41. Juniveiling 2019

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

Zeldzame Chinese sierschotel, 17e - 18e eeuw 6079
Zeldzame Chinese sierschotel, 17e - 18e eeuw

500 EUR

Grote oude Chinese vaas 6154
Grote oude Chinese vaas

500 EUR

Chinese Familie Rose schaal 6491
Chinese Familie Rose schaal

500 EUR

Kapitale Japanse schotel, 19e eeuw 6600
Kapitale Japanse schotel, 19e eeuw

500 EUR

Antieke piedestal met beeld, 1900 2018
Antieke piedestal met beeld, 1900

480 EUR

Zilveren bestek 243
Zilveren bestek

475 EUR

J.A. Hesterman, Twee vissers in boot bij rietkraag 1094
J.A. Hesterman, Twee vissers in boot bij rietkraag

475 EUR

Heinrich Zille, Figuren bij waslijn 1133
Heinrich Zille, Figuren bij waslijn

475 EUR

Napoleon III bronzen tafelstuk, 1870 2004
Napoleon III bronzen tafelstuk, 1870

475 EUR

Art Deco poppenwinkel met accessoires 3109
Art Deco poppenwinkel met accessoires

475 EUR

Spillegang horloge, Schildpad 504
Spillegang horloge, Schildpad

450 EUR

Anton Funke, Stilleven met rozen 1058
Anton Funke, Stilleven met rozen

450 EUR

Oude wit-marmeren schouw 2166
Oude wit-marmeren schouw

450 EUR

Schrijfbureau, 1870 4061
Schrijfbureau, 1870

450 EUR

Lot Herend servies (50x) 6013
Lot Herend servies (50x)

450 EUR

18e Eeuwse Qung Lung schotel 6493
18e Eeuwse Qung Lung schotel

450 EUR

Antieke Duitse speeldoos 2003
Antieke Duitse speeldoos

440 EUR

Art Deco, platinum horloge 313
Art Deco, platinum horloge

425 EUR

A. van Gilst. Rotterdamse haven 1469
A. van Gilst. Rotterdamse haven

425 EUR

Antieke Hollandse scheepskijker 2034
Antieke Hollandse scheepskijker

425 EUR

Groot lot zilveren munten 2915
Groot lot zilveren munten

425 EUR

Eiken Louis Quinze kast, 18e eeuw 4150
Eiken Louis Quinze kast, 18e eeuw

425 EUR

Oud Engels Wedgwood servies 6138
Oud Engels Wedgwood servies

425 EUR

W. Stern, Drie konijnen in gras 1033
W. Stern, Drie konijnen in gras

420 EUR

Ongesigneerd, Interieur met figuren 1172
Ongesigneerd, Interieur met figuren

420 EUR

J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht Katwijk 1213
J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht Katwijk

410 EUR

Zilveren dienblad 16
Zilveren dienblad

400 EUR

Witgouden hanger met saffier 155
Witgouden hanger met saffier

400 EUR

Witgouden armband met diamant 156
Witgouden armband met diamant

400 EUR

Zilveren bestek, 13 lothig 187
Zilveren bestek, 13 lothig

400 EUR

Zilveren bestek, met filetrand 189
Zilveren bestek, met filetrand

400 EUR

Zilveren brandewijnkom 267
Zilveren brandewijnkom

400 EUR

R. Lichtenstein, Boek lezende vrouw 1273
R. Lichtenstein, Boek lezende vrouw

400 EUR

Franse Lyra pendule, 19e eeuw 3516
Franse Lyra pendule, 19e eeuw

400 EUR

Engelse Chest on Chest, 18e eeuw 4030
Engelse Chest on Chest, 18e eeuw

400 EUR

Duitse kast met inleg, 1800 4046
Duitse kast met inleg, 1800

400 EUR

Antiek bronzen beeld, Jachthond 5006
Antiek bronzen beeld, Jachthond

400 EUR

2x Antieke Brantjes Purmerend schoentjes 6307
2x Antieke Brantjes Purmerend schoentjes

400 EUR

Oude Chinese witte schotel 6479
Oude Chinese witte schotel

400 EUR

Gouden creolen met diamant 227
Gouden creolen met diamant

390 EUR

Zilveren tabakspot, 1839 119
Zilveren tabakspot, 1839

380 EUR

Zeldzame Chinese rituele wijnhouder, 18e -19e eeuw 2005
Zeldzame Chinese rituele wijnhouder, 18e -19e eeuw

380 EUR

Oud Chinees bord 6076
Oud Chinees bord

380 EUR

Gouden biesmarkarmband 35
Gouden biesmarkarmband

375 EUR

Gouden schakelarmband 60
Gouden schakelarmband

375 EUR

Neo Renaissance kast, 19e eeuw 4009
Neo Renaissance kast, 19e eeuw

375 EUR

Oude Chinese Familie Rose plaquette 6094
Oude Chinese Familie Rose plaquette

375 EUR

Oude Chinese celadon vaas 6210
Oude Chinese celadon vaas

375 EUR