41. Juniveiling 2019

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

9x Jade stukken 6485
9x Jade stukken

170 EUR

8 Delen divers Chinees porselein 6486
8 Delen divers Chinees porselein
Startprijs 60 EUR
Oude Chinese vaas 6487
Oude Chinese vaas

110 EUR

Oude Chinese Celadon vaas 6488
Oude Chinese Celadon vaas

40 EUR

3x Oude Chinese vazen 6489
3x Oude Chinese vazen
Startprijs 50 EUR
4 Delen oud Chinees porselein 6490
4 Delen oud Chinees porselein
Startprijs 50 EUR
Chinese Familie Rose schaal 6491
Chinese Familie Rose schaal

500 EUR

Antieke Volkstedt porseleingroep, 1925 6492
Antieke Volkstedt porseleingroep, 1925
Startprijs 150 EUR
18e Eeuwse Qung Lung schotel 6493
18e Eeuwse Qung Lung schotel

450 EUR

Frans porseleinen bloempot, 19e eeuw 6494
Frans porseleinen bloempot, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
2x Antiek Japans porselein 6495
2x Antiek Japans porselein
Startprijs 60 EUR
Lot Japans serviesgoed 6496
Lot Japans serviesgoed
Startprijs 40 EUR
Lot oud/antiek porselein (divers) 6497
Lot oud/antiek porselein (divers)
Startprijs 25 EUR
Oude glazen vaas 6498
Oude glazen vaas
Startprijs 50 EUR
Antiek lampetstel, 1930 6499
Antiek lampetstel, 1930
Startprijs 30 EUR
3x Antiek keramiek 6500
3x Antiek keramiek

30 EUR

Japanse Satsuma vaas 6501
Japanse Satsuma vaas
Startprijs 40 EUR
Rosenthal pijpvaas, 1900 6502
Rosenthal pijpvaas, 1900
Startprijs 60 EUR
Franse Samson vaas, 19e eeuw 6503
Franse Samson vaas, 19e eeuw

50 EUR

3x Antieke Duitse Westerwald kannen, 1900 6504
3x Antieke Duitse Westerwald kannen, 1900
Startprijs 60 EUR
Antieke Japanse Imari plantenhanger 6505
Antieke Japanse Imari plantenhanger
Startprijs 130 EUR
Keramieken figuur, 1950-1960 6506
Keramieken figuur, 1950-1960
Startprijs 60 EUR
Antieke Limoges theepot met onderstel 6507
Antieke Limoges theepot met onderstel

160 EUR

Porseleinen sierschotel, 19e eeuw 6508
Porseleinen sierschotel, 19e eeuw
Startprijs 85 EUR
Majolica briefverzwaarder, 1900 6509
Majolica briefverzwaarder, 1900
Startprijs 70 EUR
Antieke Japanse kom, 18e - 19e eeuw 6510
Antieke Japanse kom, 18e - 19e eeuw

60 EUR

4x Oude Chinese borden 6511
4x Oude Chinese borden
Startprijs 60 EUR
2x Oude Chinese vazen 6512
2x Oude Chinese vazen
Startprijs 50 EUR
Bisquit porseleinen lampenvoet 6513
Bisquit porseleinen lampenvoet
Startprijs 60 EUR
3x Petrus Regout bordjes 6514
3x Petrus Regout bordjes

30 EUR

2x Familie Rose borden 6515
2x Familie Rose borden
Startprijs 40 EUR
Porseleinen figuur, Edele dame 6516
Porseleinen figuur, Edele dame
Startprijs 40 EUR
Royal Dux figuur, Papegaai 6517
Royal Dux figuur, Papegaai
Startprijs 80 EUR
4x Chinese borden, 18e - 19e eeuw 6518
4x Chinese borden, 18e - 19e eeuw

150 EUR

4x Chinese borden, 18e - 19e eeuw 6519
Startprijs 250 EUR
4x Oude apothekerspotten 6520
4x Oude apothekerspotten

40 EUR

3x Oud Chinees porselein, 1900 6521
3x Oud Chinees porselein, 1900

35 EUR

3x Antiek aardewerk, 1900 6522
3x Antiek aardewerk, 1900
Startprijs 50 EUR
Antiek keramieken figuur, Visser aan stuurwiel 6523
Antiek keramieken figuur, Visser aan stuurwiel
Startprijs 90 EUR
4x Oud/antiek Japans porselein 6524
4x Oud/antiek Japans porselein
Startprijs 70 EUR
8x Oude Chinese vazen 6525
8x Oude Chinese vazen
Startprijs 60 EUR
4x Antieke spekstenen  figuren 6526
4x Antieke spekstenen figuren
Startprijs 40 EUR
2x Antieke Japanse borden, 1900 6527
2x Antieke Japanse borden, 1900

40 EUR

Chinese Kang XI gemerkte sierschotel 6528
Chinese Kang XI gemerkte sierschotel
Startprijs 100 EUR
2x Oude Blanc de Chine siervazen 6529
2x Oude Blanc de Chine siervazen

50 EUR

Lot van 3 oude/antieke Oosterse agaten 6530
Lot van 3 oude/antieke Oosterse agaten
Startprijs 50 EUR
2x Oude/antieke Chinese jade figuren op console 6531
2x Oude/antieke Chinese jade figuren op console
Startprijs 90 EUR
Antieke Chinese dekselkom 6532
Antieke Chinese dekselkom
Startprijs 100 EUR
Duitse Meissen schaal 6533
Duitse Meissen schaal
Startprijs 50 EUR
3x Oud Chinees porselein 6534
3x Oud Chinees porselein
Startprijs 50 EUR
4x Capucijner kop+schotels, 18e - 19e eeuw 6535
4x Capucijner kop+schotels, 18e - 19e eeuw

