Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeldzame Chinese sierschotel, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met figuren in tuin decor. Gerestaureerd. Afmeting: ø 38,7 cm. In redelijk/goede staat.

Grote oude Chinese vaas
Resultaat: 500 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met paradijsvogels in de wolken decor. Met etiketten 'Mr. en Mrs. Afred Clark Collection Oriëntal Ceramic'. Afmeting: 36 x 15,5 cm ø. In goede staat.

Chinese Familie Rose schaal
Resultaat: 500 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met vogel op bloesemtak decor en onder kersenkleur glazuur. Afmeting: 3 x 15,6 cm ø. In goede staat.

Kapitale Japanse schotel, 19e eeuw
Resultaat: 500 EUR

Kapitale 19e eeuwse Japanse porseleinen schotel met bodemmerk en roofvogel in boom. Afmeting: 11 x 66 cm ø. In goede staat.

Antieke piedestal met beeld, 1900
Resultaat: 480 EUR

Antiek vergulde houten piedestal met latere betonnen discuswerper. Circa 1900. Afmeting: 162 x 38 x 30 cm. In goede staat.

Zilveren bestek
Resultaat: 475 EUR

Zilveren bestek, 835/000, met 11 tafellepels MT.: J.G.Grebe Rotterdam, jl.:F:1840, 6 tafelvorken, MT.:J.H. Bouscholte, 's Gravenhage,jl.:V:1830, 3 dessertlepels, MT.: Gebr. B.A. & J.F. van der Broek, ...

J.A. Hesterman, Twee vissers in boot bij rietkraag
Resultaat: 475 EUR

J.A. Hesterman. 1848 - 1916. Twee vissers in boot bij rietkraag. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 24 cm. In goede staat.

Heinrich Zille, Figuren bij waslijn
Resultaat: 475 EUR

Heinrich Zille. 1858 - 1929. Duitse School. Figuren bij waslijn. Plus twee boeken. Houttekening op papier. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.

Napoleon III bronzen tafelstuk, 1870
Resultaat: 475 EUR

Napoleon III bronzen tafelstuk met Egyptische figuren, ananas en klauwpoten. Met kristallen binnenbak. Circa 1870. Afmeting: 33 x 23 cm ø. In goede staat.

Art Deco poppenwinkel met accessoires
Resultaat: 475 EUR

Origineel beschilderde '30-jaren Art Deco poppenwinkel met accessoires en kleertjes. Afmeting: 7 - 33 cm. In goede staat.

Spillegang horloge, Schildpad
Resultaat: 450 EUR

Bijzonder spillegang zakhorloge in beschermkast gemaakt uit schildpad met prachtige beschilderingen. ø 50mm. Uurwerk getekend: Wm. Howard, London. Gerestaureerd aan de kast. In goede staat

Anton Funke, Stilleven met rozen
Resultaat: 450 EUR

Anton Funke. 1869 - 1955. Groot stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 85 cm. In goede staat.

Oude wit-marmeren schouw
Resultaat: 450 EUR

Grote oude wit-marmeren schouw met ranken. Getoogd. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 115 x 31 x 158 cm. In goede staat.

Schrijfbureau, 1870
Resultaat: 450 EUR

19e Eeuws Duits wortelnoten Louis Philippe schrijfbureau met opstand. Circa 1870. Afmeting: 140 x 105 x 66 cm. In goede staat.

Lot Herend servies (50x)
Resultaat: 450 EUR

Herend servies. Vijftig-delig. Met casis-kleurige florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Kop en schotels, bonbonnieres, suiker/melk set, theekan, tablet, schaaltje, petit four sc...

18e Eeuwse Qung Lung schotel
Resultaat: 450 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schotel met berglandschap decor. Gecontourneerd. Lichte randschade. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.

Antieke Duitse speeldoos
Resultaat: 440 EUR

Antieke Duitse notenhouten speeldoos. Polyphon of symphonion. Circa 1900. Met dubbele kam en twee platen. Kam heel, alleen genummerd. Afmeting: 25 x 45 x 35 cm. In goede functionerende staat.

