Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

A. Heyboer, Spetter kip
Resultaat: 300 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetter kip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands stadskanaal
Resultaat: 300 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Hollands stadskanaal met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 58 x 115 cm. In redelijke staat.

2x Japanse bronzen vazen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote Japanse bronzen vazen met cloisonne (floraal) en bodemmerk. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Porseleinen pop, J.D. Kestner, Duitsland, ca. 1890.
Resultaat: 300 EUR

Porseleinen pop, J.D. Kestner, Duitsland, ca. 1890. Haar pruik is van mohair. Originele kleding van katoenen piqué met wafelmotief. Ze heeft een geleed lijf. Lengte 83 cm.

Nachtlicht Tournant klok, 1880
Resultaat: 300 EUR

Laat 19e eeuws nachtlicht Tournant klok. Historisme. 1880. Compositie metaal. Functie niet getest. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Antieke serpentijn regulateur, 1860
Resultaat: 300 EUR

Antieke Duitse serpentijn regulateur met snijwerk. Circa 1860. Weekloper-uurwerk met halfuur-slag en seconden aanduiding. Afmeting: 116 cm. In goede staat.

Staande Engelse klok, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok. Bells in Strields. Afmeting: H 215 cm. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, functie dagaanduiding mist. In goede staat.

Antieke Franse bureauklok, 1900
Resultaat: 300 EUR

Antieke Franse bureauklok met wekker. Circa 1900. Muilezel draagt klok. Basis stukje af en verbogen. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.

Hollandse Barok vitrinekast
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok vitrinekast. Twee-delig. Eén-deurs, met origineel bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 220 x 130 x 40 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 325 x 225 cm
Resultaat: 300 EUR

Groot handgeknoopt Perzisch tapijt met 35 diverse vakken met verschillende afbeeldingen. Onder andere: dieren en bloemen. Afmeting: 325 x 225 cm. In goede staat.

6x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/vlinder decor. Drie goed, drie haarlijnen. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Chinese penselenpotten
Resultaat: 300 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen penselenpotten met Chinese godheden in hemel. Eén vaas haarscheur, andere goed. Afmeting: 29 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Chicken cups
Resultaat: 300 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Chicken kop en schotels. Familie Rose. 19e Eeuw. Eén kopje minimale chip. Afmeting: 4,5 x 10,5 cm ø. In goede staat.

Grote Japanse Imari schotel, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Bijzonder grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel met vaas en florale decor. Met gecontourneerde omranding. Drie oude haarlijnen. Afmeting: ø 62 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen dekselvazen met landschappen decor. Afmeting: 47 x 23 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese knobbelvaas
Resultaat: 300 EUR

Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met okergeel glazuur, draken decor en bodemmerk. Afmeting: 23,3 x 12,2 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese knobbelvaas
Resultaat: 300 EUR

Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met coulissen decor, bamboe, vogels en Chinese voorwerpen. Etiket bodem 'Oriëntal Ceramic'. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

3-Delig zilveren servies (Zweden)
Resultaat: 290 EUR

Zilveren servies, 830/000, 3 delig met koffiekan, melkkan en suikerbak. Ovaal gecontourneerd model met gekrulde tuit en grepen. Geplaatst op 4 pootjes. 22x14x23cm, 14x9x10cm en 11x7x14cm. Totaal ca 10...

Lot bloedkoralen
Resultaat: 280 EUR

Lot bloedkoralen met diverse kralen, rond, ton, kaas en takje. Totaal ca 180 gram.

Groot lot zilver
Resultaat: 280 EUR

Groot lot met 15 zilveren ringen met verschillende stenen en bewerkingen. In goede staat.

K. Bernink, Boerderijen in de sneeuw
Resultaat: 280 EUR

Litho Klaas Bernink, 1981. Nr. 56/150. Herkomst Galerie Polder. Boerderijen in de sneeuw. Litho op papier. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 280 EUR

Oude Chinese blauw-witte porseleinen vaas met rondom hoogwaardigheidsbekleders in landschap decor. Afmeting: 25 x 12 cm ø. In goede staat.