50 EUR

5x Chinees porselein, 18e eeuw 6536
5x Chinees porselein, 18e eeuw

75 EUR

Antieke Chinese gemberpot 6537
Antieke Chinese gemberpot

45 EUR

Antieke Perzische vaas 6538
Antieke Perzische vaas
Startprijs 100 EUR
Chinees bord , 18e eeuw 6539
Chinees bord , 18e eeuw
Startprijs 25 EUR
Oude Chinese celadon dekselpot 6540
Oude Chinese celadon dekselpot
Startprijs 200 EUR
Oude/antieke Chinese schotel 6541
Oude/antieke Chinese schotel

150 EUR

Swatow sierschotel, 17e eeuw 6542
Swatow sierschotel, 17e eeuw
Startprijs 200 EUR
Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen 6543
Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen
Startprijs 50 EUR
2x Chinese bolvazen 6544
2x Chinese bolvazen
Startprijs 175 EUR
2x Chinese borden, 19e eeuw 6545
2x Chinese borden, 19e eeuw

320 EUR

Antieke Japanse rijstkom 6546
Antieke Japanse rijstkom
Startprijs 250 EUR
Chinees Familie Rose bord, 19e - 20e eeuw 6547
Chinees Familie Rose bord, 19e - 20e eeuw
Startprijs 100 EUR
Kang Xi schenkkan, 17e - 18e eeuw 6548
Kang Xi schenkkan, 17e - 18e eeuw
Startprijs 450 EUR
Zeldzame Chinese Kang Xi theepot, 17e eeuw 6549
Zeldzame Chinese Kang Xi theepot, 17e eeuw
Startprijs 450 EUR
Japanse Imari lamp, 19e eeuw 6550
Japanse Imari lamp, 19e eeuw
Startprijs 175 EUR
Oud/antiek Chinees sierschotel 6551
Oud/antiek Chinees sierschotel

190 EUR

2x Oude/antieke Sang de Boeuf vazen 6552
2x Oude/antieke Sang de Boeuf vazen
Startprijs 120 EUR
3x Oude Chinese Yixing theepot 6553
3x Oude Chinese Yixing theepot
Startprijs 100 EUR
Chinese gemberpot, 18e eeuw 6554
Chinese gemberpot, 18e eeuw

30 EUR

2x Oude Chinese kopjes 6555
2x Oude Chinese kopjes
Startprijs 120 EUR
3x Oude Chinese kopjes 6556
3x Oude Chinese kopjes
Startprijs 150 EUR
Grote oude Chinese klapmuts kom 6557
Grote oude Chinese klapmuts kom
Startprijs 280 EUR
Lot oud/antiek jade (6x) 6558
Lot oud/antiek jade (6x)
Startprijs 150 EUR
Lot oud/antiek jade (7x) 6559
Lot oud/antiek jade (7x)
Startprijs 150 EUR
Oude abrikoosvormige Chinese waterpot 6560
Oude abrikoosvormige Chinese waterpot
Startprijs 200 EUR
Oude Chinese Familie Rose vaas 6561
Oude Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 225 EUR
Oude Chinese vaas 6562
Oude Chinese vaas

280 EUR

2x Franse bokaalvazen, 1900 6563
2x Franse bokaalvazen, 1900
Startprijs 125 EUR
2x Franse vazen, 19e eeuw 6564
2x Franse vazen, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR
2x Oude Chinese potten 6565
2x Oude Chinese potten
Startprijs 75 EUR
8x Delftse Fayence borden, 18e eeuw 6566
8x Delftse Fayence borden, 18e eeuw
Startprijs 550 EUR
Bing en Grøndahl schaal 6567
Bing en Grøndahl schaal
Startprijs 50 EUR
Bisquit porseleinen veulen 6568
Bisquit porseleinen veulen
Startprijs 100 EUR
Chinese Familie Rose vaas 6569
Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 50 EUR
Franse vaas, 19e eeuw 6570
Franse vaas, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Grote Delfts blauwe Fayence schotel, 18e eeuw 6571
Grote Delfts blauwe Fayence schotel, 18e eeuw
Startprijs 125 EUR
Imari bloempot 6572
Imari bloempot
Startprijs 250 EUR
Japanse Imari vaas  , 19e eeuw 6573
Japanse Imari vaas , 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Lot oud/antiek Chinees porselein 6574
Lot oud/antiek Chinees porselein
Startprijs 125 EUR
Porseleinen figuur, Eendenstel 6575
Porseleinen figuur, Eendenstel

50 EUR

Porseleinen lamp 6576
Porseleinen lamp
Startprijs 75 EUR
2x Chinese borden, 17e - 18e eeuw 6577
2x Chinese borden, 17e - 18e eeuw

75 EUR

4x Chinese borden, 18e eeuw 6578
4x Chinese borden, 18e eeuw

100 EUR

2x Antieke Villeroy en Boch vazen 6579
2x Antieke Villeroy en Boch vazen
Startprijs 200 EUR
2x Imari potten + consoles, 19e eeuw 6580
2x Imari potten + consoles, 19e eeuw
Startprijs 400 EUR