Art Deco, platinum horloge
Resultaat: 425 EUR

Platinum horloge, Art Deco, met goud en o.a. diamant en similiestenen. Rechthoekige bewerkte kast, met o.a. diamanten, met gouden elementen, voorzien van een witte wijzerplaat met goudkleurige indexen...

A. van Gilst. Rotterdamse haven
Resultaat: 425 EUR

Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Rotterdamse haven met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 60 cm. In goede staat.

Antieke Hollandse scheepskijker
Resultaat: 425 EUR

Antieke Hollandse scheepskijker op drie-poot standaard. Eisma van der Bildt - Amsterdam. Eindstuk met glas mist. Afmeting: 39 x 44 x 7 cm ø. In redelijke staat.

Groot lot zilveren munten
Resultaat: 425 EUR

Groot lot zilveren munten. Bestaande uit: 83x Zilveren guldens van zeer goede kwaliteit. 66x Zilveren 2½ guldens. 2x Zilveren 2½ guldens, 1931 + 1937. 8x Zilveren 10 gulden munten. 4x Zilveren 50 gul...

Eiken Louis Quinze kast, 18e eeuw
Resultaat: 425 EUR

18e Eeuwse eikenhouten Louis Quinze kast met snijwerk, vaste schappen en afneembare kop en deuren. Afmeting: 205 x 175 x 65 cm. In redelijk/goede staat.

Oud Engels Wedgwood servies
Resultaat: 425 EUR

Uitgebreid oud Engels Wedgwood servies, Queen Ware. Bestaande uit: Negen grote borden, negen ontbijtborden, negen soepborden, negen desertschalen, vijf ovale schalen, ronde diepe schaal, tablet, melk/...

W. Stern, Drie konijnen in gras
Resultaat: 420 EUR

W. Stern 1915. Willem Johan C. Stern. 1879 - 1939. Drie konijnen in gras. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 46 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Interieur met figuren
Resultaat: 420 EUR

Ongesigneerd. Interieur met figuren. Met Empire lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.

J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht Katwijk
Resultaat: 410 EUR

J.J.H. van Leeuwen. 21e Eeuw. Den Haag. Strandgezicht Katwijk met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Zilveren dienblad
Resultaat: 400 EUR

Ovaal zilveren dienblad, 830/000, met opstaande rand versierd met druiventrossen. 48x37cm. ca 1500 gram. getekend Bleyer. MT.: Deyhle Gebruder, Schwabisch Gemund. In goede staat

Witgouden hanger met saffier
Resultaat: 400 EUR

Witgouden hanger, 585/000, met saffier en diamant. Fijn ankercollier met een ronde hanger voorzien van een rond gefacetteerde saffier met een mooie lichte blauwe kleur, ca 0,33 crt met een rand met br...

Witgouden armband met diamant
Resultaat: 400 EUR

Witgouden armband, 585/000, met diamant. Witgouden slavenband uit vierkante buis, in het midden voorzien van een slag bezet met 9 briljant geslepen diamanten, verlopend in grootte. Totaal ca 0,17 ct. ...

Zilveren bestek, 13 lothig
Resultaat: 400 EUR

Zilveren bestek met 6 koffielepels, 800/000, 12 vorken, 13 lothige, 9 vorken en sauslepel, 800/000, murbach Totaal ca 1716 gram. En 8 lepels en 4 vorken.o.a. F.Gely.

Zilveren bestek, met filetrand
Resultaat: 400 EUR

Zilveren bestek, 833/000, met 12 vorken en lepels, met gravure op de achterzijde van de steel, MT.: H.Helweg, Amsterdam, jl.:h:1867 en C. van Baarn, Schoonhoven, jl.: M:1896, 6 gebaksvorkjes, sauslepe...

