Gouden ring, 585/000, met diamant. Diamonde Royal ring, met in het midden een gladomzetting met een briljant geslepen diamant, 0,40 ct, met aan weerskanten 2 briljant geslepen diamanten, totaal 0,36 c...
Zilveren gebaksschep, 833/000, met een fraai gezaagd blad met graveerwerk en een bloemenmand bij aanzet van de greep. MT.: H.A.Schuss, Amsterdam 1826-1867. 28 cm. In goede staat
Zilveren luciferdooshouder, 833/000, met fraai gedreven oud Hollandse voorstelling. Voorzien van exportkeur en herkeur. MT.: Zilverfabriek Begeer, Voorschoten, jl.: gekroonde k: 1945-1946. Tevens voor...
Giorga Guinegault? Franse School. Circa 1930. Stijl van Jean-Gabriel Domergue. Dame met hoedje. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 46,5 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten 4-laden commode met gecontourneerd blad en origineel messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 81 x 85 x 50 cm. In goede staat.
Zilveren doos, 833/000, rechthoekig model versierd met allegorische voorstelling en voorzien van een houten interieur. Amsterdam jl.:O:1949. 10x8x3cm. In goede staat
Gouden oorknoppen, 585/000, met diamant. Rozetoorknoppen met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.25 ct. ø 5,5mm. ca 1,5 gram. In goede staat
Engels zilveren cabaret, 925/000, rond gecontourneerd model met een bewerkte rand en deels voorzien van graveerwerk. Geplaatst op 3 gekrulde poten. ca 770 gram. ø26 cm. MT.: Goldsmiths & Silversmith C...
Kleine 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe één-deurs wandkast. Circa 1860. Afmeting: 69 x 55 x 25 cm. In goede staat.
Jansink. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Spaanse salontafel met taps toelopende poten, met lade. Afmeting: 172 x 76 x 53 cm. In goede staat.
John van 't Slot 1970. Abstract werk + boek. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 79 x 60 cm. In goede staat.
Corneille '91. 1922 - 2010. Nr. 71/160. Man met palm. Lithografie op papier. Afmeting: 22 x 35 cm. In goede staat.
Zilveren klemarmband, 925/000, uitlopend in breedte aan de bovenzijde, met aan de onderzijde het scharnier. 11-21 mm. ca 65,4 gram. In goede staat
Houten doos bekleed met zilver, 800/000. Kleine schatkist met opgelegd zilver voorzien van bewerking met krullen en wapen. 18x13x10cm. Paar kleine stukjes ontbreken, verder in goede staat
Twee antieke Japanse Imari porseleinen vaasjes met zeegezicht/berg decor. Circa 1900. Afmeting: 16 x 7 cm ø. In goede staat.
Noten op zachthout gefineerde kast met glasopbouw. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 210 x 100 x 50 cm (hxbxd). In goede staat.
Eiken secretaire met glasopzet. Geheel massief. Onder drie laden. Binnenwerk met zeven lades. Afmeting: 205 x 103 x 54 cm (hxbxd). In goede staat.
Drie beeldjes van Hummel gemaakt door Goebel. Bestaande uit: *Jongen met postkoets, nr. 226. *Jongen met biggetjes, nr. 66. *Jongen en meisje zwaaiend, nr. 72. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten commode met vergulde lijsten en wit marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: 77 x 114 x 52 cm. In goede staat.
Monogram J.B. Wintergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 18,5 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Chinese schotel voorzien van een 835/000 zilveren gecontourneerde beugel met Biedermeier graveringen. Mr. G. Grevink - Amsterdam. Circa 1850. Afmeting: ø 16,5 cm x 16,5 cm. In goede staat.
Zilveren soeplepel, 833/000, model puntfilet. MT.:Gerritsen en van Kempen, jl.:P:1925. 29 cm. ca 140 gram. In goede staat
Paar zilveren schoenen, klederdracht, met zware zilveren gespen, 833/000, versierd met . Circa 1860, gekeurd in Den Haag. In goede staat
Zilveren ketel met kan, 833/000. Met drijfwerk versierde zilveren ketel met catouchen en krullen, voorzien van tuit in de vorm van een vogel, en een roomkan met gedreven decor geplaatst op 3 gekrulde ...
