Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1504 Resultaten
Kavel: 4002

Wortelnoten schrijfkabinet, 18e eeuw

Resultaat: 6.000 EUR

Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten orgelgebogen schrijfkabinet met dubbel gebogen koplijst, diverse (geheime) lades achter getoogde deuren en schrijfgedeelte. Ook wel top bureau genaamd. Circa 1760. Louis...


Kavel: 1003

A. van Welie, Portret Romeinse keizer Nero

Resultaat: 3.900 EUR

Antoon van Welie. 1866 - 1956. Portret Romeinse keizer Nero. Voorzien van prachtige volhouten Romeinse lijst met Korinthische zuilen en restvergulding. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 181 cm. In g...


Kavel: 2009

Cloisonné wierookpotje

Resultaat: 3.800 EUR

Oude Chinese cloisonne wierookpot met deksel, florale decors, vergulde Foo-hondenkoppen en bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 14 x 11,8 cm. In goede staat.


Kavel: 4

Witgouden armband met briljant

Resultaat: 3.600 EUR

Prachtige witgouden armband, 750/000, met diamant. Armband met in het midden een soort knoop, volledig bezet met in de briljant geslepen diamanten en singlecut geslepen diamanten. De band, verlopend i...


Kavel: 6262

Chinese kruik met oren

Resultaat: 3.250 EUR

Grote oude Chinees porseleinen kruik met twee oren. Floraal + tekst. Afmeting: 30 x 20 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 1000

W. Moras, Bosbeek in de winter

Resultaat: 3.000 EUR

Walter Moras. 1856 - 1925. Bosbeek in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: 121 x 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1006

Ongesigneerd, Indonesisch hanengevecht

Resultaat: 2.500 EUR

Ongesigneerd. Indonesische School. Mogelijk Kusama Affandi. 1907 - 1990. Indonesisch hanengevecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 147 cm. In goede staat.


Kavel: 3636

Franse Neuchattel pendule, 18e eeuw

Resultaat: 2.250 EUR

18e Eeuwse Neuchattel pendule met rozen beschildering en mooi verguld brons. Kwartierslag op twee bellen, uurwerk met originele spillegang. Iets craquele in originele wijzerplaat. Afmeting: 70 cm. In ...


Kavel: 3563

Engelse Bracket klok, 18e eeuw

Resultaat: 2.000 EUR

18e Eeuwse Engelse Bracket klok met spillegang. Martin Royal Exchange London. Met datumaanduiding en silent/strike functie. Met prachtige gegraveerde achterplatine. In originele mahoniehouten klokkast...


Kavel: 4006

Italiaans dressoir, Osvaldo Borsani

Resultaat: 2.000 EUR

Groot Italiaans 60-er jaren dressoir van Osvaldo Borsani, For Tecno. Met kersen fineer in visgraat motief en glazen bovenblad. Afmeting: 98 x 46 x 273 cm. In goede staat.


Kavel: 58

Gouden Rolex

Resultaat: 1.800 EUR

Geelgouden Rolex dameshorloge,750/000, Orchid, mechanisch horloge met een zeskantige kast op de rand bezet met 38 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,38 ct. Voorzien van een bewerkte wijzerplaat ...


Kavel: 3500

Zeldzame Flöten Uhr

Resultaat: 1.800 EUR

Zeldzame gesigneerde Duitse Biedermeier mahoniehouten Flöten Uhr met acht melodieën. Door Schoepperle A. Lenzkirch. Eén tandwiel achter wijzer verbogen en één wijzer mist. Verder mechanisme compleet. ...


Kavel: 4021

Chovi Les Eames zetel + voetenbank

Resultaat: 1.800 EUR

Lederen Chovi Les Eames zetel met voetenbank. Hout, metaal + leder. Lounge model Vitra. Afmeting: 96 x 64 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 4058

Wortelnoten kabinet, 18e eeuw

Resultaat: 1.750 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok kabinet. Dubbel gebogen met klauwpoten + messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 232 x 190 x 67 cm. In goede staat.


Kavel: 4022

Chovi Les Eames zetel

Resultaat: 1.700 EUR

Lederen Chovi Les Eames zetel. Hout, metaal + leder. Lounge model Vitria. Afmeting: 96 x 64 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 53

Witgouden briljant armband

Resultaat: 1.500 EUR

Elegante witgouden tennisarmband, 585/000, volledig bezet van 54 briljant geslepen diamanten, totaal ca 2,1 ct. VS/SI- F ca 16,0 gram. Voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 3 mm. lengte 18 cm. ...


