Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen 6543
Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen
Startprijs 50 EUR
Frans Clodion klokkenstel, 1860 3531
Frans Clodion klokkenstel, 1860
Startprijs 3.000 EUR
Witgouden hanger met zirconia 921
Witgouden hanger met zirconia
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Mes met zilveren leeuw 914
Mes met zilveren leeuw

Resultaat:

50 EUR

Zeldzame bureaulamp 2017
Zeldzame bureaulamp
Startprijs 300 EUR
Antiek miniatuur portret 2010
Antiek miniatuur portret
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Antieke Duitse speeldoos 2003
Antieke Duitse speeldoos

Resultaat:

440 EUR

Set gouden sieraden met diamant 907
Set gouden sieraden met diamant
Startprijs 225 EUR
Verkocht
2x Diepe Familie Rose borden, 19e eeuw 6020
2x Diepe Familie Rose borden, 19e eeuw

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Lot Herend servies (50x) 6013
Lot Herend servies (50x)

Resultaat:

450 EUR

Antieke Chinese druivenschotel 6006
Antieke Chinese druivenschotel
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Moderne glazen vaas 5556
Moderne glazen vaas

Resultaat:

35 EUR

Gouden ring met diamant 428
Gouden ring met diamant
Startprijs 90 EUR
Antieke kaarsensnuiter met zilver 421
Antieke kaarsensnuiter met zilver
Startprijs 100 EUR
Gitten collier, 42 cm. 414
Gitten collier, 42 cm.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1907 3150
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1907

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390, Duitsland ca. 1900. 3143
Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390, Duitsland ca. 1900.

Resultaat:

80 EUR

Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over). ca. 1880 3136
Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over). ca. 1880
Startprijs 80 EUR
Zilveren lepeldoos 871
Zilveren lepeldoos
Startprijs 80 EUR
Goud op zilveren ring met zirconia 864
Goud op zilveren ring met zirconia
Startprijs 30 EUR
Verkocht
3x Petrus Regout bordjes 6514
3x Petrus Regout bordjes

Resultaat:

30 EUR

J. Lorjé, Berglandschap met bloemenveld 1454
J. Lorjé, Berglandschap met bloemenveld
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Antieke Limoges theepot met onderstel 6507
Antieke Limoges theepot met onderstel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2 Paar zilveren manchetknopen 857
2 Paar zilveren manchetknopen

Resultaat:

50 EUR