Zilveren brandewijnkom
Resultaat: 400 EUR

Zilveren brandewijnkom, 925/000, ovaal model met gedreven floraal decor met krullen, voluten, acanthusbladeren en putti. Voorzien van grepen met figuren, geplaatst op een ovale voet met krulmotief. MT...

R. Lichtenstein, Boek lezende vrouw
Resultaat: 400 EUR

Roy Lichtenstein. Limited Edition. Nr. 16/199. Boek lezende vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.

Franse Lyra pendule, 19e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse mahoniehouten Lyra pendule met kwartierslag op twee bellen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Wijzerplaat iets beschadigd en restauratie. Afmeting: 48 cm. In re...

Engelse Chest on Chest, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten gestoken Chest on Chest. Enkele beschadigingen. Afmeting: 176 x 52 x 111 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse kast met inleg, 1800
Resultaat: 400 EUR

Antieke Duitse eikenhouten kast met sterintarsia. Houtgepind. Circa 1800. Afmeting: 190 x 160 x 56 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek bronzen beeld, Jachthond
Resultaat: 400 EUR

Antiek gesigneerd bronzen beeld. Onduidelijk. Jachthond. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 29 x 11 cm. In goede staat.

2x Antieke Brantjes Purmerend schoentjes
Resultaat: 400 EUR

Twee polychrome antieke Brantjes Purmerend schoentjes. Schilder NB. Nr. 1044. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

Oude Chinese witte schotel
Resultaat: 400 EUR

Oude Chinees porseleinen witte schotel. Witte glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 15 cm ø. In goede staat.

Gouden creolen met diamant
Resultaat: 390 EUR

Witgouden klapcreolen, 585/000, met slag en een geelgouden band bezet met 16 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,80 crt. Breedte 6 mm, lengte 15 mm. ca 7,2 gram. Als nieuw

Zilveren tabakspot, 1839
Resultaat: 380 EUR

Zilveren tabakspot,833/000, Empire, deels voorzien van cannelures. Het deksel is getooid met de afbeelding van een dolfijn. Voorzien van tweetal grepen in de vorm van een leeuwenkop. Geheel geplaatst ...

Zeldzame Chinese rituele wijnhouder, 18e -19e eeuw
Resultaat: 380 EUR

Zeldzame 18e- 19e eeuwse Chinese wijnhouder in typische U-vorm. Met drie spits toelopende poten. Fijn gedecoreerd met emaille maskers met tanden. Ook op onderbodem verguld drakenhandvat en binnenin bl...

Oud Chinees bord
Resultaat: 380 EUR

Oud handbeschilderd Chinees porseleinen bord met Familie Verte en Europees jacht/goud decor. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.

Gouden biesmarkarmband
Resultaat: 375 EUR

Geelgouden armband, 585/000, biesmarkschakel met bollen. Voorzien van bakslot en veiligheden. breedte 12 mm, lengte 21 cm. ca 17,2 gram. In goede staat

Gouden schakelarmband
Resultaat: 375 EUR

Geelgouden schakelarmband, 585/000, met pennen. Armband met 4 rechthoekige platen met lijnbewerking. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 7 mm. ca 10,1 gram. Een enkel deukje verder in goede st...

Neo Renaissance kast, 19e eeuw
Resultaat: 375 EUR

Zeldzame 19e eeuwse houtgestoken Neo Renaissance kast met kerfsnede etc. Uitneembaar. Vier-deurs. Met annotatie 1696. Afmeting: 220 x 180 x 60 cm. In zeer goede staat.

Oude Chinese Familie Rose plaquette
Resultaat: 375 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met vogels in medaillons, tekst, signature en goud decor. Gecontourneerd. Afmeting: 35,2 x 35,6 cm. In goede staat.