Otto Götzinger. 1912- . Vrouw achter spinnewiel. Zeefdruk op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.
Leo Scheen. 20e Eeuw. Pin Up. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Zilveren zakhorloge, 935/000, Zwitsers, rond model met romeinse cijfers en rosé kleurige wijzers. ø50 mm, voorzien van grove Engelse horlogeketting, 925/000, figaroschakel met Christoffel hanger, 800/...
Gesigneerd. J. Jans. Circa 1900. Twee figuren bij piano. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 112 cm. In goede staat.
Eiken flespoot tafeltje. Circa 1900. Holland. Neo Renaissance. Afmeting: 52 x 62 x 62 cm. In goede staat.
Geelgouden choker, 585/000, met een gevlochten schakel, in het midden voorzien van een rij met ruitvormige schakels, Het geheel is voorzien van een gematteerde bewerking. Breedte 4-9,5mm. Voorzien van...
Oude/antieke Engelse of Spaanse stoel met spijlen en hoge rugleuning. 20e Eeuw. Afmeting: 127 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Zilveren brandewijnkom, 925/000, versierd met floraal decor met cartouchen en getrembleerde bewerking, voorzien an grepen met putti. 25x12x9cm. ca 248 gram. Voorzien van gravure. MT.: A. De Haas, Snee...
Moderne spiegel met facetten. Octagonaal. Afmeting: 76 x 76 cm. In goede staat.
Zilveren aspergeschep, 833/000, met gezaagd decor en een steel met dubbele filetrand. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.:S:1928. Lengte 21 cm. Totaal ca 142 gram. In zeer goede staat
Twee grote antieke Duitse terracotta historisme wandschotels met portretten. Circa 1880. Gemerkt U en G, en nummers. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.
Twee polychrome antieke Brantjes Purmerend schoentjes. Schilder NB. Nr. 1044. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Zilveren ring en oorstekers, 835/000, met florale bewerking met bladeren en bezet met turkoois en rode stenen. ø 55, breedte ring 25 mm, oorstekers 10 mm. In redelijk goede staat. ca 12,6 gram
G.H. Kotschenreiter. 1854 - 1908. Slapende monnik met wijnglas en boek. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.
Willy Paes. 1942. 1912 Sittard. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 58 cm. In goede staat.
Vier antieke Imari porseleinen kop en schotels met goud en floraal decor. Circa 1800. Afmeting: 5 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Parelcollier met gouden camee broche/sluiting, 585/000. Collier van 4 rijen zoetwater parels, ø 5mm, bevestigd aan een geelgouden tonnetje bij de sluiting, een ovale geelgouden broche met een schelpca...
Zilveren vesta, 833/000, in de vorm van een laars versierd met graveerwerk. MT.: Willem Kruijt, Schoonhoven, 1859-1896. 7x3cm. ca 17 gram. In goede staat
Zeer grote zilveren jat, Russisch, 84 zolotniks, (875/000), versierd met acanthusbladeren, ster en leeuw, bekroond met 2 staande leeuwen met de thora. lengte 50 cm. ca 124 gram. Moskou, na 1880. Enkel...
Antieke Engelse mahoniehouten met leder bureaustoel. Kopergenageld. Mooie patina. Afmeting: 93 x 62 x 60 cm. In goede staat.
Antiek koloniaal houtgestoken 19e eeuws Engels Davenport bureau met rijk gestoken snijwerk, floraal, vogels en koppen. Monogram in slot. Afmeting: 120 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met ribdecor langs de zijkanten en twee gegraveerde voorstellingen van schepen, omrand met krullenpatroon. Voorzienvan gravure aan de binnenzijde: J.P.R...
Zilveren kandelaar, 925/000, 5 licht. Kandelaar op vierkante voet met knerren rand, voorzien van een ronde kolom met ribbewerking. De kandelaar heeft 4 gekrulde armen met vierkante schotels met knerre...