Zilveren kan, 18e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Antieke bijzondere zilveren kan met greep en tuit. Versierd met bewerking en divers graveerwerk met Oosterse afbeeldingen van o.a. bloemen, bladeren, dieren en figuren. MT.: Jan Romer, Rotterdam, jl.:...

Parelcollier met gouden camee broche/sluiting
Resultaat: 275 EUR

Parelcollier met gouden camee broche/sluiting, 585/000. Collier van 4 rijen zoetwater parels, ø 5mm, bevestigd aan een geelgouden tonnetje bij de sluiting, een ovale geelgouden broche met een schelpca...

Messen met zilveren heft (18x)
Resultaat: 275 EUR

Messen met een zilveren heft met filetrand, 835/000, MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten, jl:l/v:1971/1980, 6 dessertmessen en 12 tafelmessen. Met gebruiksporen.

Gouden armband met malachiet
Resultaat: 275 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met malachiet. Armband met 6 grote ovale schakels met getorste en gecontourneerde rand bezet met een ovaal malachiet cabouchon. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte...

Barnsteen collier, olijfvormig
Resultaat: 275 EUR

Collier van olijfvormige barnsteenkralen, verlopend in grootte, 7-18 mm. lengte 50 cm. ca 29,5 gram. In goede staat

Gouden oorhangers met bloedkoraal
Resultaat: 275 EUR

Geelgouden oorhangers, 585/000, met bloedkoraal. Ronde oorknoppenn in bloemvorm met getorste rand voorzien van een ronde cabouchon bloedkoraal, met daaronder een peervormige hanger met getorste rand e...

Chinese bronzen wierookschaal
Resultaat: 275 EUR

Vroege Chinese bronzen wierookschaal. 17e Eeuw of ouder. Bodem scheuren. Afmeting: 6,5 x 13 cm ø. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Familie Rose trekpot
Resultaat: 275 EUR

Gerestaureerde 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met figuren en goud decor. Tuit en handvat gerestaureerd. Afmeting: 14 x 19,5 x 10,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

3x Antieke Chinese drakenborden, 18e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden met draken decor en bodemmerken. 18e Eeuw. Alle met haarlijnen. Afmeting: ø 16 - 23 cm. In redelijke staat.

6x Antieke Chinese Kang Xi kop + schotels
Resultaat: 275 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels. Met Lange Lijs en peterselie decor. Eén kopje haarlijn, rest goed. Twee bordjes chip, andere vier goed. Afmeting: 7,8 x 12 cm ø. In r...

20x Antieke K.P.M. borden, 1900
Resultaat: 275 EUR

Twintig antieke Duitse handbeschilderde K.P.M. porseleinen borden met diverse florale/insecten decors. Circa 1900. Afmeting: ø 21,5 - ø 23,5 cm. In goede staat.

Zilveren dienblad
Resultaat: 260 EUR

Zilveren dienblad, 925/000, rechthoekig gecontourneerd model, voorzien van oplopende rand met geintegreerde getorste grepen. Grootte 40x25cm. ca 870 gram. Gemerkt: Schilling Stuttgart 11. In goede sta...

Fries zilveren kan met onderschotel
Resultaat: 250 EUR

Bijzonder fraai Fries zilveren kannetje met bijpassende onderschotel, 833/000, Kannetje in de vorm van een pompoen met tuit met bladbewerking. Voorzien van houten greep. De onderschotel is in de vorm ...

Zilveren tabaksdoos
Resultaat: 250 EUR

Zilveren tabaksdoos, 835/00, rechthoelig model met lijnendecor. Op het deksel voorzien van een gecontourneerde rand voorzien van graveerwerk met paarden. MT.: van der Meulen, Joure, jl.:l:1971. 13x8x2...

Vitrinekastje met zilveren miniaturen
Resultaat: 250 EUR

Miniatuur houten vitrinekastje, 18x33cm, gevuld met 10 zilveren miniaturen, 835/000, met een fiets, hondenhok, lantaarnlichter, hond bij lantaarnpaal, een midwinterhoorn, kinderen op een hek, parfumfl...

Zilveren geboortelepel & vork, 1858
Resultaat: 250 EUR

Zilveren gelegenheidcouvert, 833/000, met vork en lepel met een rijkelijk bewerkte steel met cherubijnkopje, schelp en vrouwfiguur. De lepel is aan de achterzijde voorzien van gravure. MT.: J.F.Wartna...

