Antieke notenhouten Schwarzwald barometer met ranken. Circa 1900. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Twaalf messen met een heft van hoorn met zilveren aanzetstuk. 24 cm.
K.T. Nauhaus 50. Riviergezicht door stad. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Abstracte voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 74 x 50 cm. In goede staat.
Beppi Zancan. 1936 - . Twee landschappen. Schetsen op papier. Afmeting: 17 x 15 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 835/000, met malachiet. Strakke armband, Art Deco versierd met rechthoekig geslepen malachietstenen, voorzien van haaksluiting. Breedte 25 mm, lengte 17,5 cm. In 2 malachiten zit een...
Hanger van barnsteen, in peervorm, met een geelgouden oog en hangeroog, 585/000. 29x53mm inclusief oog.
Zilveren ring, 925/000, brede ring met zirconia's in het midden voorzien van een hartvormige roze zirconia. Met aan de zijkanten voorzien van rode zirconia's in de vorm van een bloem. Breedte 13 mm, ...
Zilveren rozenvaasje. 833/000, trompetmodel met golvende parelrand. MT.: C.Mansveld, Rotterdam. 11 cm. In goede staat
Zilveren choker, 835/000, deels getorst met een gematteerde bewerking. Voorzien van een bakslot met veiligheid. 40 cm. Breedte 7 mm. ca 21 gram. In goede staat.
Zilveren ring, 835/000, met blauw opaal. Zilveren cachetring met een ovaal geslepen blauw cabouchon. ca 2,8 gram. ø 49. In goede staat.
Twee witte Meissen porseleinen plaquettes. Eén maal Burg Stolpen Gräfin Cosel. Eén maal Zwinger Dresden, August der Starke. Afmeting: 6,7 cm ø. In goede staat.
Antiek Engels Cauldon keramieken schaaltje met Chinese landschappen decor. Afmeting: 5 x 18 x 14,5 cm. In goede staat.
Twee antieke keramieken Jugendstil vazen met rozen decor. Genummerd. Eén kleine restauratie. Afmeting: 24 x 11 cm ø. In goede staat.
Duitse eikenhouten Jugendstil regulateur. Circa 1915. Deel houtwerk mist. Afmeting: 70 cm. In redelijke staat.
Munt 5 mark: FRIEDRICH GROSHERZOG VON BADEN, DEUTSCHES REICH, 1875, FÜNF MARK. Voorzien van een hangeroog.
Antieke 30-er jaren messing maritieme sigarensnijder. Circa 1930. Afmeting: 12 x 7 cm ø. In goede staat.
Aparte antieke iepenhouten stoof met been inleg. J. Luteijn Risseeuw 1910. Afmeting: 16 x 27 cm ø. In goede staat.
Oude wijnopener-set met kurkentrekker, servetring, thermometer+stop, in doos met schaakspel. Afmeting: 4 x 15 x 17 cm. In goede staat.
Negen diverse oude kunst/antiek boeken. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 35 cm. In goede staat.
Martin van Waning. 1889 - 1972. Kerkgezicht met figuren. Ets op papier. Afmeting: 27 x 32 cm. In goede staat.
Zilveren rinkelband, 925/000, met een opgesoldeerd element met zirconia's en robijnen. ø58mm. ca 5,2 gram. In goede staat
Brede armband gemaakt uit veel langwerpige schelpvormige schakels van parelmoer, geregen door middel van elastiek. Breedte 5 cm. In goede staat