Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Visbestek 919
Visbestek
Startprijs 15 EUR
Armband uit parelmoeren schakels 785
Armband uit parelmoeren schakels
Startprijs 20 EUR
Zilveren armband, robijn 851
Zilveren armband, robijn
Startprijs 20 EUR
Martin van Waning, Kerkgezicht met figuren 1327
Martin van Waning, Kerkgezicht met figuren
Startprijs 20 EUR
9 x Oude kunst/antiek boeken 2199
9 x Oude kunst/antiek boeken
Startprijs 20 EUR
Schaakspel / Oude wijnopener-set 2460
Schaakspel / Oude wijnopener-set
Startprijs 20 EUR
Antieke met been ingelegde stoof, 1910 2485
Antieke met been ingelegde stoof, 1910
Startprijs 20 EUR
Antieke sigarensnijder, 1930 2506
Antieke sigarensnijder, 1930
Startprijs 20 EUR
Munt, 5 Mark, 1875 2919
Munt, 5 Mark, 1875
Startprijs 20 EUR
Jugendstil regulateur, 1915 3638
Jugendstil regulateur, 1915
Startprijs 20 EUR
2x Antieke keramieken vazen, 1915 6130
2x Antieke keramieken vazen, 1915
Startprijs 20 EUR
Antiek Engels Cauldon schaaltje 6649
Antiek Engels Cauldon schaaltje
Startprijs 20 EUR
2x Meissen plaquettes 6676
2x Meissen plaquettes
Startprijs 20 EUR
Zilveren ring met opaal 357
Zilveren ring met opaal
Startprijs 25 EUR
Zilveren choker 401
Zilveren choker
Startprijs 25 EUR
Zilveren rozenvaasje 649
Zilveren rozenvaasje
Startprijs 25 EUR
Zilveren ring, roze hart 651
Zilveren ring, roze hart
Startprijs 25 EUR
Gouden hanger met barnsteen 858
Gouden hanger met barnsteen
Startprijs 25 EUR
Malachiet armband 922
Malachiet armband
Startprijs 25 EUR
3 Robijnen 945
3 Robijnen
Startprijs 25 EUR
Beppi Zancan, 2x Landschappen 1266
Beppi Zancan, 2x Landschappen
Startprijs 25 EUR
Onduid. gesig., Abstract figuratief 1402
Onduid. gesig., Abstract figuratief
Startprijs 25 EUR
K.T. Nauhaus, Riviergezicht door stad 1404
K.T. Nauhaus, Riviergezicht door stad
Startprijs 25 EUR
12 Messen, hoorn heft 2156
12 Messen, hoorn heft
Startprijs 25 EUR
Antieke Schwarzwald barometer, 1900 2204
Antieke Schwarzwald barometer, 1900
Startprijs 25 EUR
Antieke theestoof, 19e eeuw 2442
Antieke theestoof, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR
Lot China (5x) 2474
Lot China (5x)
Startprijs 25 EUR
Lot oud/antiek divers (4x) 2479
Lot oud/antiek divers (4x)
Startprijs 25 EUR
2x Oude gietijzeren spaarpotten 2489
2x Oude gietijzeren spaarpotten
Startprijs 25 EUR
Lot divers oud papiergeld 2916
Lot divers oud papiergeld
Startprijs 25 EUR
Moderne messing spiegel 4288
Moderne messing spiegel
Startprijs 25 EUR
Oude Chinese kom 6254
Oude Chinese kom
Startprijs 25 EUR
Lot oud/antiek porselein (divers) 6497
Lot oud/antiek porselein (divers)
Startprijs 25 EUR
Chinees bord , 18e eeuw 6539
Chinees bord , 18e eeuw
Startprijs 25 EUR
7x Fayence borden, 19e eeuw 6629
7x Fayence borden, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR
8x Franse Fayence borden, 19e eeuw 6630
8x Franse Fayence borden, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR
Parelcollier, groen grijs tinten 135
Parelcollier, groen grijs tinten
Startprijs 30 EUR
Lot lepels, zilver en plated 222
Lot lepels, zilver en plated
Startprijs 30 EUR
Zilveren vork en suikerschep 224
Zilveren vork en suikerschep
Startprijs 30 EUR
Zilveren roomlepel 389
Zilveren roomlepel
Startprijs 30 EUR
Uitgebreid platd Keltum bestek 400
Uitgebreid platd Keltum bestek
Startprijs 30 EUR
Lot (horloge)glazen 438
Lot (horloge)glazen
Startprijs 30 EUR
Goldplated zilveren ring 459
Goldplated zilveren ring
Startprijs 30 EUR
Zilveren armband 487
Zilveren armband
Startprijs 30 EUR
Zilveren suikerschep en mosterdlepel 650
Zilveren suikerschep en mosterdlepel
Startprijs 30 EUR
Lot Djokja zilver 743
Lot Djokja zilver
Startprijs 30 EUR
Zilveren ring lapis lazuli 778
Zilveren ring lapis lazuli
Startprijs 30 EUR
Divers bestek 823
Divers bestek
Startprijs 30 EUR