Zilveren kraanvogel
Resultaat: 250 EUR

Zilveren kraanvogel, 925/000. Spaans. 13x17cm. ca 75 gram. In goede staat

Zilveren bonbonmandje
Resultaat: 250 EUR

Klein zilveren hengselmandje, 833/000, vroeg 19e eeuws. Schuitvormig mandje met gekartelde rand en een gezaagd decor. Geplaatst op een ovale ring met filetrand. Empire. MT.: Johannes Frijhoff, Rotter...

H. Baas of Buys, Markttafereel, vrouw reinigt vis
Resultaat: 250 EUR

H. Baas of Buys. 19e Eeuw. Markttafereel, vrouw reinigt vis. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 29,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Musicerende herders
Resultaat: 250 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Musicerende herders met vee bij ruïne. Olieverf op linnen. Oude bedoeking. Afmeting: 36 x 30,5 cm. In goede staat.

E. Strasser, Vrouw plukt bloemen
Resultaat: 250 EUR

E. Strasser. 19e Eeuw. Mogelijk Edouard Strasser. 1820 - . Vrouw plukt bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 12 x 30,5 cm. In goede staat.

Oude/antiek Tibetaanse rituele dolk
Resultaat: 250 EUR

Oude/antieke Tibetaanse bronzen, deels vergulde, rituele dolk in houder. Afmeting: L 41 cm. In goede staat.

Bloempot op zuil, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Grote cement gegoten zuil met 19e eeuwse cement bloempot. Vogel decor. Beschadigd. Afmeting: 116 x 54 cm. Beschadigd. In redelijk/goede staat.

Oosterse messing bloempot
Resultaat: 250 EUR

Oosterse twee-delige messing bloempot op cobra-slangen basement. India? 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 40 x 44 cm. In goede staat.

Martell Cordon Bleu cognac
Resultaat: 250 EUR

Martell Cordon Bleu cognac in originele doos. Circa 1960. Afmeting: 27 x 10 x 10 cm. In goede staat.

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900.
Resultaat: 250 EUR

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900. Glazen ogen en een pruik van echt haar en een Frans geleed lijf van papier-maché. Lengte 76 cm.

5x Biquit porseleinen poppen, 1900
Resultaat: 250 EUR

Set van vijf originele Duitse antieke bisquit porseleinen poppen in originele doos + originele kleertjes. Onbespeeld. Circa 1900. Afmeting: 26 x 40 x 8 cm. In goede staat. Lengte: 20 cm.

Grote messing belklok, 1880
Resultaat: 250 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Neo Gotische messing belklok met druivenranken en figuren. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1880. Afmeting: 33 x 23 cm ø. In goede staat.

Antiek Frans klokkenstel, 1920
Resultaat: 250 EUR

Antiek Frans Art Deco marmeren klokkenstel met coupes. Vrouw met pauw. Compositie metaal. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.

Groot antiek marmeren klokkenstel
Resultaat: 250 EUR

Groot antiek zwart marmeren klokkenstel met brons. Circa 1860 - 1880. Neo Renaissance met phenixen, zuilen, en kop en heraldiek. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 x 47 x 18 cm...

Friese stoelklok, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

18e - 19e Eeuwse Friese stoeltjesklok met spillegang en wekker. Originele polychromie. Wijzerplaat iets beschadigd. Afmeting: 72 cm. In redelijk/goede staat.

Hollandse staande klok, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten staande klok met wekker, datum en maanstand. Afmeting: H 243 cm. In goede staat.

Friese staartklok, 1860
Resultaat: 250 EUR

Mahoniehouten Friese staartklok met maanstand en datumaanduiding. Biedermeier. Circa 1860. In zeer goede staat.

Tafel met marqueterie, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuwse mahoniehouten eettafel met florale intarsia. Afmeting: 73 x 110 cm ø. In redelijk/goede staat.

Louis Quinze-stijl commode
Resultaat: 250 EUR

Italiaanse wortelnoten Louis Quinze-stijl commode. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Recentelijk professioneel gepolitoerd met schellak. Afmeting; 72 x 71 x 40 cm. In goede staat.