Oude Chinese celadon vaas
Resultaat: 375 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon vaas in trompetvorm. Met bodemmerk en etiket, Schubert Antichita Milano. Afmeting: 20 x 13,3 cm ø. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein
Resultaat: 375 EUR

Antieke Chinees porseleinen rijstwijn kop en schotels met Familie Rose floraal/insecten decor. Vijf schotels, één maal met haarscheur. Vier kopjes, één met haarscheur, drie met minimale chips. Afmetin...

Antiek Boerenbont servies, 1900
Resultaat: 375 EUR

Groot antiek Societé Ceramique Maastricht Boerenbont servies. Circa 1900. Bestaande uit: 28 Borden, theekan, suiker/melk set, roomkannetjes, eierdoppen set, botervloot, 2 schalen, 3 hoge schalen, 3 de...

Gouden armband bijbelslot
Resultaat: 360 EUR

Geelgouden armband, 585/000, gemaakt uit een bijbelslot met tussenschakels van jasseron. Met ronde golvend bakslot met graveerwerk. Breedte 20 mm. lengte 20 cm. ca 15,8 gram. In goede staat

Rest bestek, zilver
Resultaat: 360 EUR

Rest bestek, zilver, 800/000, met diverse tafellepels, 2 vorken, 2 vleesvorken, 12 ijslepels, 9 gehamerde borrellepels, 4 koffielepels en een petitfour schep. Diverse modellen. totaal ca 1360 gram. In...

C. Kaay, Dorpsromantiek
Resultaat: 360 EUR

C. Kaay. Naïve School, 1967. Dorpsromantiek. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 46 cm. In goede staat.

Antieke Engelse waterklok
Resultaat: 360 EUR

Antieke Engelse eikenhouten met messing waterklok met opschrift 'H. Anderson Fecit ye ancient towne Bath, Anno Dom. 1707'. Afmeting: 86 cm. In goede staat.

Gouden choker
Resultaat: 350 EUR

Geelgouden choker, 585/000, luna collier met gematteerde staafjes, verlopend in breedte. Voorzien van bakslot en veiligheid. ca 20,1 gram. 45 cm. In goede staat

Engelse lantaarnklok
Resultaat: 350 EUR

Grote oude Engelse messing lantaarnklok met kwartierslag op vier bellen en uurslag op grote bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 20 x 20 cm. In goede staat.

Wereldklok
Resultaat: 350 EUR

1979 Royal Geographical Societi wereldklok. Tournant uurwerk en globus draait. Afmeting: 30 x 22 x 22 cm. In goede staat.

Antieke Duitse wortelnoten penantcommode, 1880
Resultaat: 350 EUR

Antieke Duitse wortelnoten handgepolitoerde penantcommode. Circa 1880. Afmeting: 78 x 90 x 54 cm. In zeer goede staat.

18e Eeuws eiken kabinet
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuws eikenhouten kabinet met hoge getoogde deuren en bronzen beslag. Enkel gebogen. Afmeting: 230 x 160 x 65 cm. In goede staat.

2x Montis fauteuils
Resultaat: 350 EUR

Twee lichtbruine lederen Montis design stoelen met chrome. Afmeting: 93 x 64 x 68 cm. In goede staat.

Antieke Hollandse kuifkast, 1800
Resultaat: 350 EUR

Zeer gave antieke Hollandse mahoniehouten Biedermeier kuifkast. Uitneembaar. Circa 1800. Afmeting: 219 x 123 x 46 cm. In goede staat.

Zilveren schaal
Resultaat: 330 EUR

Zilveren schaal 835/000, rechthoekig gecontourneerd model met gezaagd floraal decor en voorzien van bewerkte grepen met schelpdecor. De schaal is geplaatst op 4 poten met putti.38x20x9 cm. ca 923 gram...

Jacoba Surie, Vaas met bloemen
Resultaat: 330 EUR

Jacoba Surie. 1879 - 1970. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 50 cm. In goede staat.

