Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Meissen servies 'Blümen' 6001
Meissen servies 'Blümen'

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Kapitale Familie Verte schotel, 19e eeuw 6004
Kapitale Familie Verte schotel, 19e eeuw

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese dekselvazen 6310
2x Antieke Chinese dekselvazen

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Vergulde schildersezel met dolfijnen 4190
Vergulde schildersezel met dolfijnen

Resultaat:

725 EUR

Verkocht
Witgouden ring met diamant 110
Witgouden ring met diamant

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Zakhorloge met beschildering 251
Zakhorloge met beschildering

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Groot lot oud houten speelgoed 3074
Groot lot oud houten speelgoed

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Franse Barokkast, 1770 4028
Franse Barokkast, 1770

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose kruik 6209
Chinese Familie Rose kruik

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Oude Chinese vaas 6408
Oude Chinese vaas

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Kokosnootbeker met zilverversiering 68
Kokosnootbeker met zilverversiering

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
J.A. Zandleven, Hooischuur in bos 1011
J.A. Zandleven, Hooischuur in bos

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
J. Hovener, Poezen in interieur 1078
J. Hovener, Poezen in interieur

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Duitse schilderijklok, 1840 3506
Duitse schilderijklok, 1840

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Jaeger LeCoultre Atmos klok 3514
Jaeger LeCoultre Atmos klok

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
2x Oude Chinese rijstwijnkopjes 6407
2x Oude Chinese rijstwijnkopjes

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Grote oude/antieke Swatow schotel 6598
Grote oude/antieke Swatow schotel

Resultaat:

625 EUR

Verkocht
5-Delig zilveren servies 147
5-Delig zilveren servies

Resultaat:

620 EUR

Verkocht
Zilveren bierpul "Humpen" 1
Zilveren bierpul "Humpen"

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Bloedkoralen ketting 307
Bloedkoralen ketting

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
E. van Dieghem, Schapen en kippen bij stalingang 1066
E. van Dieghem, Schapen en kippen bij stalingang

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
A.M. Gorter, Vordense beek in de herfst 1068
A.M. Gorter, Vordense beek in de herfst

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Théophile de Bock, Zandpad met berkenbomen 1096
Théophile de Bock, Zandpad met berkenbomen

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Lot postzegels, geld + rijstwijn 2905
Lot postzegels, geld + rijstwijn

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Antieke klokkendrager, 1900 3582
Antieke klokkendrager, 1900

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Hollandse bonheur, 1860 4020
Hollandse bonheur, 1860

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Eiken 2-deurs kast, 1860 4147
Eiken 2-deurs kast, 1860

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Antieke marmeren buste, 1880 5040
Antieke marmeren buste, 1880

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
K.P.M. Servies, 1920 6380
K.P.M. Servies, 1920

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Oude Chinese penselen houder 6465
Oude Chinese penselen houder

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
M.H. Mackenzie, Koetsen in de winter 1130
M.H. Mackenzie, Koetsen in de winter

Resultaat:

580 EUR

Verkocht
Cor Noltee, Stadsgezicht met tram en figuren 1032
Cor Noltee, Stadsgezicht met tram en figuren

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
Prachtige antieke microscoop 2380
Prachtige antieke microscoop

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
Monogram A.S., Figuren op vestingswal 1305
Monogram A.S., Figuren op vestingswal

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Originele Engelse hoekkast, 18e eeuw 4062
Originele Engelse hoekkast, 18e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
3x Chinese of Japanse borden, 19e eeuw 6163
3x Chinese of Japanse borden, 19e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zilveren horloge, Oriënt 501
Zilveren horloge, Oriënt

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
A.F. van Noort, Strandgezicht Zandvoort 1014
A.F. van Noort, Strandgezicht Zandvoort

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
W.K. Nakken, Herder met paarden bij drenkplaats 1019
W.K. Nakken, Herder met paarden bij drenkplaats

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke apothekers gaper 2012
Antieke apothekers gaper

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Grote design lamp 2224
Grote design lamp

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Staande Kieninger klok 3515
Staande Kieninger klok

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Schouwstuk met schilderij 4015
Schouwstuk met schilderij

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke vitrinekast, 1900 4016
Antieke vitrinekast, 1900

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke Gründerzeit vitrine, 1880 4026
Antieke Gründerzeit vitrine, 1880

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Art Deco secretaire, 1915 4196
Art Deco secretaire, 1915

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Meissen set, 19e eeuw 6005
Meissen set, 19e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2x Grote antieke Chinese kommen 6048
2x Grote antieke Chinese kommen

Resultaat:

500 EUR