Kavel: 3635

Stoeltjesklok, 19e eeuw

Resultaat: 1.500 EUR

19e Eeuwse kleine vergulde schippertjes stoeltjesklok. Originele polychromie. Beschadiging. Afmeting: 30 x 14 x 14 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 19

Compleet zilveren bestek

Resultaat: 1.400 EUR

Compleet zilveren bestek, Duits 800/000, met 12 tafelmessen, -lepels en 13 tafelvorken, 11 dessertmessen en 12 dessertvorken, een fruitmes, 10 koffielepels, 11 ijslepels, 21 taartvorken, een fraai vis...


Kavel: 4017

Zeldzame Franse narrenkast, 19e eeuw

Resultaat: 1.250 EUR

Zeldzame Franse notenhouten narrenkast. 19e Eeuw. Met narren, gevleugelde fantasie figuren, landschap met amazone te paard en koppen. Twee-delig. Circa 1870. Afmeting: 228 x 140 x 55 cm. In goede staa...


Kavel: 6147

Oude Chinese siervaas

Resultaat: 1.250 EUR

Oude Chinees porseleinen siervaas met bont decor, vleermuizen, draken, floraal. Fijn gedecoreerd. Afmeting: 31 x 17 cm ø. In goede staat.


Kavel: 256

Antiek horloge met speelwerk

Resultaat: 1.200 EUR

Antiek zakhorloge met speelwerk. Groot horloge met witte wijzerplaat voorzien van een voorstelling met bloemen en muziekinstrumenten. ø 65 mm. In goede staat


Kavel: 1018

Herman C.A. Paradies, 't Groenendaal Rotterdam

Resultaat: 1.200 EUR

Herman C.A. Paradies. Gezicht op het Groenendaal Rotterdam met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 4014

Duitse boekenkast, 19e eeuw

Resultaat: 1.200 EUR

Duitse wortelnoten met noten Empire/Biedermeier boekenkast met bandintarsia en halve zuilen met messing capitellen. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd met schellak. Afmeting: 191 x...


Kavel: 5030

Bronzen figuur, Cowboys te paard

Resultaat: 1.150 EUR

Grote oude brons gegoten figuur naar Frederik Remington. Schietende cowboys te paard. Afmeting: 37 x 40 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 56

Witgouden broche met diamanten

Resultaat: 1.100 EUR

Sierlijke witgouden broche met diamanten. Broche in de vorm van een fraai uitgewerkte bloemetjesvolledig bezet met briljant geslepen diamanten. totaal ca 1,10 crt. Voorzien van veiligheidsluiting. 28 ...


Kavel: 2021

Chinese gespsluiting met jade

Resultaat: 1.100 EUR

Oude Chinese bronzen gespsluiting met jade. Afmeting: 16 x 4,5 x 1,5 cm. In goede staat.


Kavel: 3503

Antieke Charles Dix pendule, 1830

Resultaat: 1.100 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen Neo Gotische Charles Dix automaat pendule met glazen bronsspiraal. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslag. Afmeting: 48 cm. In goede staat.


Kavel: 5004

2x Antieke beelden, Amerikaanse boksers

Resultaat: 1.100 EUR

Twee grote antieke metalen Amerikaanse boksers op zwart marmeren basement. Door Arthur Waagen. 1869 - 1910. Afmeting: H 71 - 72 cm. In goede staat.


Kavel: 6042

Grote oude Familie Rose vaas

Resultaat: 1.100 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose rolvaas met figuren in tuin decor. Afmeting: 49 x 15 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6044

Grote Chinese vaas, 18e - 19e eeuw

Resultaat: 1.100 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met pioenrozen en reizigers in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 37 x 21 cm ø. In goede staat.


Kavel: 3504

Engelse Bracket klok, 1800

Resultaat: 1.050 EUR

Gesigneerde Engelse geeboniseerde Bracket klok met snek. Circa 1800. Gesigneerd John Moore & Son Clerkenwell London. Met ankergang en slagwerk op bel. Strike/Silent functie. Slagwerk op vol uur. Afmet...