2x Diepe Familie Rose borden, 19e eeuw
Resultaat: 330 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen diepe Familie Rose borden met florale decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

Zilveren servies op dienblad
Resultaat: 325 EUR

Zilveren servies, 925/000, op dienblad, 800/000. Ovaal gecontourneerd dienblad met filetrand met daarop een koffiekan, melkkan en suikerbak met getorste bewerking geplaatst op gekrulde poten. MT.: Wil...

Lot Indiaas zilver
Resultaat: 325 EUR

Lot sieraden India, met diverse colliers, ringen en kruis.

Ed. K., Dorpsgezicht met wilgen
Resultaat: 325 EUR

Ed. K. Mogelijk Edzard Koning. Circa 1940. Dorpsgezicht met wilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 29 cm.In goede staat.

P. Hagoort, West-Friese stoomtrein
Resultaat: 325 EUR

P. Hagoort. Naïve School. West-Friese stoomtrein met vuurloze machines, Lutjebroek-Enkhuizen. Olieverf op paneel. Afmeting: 74 x 50 cm. In goede staat.

Antieke duivenkooi, 1900
Resultaat: 325 EUR

Zeldzame antieke grote duivenkooi met originele polychromie. Circa 1900. Afmeting: 110 x 90 x 52 cm. In goede staat.

Antieke bonheur, 1860
Resultaat: 325 EUR

Grote antieke Hollandse Louis Philippe open bonheur met geeboniseerd lijstwerk + snijwerk, met ranken en vogel. Circa 1860. Afmeting: 52 x 206 x 140 cm. In goede staat.

Grote Franse bank, 1870
Resultaat: 325 EUR

Grote eikenhouten Franse houtgestoken bank met fenixen en ranken. Neo Renaissance. Circa 1870. Afmeting: 135 x 180 x 75 cm. In goede staat.

Oude gietijzeren tuinbank
Resultaat: 325 EUR

Oude gietijzeren rode kasteel tuinbank met familiewapen. 21e Eeuw. Afmeting: 86 x 140 x 70 cm. In goede staat.

2x Antieke bronzen boekensteunen, 1930
Resultaat: 325 EUR

Twee antieke brons gepatineerde Art Deco boekensteunen. Don Quichot en Pancho op zwart marmeren basement. beelden zijn van samac Circa 1930. Afmeting: 16 x 14 x 10 cm. In goede staat.

Celadon schaal
Resultaat: 325 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon schaal met gecontourneerde omranding en verzamelaars etiket 'Chinese Art - New York'. Afmeting: 3 x 16,2 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese tegel
Resultaat: 325 EUR

Grote oude Chinees porseleinen tegel met berglandschap, tekst en signatuur. Afmeting: 32,5 x 52 cm. In goede staat.

Grote 17e eeuwse Chinese kom
Resultaat: 325 EUR

Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen kom met landschappen, florale en steenbokken decor. Bodemmerk. Haarlijnen. Afmeting: 10,5 x 21,5 cm ø. In redelijke staat.

Oude Chinese Sang de Boeuf schotel
Resultaat: 325 EUR

Oude Chinese Sang de Boeuf schotel met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 21 cm ø. In goede staat.

17-Delige Hummel kerstgroep van Goebel
Resultaat: 325 EUR

17-Delige Hummel kerstgroep van Goebel. Bestaande uit: Josef, Maria, kindje Jezus, twee engeltjes, vier schaapjes, os, ezel, twee herders en de drie koningen + belletjes. Afmeting: 4 - 21 cm. In goede...

2x Oud Chinees porselein
Resultaat: 325 EUR

Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal schaaltje met bodemmerk, grijs glazuur, bakfout. Eén maal Chinees bord met zwarte glazuur, draken decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x 13,5 cm ø / 4,5...

Oude Chinese sierschotel
Resultaat: 325 EUR

Oude Chinese porseleinen sierschotel met keizerlijk geel, florale decors en bodemmerk. Afmeting: ø 28,7 cm. In goede staat.

