40 EUR

Monogram A.E.G. 1864. Dame met gevangen muis. Olieverf op paneel. Afmeting: 22,5 x 17,3 cm. In redelijke staat.

Tinka Adeyemi, Surrealistisch
Resultaat: 40 EUR

Tinka Adeyemi IFE 1993. Surrealistisch berglandschap. Plakaatverf op papier. Afmeting: 37 x 49 cm. In goede staat.

Monogram H.W.E., Zandpad met berkenbomen
Resultaat: 40 EUR

Monogram H.W.E. Zandpad met berkenbomen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm.In goede staat.

G. van Jeveren, Riviergezicht met boot
Resultaat: 40 EUR

G. van Jeveren. Riviergezicht met boot en figuren aan steiger. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 32 x 15 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Romeins paar
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Romeins paar. Met houtgestoken Jugendstil lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 13 cm. In goede staat.

G. Koppenol, Landschap met stenderkast
Resultaat: 40 EUR

G. Koppenol. Circa 1920. Landschap met stenderkast. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.

Cowe?, Boten voor kust
Resultaat: 40 EUR

Cowe? Circa 1940. Boten voor de kust. Olieverf op paneel. Afmeting: 71 x 57 cm. In goede staat.

C.G. van Os, baardgier
Resultaat: 40 EUR

C.G. van Os. Baardgier. Aquarel op papier. Afmeting: 37 x 31 cm. In goede staat.

Anna Ostrowska, Huis aan de kust
Resultaat: 40 EUR

Anna Ostrowska. 1990. Russische School? Huis aan de kust. Aquarel/collage op papier. Afmeting: 36 x 51 cm. In goede staat.

G. Kitsen, Ruïne te Leyden
Resultaat: 40 EUR

G. Kitsen, sculp. Vroeg 19e eeuwse gravure. Anno 1807. Ruïne te Leyden. Gravure op papier. Afmeting: 36 x 30 cm. In goede staat.

H.C. Kranenburg, Vaas met bloemen
Resultaat: 35 EUR

H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.

2x Nadruk etsen Rembrandt van Rijn.
Resultaat: 30 EUR

Twee nadruk etsen Rembrandt van Rijn. Eén maal drie portretten, annotatie 1657. Eén maal bruggetje, annotatie 1645. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.

F. Tiele, Bruggetje bij Giethoorn
Resultaat: 30 EUR

F. Tiele. Circa 1920. Bruggetje bij Giethoorn. Ets op papier. Afmeting: 15 x 20,5 cm. In goede staat.

H. Noordam, Boeren erf met boerin
Resultaat: 30 EUR

H. Noordam. Circa 1930. Boeren erf met boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.