Kavel: 3

Gouden horloge, 1825

Resultaat: 1.000 EUR

Antiek spilleganghorloge, ca 1825, in een geelgouden kast aan de achterzijde voorzien van een emaille beschildering van een unieke voorstelling van een kind van adel zittend op een hond met daarbij ee...


Kavel: 2700

2-Loops jachtgeweer

Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzame dubbelloopse voorlader. Duits jachtgeweer met graveringen en goud inleg. Damesgeweer. Adel bezit. J.F. Dubina - Bunzlau. Afmeting: L 120 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 6047

Antieke Chinese schotel, 18e - 19e eeuw

Resultaat: 1.000 EUR

Antieke diepe Chinees porseleinen schotel met figuren decor en swastika. Met gecontourneerde omranding. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 23,7 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6089

Oude Chinese celadon schaal

Resultaat: 1.000 EUR

Oud Chinees celadon porseleinen schaaltje met gecontourneerde omranding + collectie etiket 'H. Goldet nr. 1959'. Afmeting: 3,5 x 12,7 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6404

Antieke kapotte Chinese celadon vaas

Resultaat: 1.000 EUR

Antieke kapotte Chinees porseleinen celadon vaas. Song Dynastie?. Afmeting: 23 cm. In matige staat.


Kavel: 1015

A.J. Groenewegen, Landschap met koeien en kippen

Resultaat: 950 EUR

A.J. Groenwegen. 1874 - 1963. Landschap met koeien en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35,5 x 26 cm. In goede staat.


Kavel: 1164

David Artz, Etend kindje in kakstoel

Resultaat: 900 EUR

David Artz. 1837 - 1890. Etend kindje in kakstoel. Olieverf op paneel. Afmeting: 21,5 x 16 cm. In goede staat.


Kavel: 4040

6x Barok-stijl stoelen, 1920

Resultaat: 900 EUR

Zes notenhouten Barok-stijl stoelen. Circa 1920. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak gepolitoerd. Afmeting: 85 x 43 x 58 cm. In goede staat.


Kavel: 1059

Jurres, Paard met Arabische figuren

Resultaat: 850 EUR

Johannes Hendricus Jurres. 1875 - 1946. Paard met Arabische figuren in grot. Olieverf op linnen. Afmeting: 126 x 100 cm. In goede staat.


Kavel: 4023

Louis Seize kabinet, 1780

Resultaat: 850 EUR

Hollands 18e eeuws Louis Seize kabinet met bandintarsia, hekwerk op koplijst en bronzen beslag. Circa 1780. Afmeting: 240 x 175 x 54 cm. In goede staat.


Kavel: 1007

Ton Schulten, Abstracte compositie

Resultaat: 800 EUR

Ton Schulten. 1938 Ootmarsum. Abstracte compositie. Verso etiket Chez Moi. Ton Schulten Galerie International Nr. 109, Hfl. 4.600,=. Acryl op linnen. Afmeting: 80 x 90 cm. In goede staat.


Kavel: 3561

Antieke klokkendrager, 1900

Resultaat: 800 EUR

Antieke klokkendrager met wekker. Frankrijk. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 31 x 22 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 6148

Oude Chinese vaas

Resultaat: 800 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met rondom figuren in tuin decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 28 x ø 13 cm. In goede staat.


Kavel: 6019

Oude/antieke Quan Ying

Resultaat: 775 EUR

Oude/antieke gesigneerde Chinees Blanc de Chine porseleinen Quan Yin op vis. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.


Kavel: 32

Gouden choker, Finish

Resultaat: 750 EUR

Geelgouden choker, 585/000, gemaakt uit schakels met een grillige bewerking. Voorzien van bakslot met veiligheid. Merk Finish, breedte 9 mm. 45 cm. ca 25,9 gram. Als nieuw


Kavel: 4019

Amsterdams kabinet, 18e eeuw

Resultaat: 750 EUR

18e Eeuws wortelnoten dubbelgebogen Amsterdams kabinet met bronzen beslag. Oudere restauraties. Afmeting: 235 x 190 x 62 cm. In goede staat.


Kavel: 4043

Amelander tafelblad, 18e eeuw

Resultaat: 750 EUR

18e Eeuwse Hollandse Amelander tafelblad met religieuze handgeschilderde voorstelling. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.