Zilveren tabaksdoos,
Resultaat: 320 EUR

Antieke zilveren tabaksdoos, gecontourneerd model versierd met floraal gedreven en deels gegraveerd patroon. Op diverse plekken gerestaureerd. 12x5,5x5cm. ca 122 gram. In redelijk goede staat

Evert Moll, Branding op pier
Resultaat: 320 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Branding op pier. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 50 cm.In goede staat.

2x Chinese borden, 19e eeuw
Resultaat: 320 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel, herten, figuren, florale en emaille decor. Afmeting: ø 22,4 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 310 EUR

18e Eeuwse lampetkan, gemerkt vijf-delig kaststel met chinoisserie decor. Restauraties + beschadigingen. Afmeting: 20 - 31 cm. In redelijke staat.

Zilveren hengselmand
Resultaat: 300 EUR

Prachtige zilveren hengselmand, 925/000, Empire stijl, schuitvormig met gezaagd spijlenpatroon, geplaatst op een ovale voet met gezaagd patroon en een dubbele filetrand. Voorzien van hengsel met ribde...

Gouden naainecessaire
Resultaat: 300 EUR

Necessairedoosje uit schildpad met daarin geelgouden vingerhoed, schaar, priem en naaldenkoker. MT.: W.A. van der Gant, Amsterdam, 1927-1934 en M.Brack & zoon, Amsterdam, 1924-1930. Scharnier van het ...

Platina ring met diamant
Resultaat: 300 EUR

Platina rijring, 950/000, met diamant. Ring met een rail bezet met 9 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,36 ct. ø 51 ca 5,2 gram. In goede staat

Zilveren tafelbel
Resultaat: 300 EUR

Zilveren tafelbel, 925/000, rond model versierd met druiventrossen en bloemenrand. De bel is voorzien van een wit metalen binnenbel en heeft een greep gemaakt met een figuur gesneden uit ivoor. MT.: O...

Diamonde gouden rijring
Resultaat: 300 EUR

Geelgouden rijring, 585/000, met diamanten. Een rijring merk: Diamonde, model 611 met 7x0,09 briljant geslepen diamanten. ø 58. totaal ca 3,2 gram. In goede staat

Lot zilveren bestek Hollands Glad
Resultaat: 300 EUR

Lot zilveren bestekdelen, 833/000, Hollands glad, met 11 lepels, 20 cm, en 10 vorken, 21 cm, en een paplepel, 16 cm. totaal ca 1030 gram. MT.: o.a. J.v.d. Broek, Amsterdam, wed C.J. Middeldorp, Rotte...

Grote zilveren molen
Resultaat: 300 EUR

Bijzondere zilveren molen, 833/000, fraai uitgewerkt gegraveerd De Hoop, 1838, met draaibare wieken en kruiwerk. MT.:B. van Eldick, Zutphen, jl.:R:1927. Geplaatst op een zwart houten basement.. ø 14...

Diamonde gouden rijring
Resultaat: 300 EUR

Geelgouden rijring, 585/000, met diamanten. Een rijring merk: Diamonde, model 611 met 7x0,09 briljant geslepen diamanten. ø 58. totaal ca 3,2 gram. In goede staat

Zilveren zakhorloge
Resultaat: 300 EUR

Zilveren snekhorloge, 925/000, voorzien van een bewerkte beschermkast voorzien van een gedreven voorstelling met figuren aan de achterzijde. Het horloge is voorzien van een wit emaille wijzerplaat met...

J.H. Doeleman, Hollands wintergezicht met molens
Resultaat: 300 EUR

J. H. Doeleman. 1848 - 1913. Hollands wintergezicht met molens en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 33 cm. In goede staat.

Ongesigneerd?, Ridders te paard
Resultaat: 300 EUR

Ongesigneerd? Circa 1920. Ridders te paard. Olieverf op linnen. Afmeting: 97 x 122 cm. In goede staat.

Chris Soer, Stadsgezicht Brugge
Resultaat: 300 EUR

Chris Soer. 1882 - 1962. Stadsgezicht Brugge met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.