Neo Renaissance kast, 1860
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Neo Renaissance twee-deurs kast met lade. Op losse kruisvoet. Circa 1860. Afmeting: 164 x 92 x 40 cm. In goede staat.

Poort vitrine opzetkast, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Hollandse 19e eeuwse eikenhouten Neo Renaissance poort vitrine opzetkast met flespoten. Twee-delig. Afmeting: 185 x 110 x 52 cm. In redelijk/goede staat.

Grote gestoken stoel, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Grote 19e eeuwse eikenhouten Neo Renaissance armleunzetel met engelen, fruit, ranken etc. Afmeting: 147 x 67 x 63 cm. In goede staat.

Zeeuwse kast
Resultaat: 250 EUR

Eikenhouten Zeeuwse kast. Deels massief. Circa 1880. Panelen met wortelnoten gefineerd. Afmeting: 183 x 143 x 53 cm (hxbxd). In goede staat.

Mahonie klapbuffet
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel bronzen beslag. Afmeting: 95 x 97 x 60 cm / 148 x 180 x 60 cm. In goede staat.

Orgelgebogen commode, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Hollandse 18e eeuwse wortelnoten orgelgebogen 4-laden commode met origineel messing beslag. Louis Quinze. Circa 1760. Oudere restauratie. Afmeting: 73 x 90 x 49 cm. In goede staat.

Heilig hart beeld, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Groot 19e eeuws gipsen religieus Heilig hart beeld met originele beschildering. Afmeting: H 122 cm. In goede staat.

2x Meissen borden, 1920
Resultaat: 250 EUR

Twee Duitse handbeschilderde Meissen porseleinen borden met landschappen, figuren, floraal en goud decor. Circa 1920. Afmeting: ø 20 cm. In goede staat.

Duits,Rosenthal servies
Resultaat: 250 EUR

Duits Rosenthal porseleinen servies. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 10 Soepborden, 9 grote borden, 7 ontbijtborden, 9 kop/schotels, 3 schalen, 2 dekselterrines, theepot, melk/suikerpot, botervl...

6x Chinese Imari borden, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Divers. Vijf maal chips rand. Eén goed. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

5x 18e Eeuwse Cheng Lung borden
Resultaat: 250 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung borden met landschappen, pagode decor. Gecontourneerd. Lichte randschades. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.

2x Oud Chinees porselein
Resultaat: 250 EUR

Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal theepot oranje/blauw floraal met bodemmerk. Eén maal rood/witte octagonale vaas met bodemmerk. Afmeting: 21 - 29,5 cm. In goede staat.

Gouden ring met smaragd
Resultaat: 240 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met smaragd en diamant. Ring in een brede V-vorm met een opengewerkte kant en in het midden tussen de band een peervormige rozet met in het midden een peervormig gefacetteerd...

Corneille, Naakte vrouw met duif
Resultaat: 240 EUR

Corneille. 1989. 1922 - 2010. Epreuve D'Artiste. Naakte vrouw met duif. Lithografie op papier. Afmeting: 45 x 33 cm. In goede staat.

C. van Vugt, Strandgezicht met vele figuren
Resultaat: 240 EUR

C. van Vugt. 21e Eeuw. Strandgezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Eiken kist
Resultaat: 240 EUR

Eiken kist met plat deksel. Front met vier kleine panelen. Uitgewerkt. Afmeting: 118 x 64 x 57 cm.

Zilveren kaneelstrooier, 1882
Resultaat: 225 EUR

Zilveren kaneelstrooier, 934/000, cilindervormige bus met bol deksel. MT.: T.L.Uriot & Zn. Amsterdam, jl.:X:1882. ca 65 gram. In goede staat

Zilveren kluwenmandje
Resultaat: 225 EUR

Zilveren kluwenmandje, 833/000, rond gezaagd model met spijlen en halve manen versierd met parelrand. MT.: Onduidelijk, Schoonhoven, jl.:G:1916. ø8x10cm. ca 87 gram. In goede staat.

2x Plated 5-lichts kandelaren
Resultaat: 225 EUR

Twee grote antieke plated Louis Seize-stijl vijf-lichts kaarskandelaren. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

P.H. Topalski, Portret Joodse man met hoofdbedekking
Resultaat: 225 EUR

P.H. Topalski. Portret Joodse man met hoofdbedekking. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Wandelaar met hond
Resultaat: 225 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Wandelaar met hond op bospad. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 33 cm. In goede staat.

P.H. Topalski, Portret Joodse man met hoed
Resultaat: 225 EUR

P.H. Topalski. Portret Joodse man met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

J. Jans, Twee figuren bij piano
Resultaat: 225 EUR

Gesigneerd. J. Jans. Circa 1900. Twee figuren bij piano. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 112 cm. In goede staat.

Onbekend, Sterrenwacht met figuren
Resultaat: 225 EUR

Onbekend. Circa 1915. Stijl A.H. Gouwe en van Gogh. Sterrenwacht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 46 cm. In goede staat.

J. Maris?, Damesportret
Resultaat: 225 EUR

J. Maris? Circa 1930. Damesportret. Pastel op papier. Afmeting: 47 x 61 cm. In goede staat.

H. Berlage, Papegaai
Resultaat: 225 EUR

H. Berlage. 1856 - 1934. Papegaai. Pastel op papier. Afmeting: 29 x 44 cm. In goede staat.

Oosters snijwerk met olifanten
Resultaat: 225 EUR

Zeer groot Oosters snijwerk uit boomstam met 27 gebeeldhouwde olifanten. 20e Eeuw. Afmeting: 298 x 74 x 60 cm. In goede staat.

Antieke hangpetroleumlamp, 1915
Resultaat: 225 EUR

Antieke messing Jugendstil hangpetroleumlamp met pauwen en negen kaarskandelaren. Circa 1915. Afmeting: 60 x 56 cm ø. In goede staat.

Antieke symphonium speeldoos+platen
Resultaat: 225 EUR

Kleine antieke notenhouten symphonium speeldoos met diverse speelplaten. Circa 1900. Afmeting: 11 x 17,5 x 14 cm. In goede staat.

Antieke Engelse picknickmand
Resultaat: 225 EUR

Antieke gesigneerde Engelse picknickmand met originele inhoud. Drew & Sons Paccadilly Circus London. Afmeting: 28 x 35 x 19 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek kinderspeelgoed
Resultaat: 225 EUR

Lot oud/antiek kinderspeelgoed. Divers. Onder andere: Celluloid, kleertjes, blik, porselein, rammelaars etc. Zéér interessant lot!! Afmeting: 4 - 323 cm. In goede staat.

4x Antieke armleunstoelen
Resultaat: 225 EUR

Vier antieke armleunstoelen. Drie met petit-point stoffering. Neo Renaissance en één maal Neo Gotisch. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 110 - 120 cm. In goede staat.

Grote Majolica huzaar
Resultaat: 225 EUR

Zeer grote oude Majolica huzaar met polychromie en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 96 cm. In goede staat.

Oud Chinees Familie Rose vaasje
Resultaat: 225 EUR

Oud Chinees bolvormig porseleinen vaasje met florale decor en zes tekens bodemmerk. Collection Herbert Hoover. IJzeren bovenrand (later). Afmeting: 8 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Aparte oude Chinese kopjes
Resultaat: 225 EUR

Twee aparte oude Chinees porseleinen zes-kantige kopjes met figuren, floraal en goud decor. Zes-tekens bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4,5 x 7 x 7,5 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 225 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 37 x 17,5 cm ø. In goede staat.

3x Oude Chinese Foo-honden
Resultaat: 225 EUR

Drie oude Chinees porseleinen Foo-honden met blauw glazuur. Bij één kleinere is basement beschadigd. Afmeting: 32 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek porseleinen figuur, 1910
Resultaat: 225 EUR

Zeldzaam Duits antiek porseleinen figuur. Martin Wiegand München. Meissen. Circa 1910. Gerestaureerd. Bakfouten pierrot + hond. Afmeting: 18,5 x 9 x 12 cm. In matige staat.

Witgouden alliancering met diamant
Resultaat: 220 EUR

Witgouden alliancering, 585/000, met diamant. Ring rondom bezet met 20 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,95 ct. breedte 3,8 mm. ø 54. ca 3,5 gram. In goede staat