Artitec 20.204.01 H0, DE 2 Nr. 86. In originele doos en in goede staat.
Fleischmann H0 442302, tweedelig dieseltreinstel "Lint" van Twents. In originele doos en in goede staat
Grote witte design lamp. Gemerkt Martinelli Luce Design Gae Aulenti. Model 620, Pipistrello. Intalië 1965. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 47 x 47 cm. In goede staat.
Fleischmann H0 4423, Syntus treinstel "Lint"=, BR 648. In originele doos en in goede staat
Roco H0, 69849, E-lok Ce 6/8 II SBB (I3265). In originele doos en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63855, E645.105 (Trenitalia) en 1x Diesellok 62849, PEG 221 136-5 (Imotrans), beide in originele verpakking en in goede staat.
Lot sieraden met een zilveren zakhorloge, een armband van een bijbelslot en een paar oorhangers met turkoois.
Zeldzame Westraven polychrome wandtegel. Brandmeesters Enschede 1950 jubileum. Afmeting: 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen dekselvazen met landschappen decor. Afmeting: 47 x 23 cm ø. In goede staat.
Origineel beschilderde '30-jaren Art Deco poppenwinkel met accessoires en kleertjes. Afmeting: 7 - 33 cm. In goede staat.
Drie loks H0: 1x A.C.M.E. 60052, Railion 185 244-1, 1x Hobbytrain 61660, Ee 6/6 16820 en 1x Brawa 219 0401, DR 219 197-1, allen met originele doosjes en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62817, Einst. LW 203.001 en 1x E-lok 63877, NSB El 16 2209, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco (professional) H0: 1x Diesellok 63960, DSB My 1125 en 1x Diesellok 63979, Einst. WAB 28, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63875, NSB El 2211 en 1x E-lok 62395, SBB 460 012-8, beide in originele verpakking en in goede staat.
Heinrich Zille. 1858 - 1929. Duitse School. Figuren bij waslijn. Plus twee boeken. Houttekening op papier. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
Zilveren waterkan, 925/000, op ronde voet met gekrulde greep en een brede schenktuit. 22x14x25cm. ca 634 gram. Enkele deukjes verder in goede staat.
Sierlijke witgouden broche met diamanten. Broche in de vorm van een fraai uitgewerkte bloemetjesvolledig bezet met briljant geslepen diamanten. totaal ca 1,10 crt. Voorzien van veiligheidsluiting. 28 ...
Lederen Chovi Les Eames zetel met voetenbank. Hout, metaal + leder. Lounge model Vitra. Afmeting: 96 x 64 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kleine vergulde schippertjes stoeltjesklok. Originele polychromie. Beschadiging. Afmeting: 30 x 14 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Drie loks H0-spoor: 1x Fleischmann H0, Diesellok DB 218 356-4 met verpakking van ander model en in goede staat, 1x Trix H0 22538, DB 120 151-6 ZDF Express met originele verpakking en in goede staat, ...
Drie loks H0-spoor: 1x Trix H0 22716, E-lok, BR 152 001-4 "DB Museum/Märklin" met originele verpakking en in goede staat. 1x Brawa H0 0384, Diesellok BR 216 102-4 DB Cargo (Exclusive Edition) met orig...
Zes antieke Duitse poppen. 1. Gelede porseleinen pop Armand Marseille 390. 2. Geheel porselein, 1900. 3. Klein, geheel porselein, Germany 2/0. 4. Poppenwagen met papier maché popje. 5. Papier maché po...
Electrotren H0, 2710, E-lok NS 1300 (1124). In originele doos en in goede staat.
Groot lot oud houten kinderspeelgoed. Circa 50er - 80er Jaren. Divers. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43668.4, Asea 16.2209 en 1x Diesellok 43592, SNCB 6274, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43655WU, Re 460 042-5 en 1x E-lok 43656WA, Re 465 004-0, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43655 DRS, Re 460 012-8 (RSR) en 1x E-lok 63581, ÖBB 1044 255-6, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43665, ÖBB 1044 013-5 en 1x E-lok 63510, BLS 465 001-6, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43820, ÖBB "1044 213-5 en 1x E-lok 43784, NS Postbank , beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63507, KCRC (Korea KTT) en 1x E-lok 63559, DB 143 964-5, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62855, ÖBB 2043 034-4 en 1x E-lok 63879, SBB 1661, beide in originele verpakking en in goede staat.
Roco H0, 68675, E-lok 1008 van de NS. In originele doos en in goede staat.
Fleischmann H0 4471 "CityPendel", tweedelig sprinter van de NS. In originele doos en in goede staat
Fleischmann H0 4472, tweedelig treinstel Plan V van de NS. In originele doos en in goede staat
Twee loks Roco (professional) H0: 1x E-lok 63823, Einst. 1116 912-5 en 1x E-lok 63828, ÖBB 1016 023-2, beide in originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 Diesellok 62789, PEG V200.03 in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63666, SBB 474 014-8 en 1x E-lok 62557, RTC EU43-007, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 63395 , GySEV M62 902 en 1x Diesellok 62712, DSB Mz 1414, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62720, Renfe D333 102-2 en 1x Diesellok 62726, Renfe D333 031-3, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62504, BLS 185 577-4 en 1x E-lok 62485, ÖBB 1216 050-5 (Weltrekord), beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62724, Renfe D333 062.8 en 1x E-lok 62418, Renfe 250 013-0, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee maal China. Bestaande uit: Lot postzegels + biljetten. Ongeopende Chinese rijstwijn. Afmeting: 18 - 31 cm. In goede staat.
Lot van negentien antieke carbidlampen (fiets). Divers. Afmeting: circa 18 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van minstens twintig antieke diverse fietscarbidlampen. Afmeting: circa 18 - 30 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse palissanderhouten theekist met porseleinen flacons + houder. Handbeschilderd. Eén flacon randschade. Kist intarsia, goed. Afmeting: 15 x 25 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Oude lange Oosterse perkamentrol met teksten en figuren. Afmeting: L 150 cm. In goede staat.
Vernikkelde Jugendstil koekjes dekselpot met mondgeblazen glas. Floraal. Afmeting: 24 x 17 x 13 cm ø. In goede staat.
C. Kaay. Naïve School, 1967. Dorpsromantiek. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 46 cm. In goede staat.
Zilveren theezeef met lekbak, 833/000, theezeef met opengewerkte rand met voluten en bloemen en een greep met voorstelling met figuren, geplaatst op een rond lekbakje voorzien van een parelrand en kru...
Lot zilver met o.a. kristallen bakje met zilveren cocktailprikkers, taartvorkjes met o.a. kroon, theezeef en diverse lepeltjes. 835/000. totaal ca 260 gram. In goede staat
Zilveren broodmand, 833/000, ovaal gezaagd model met parelrand en floraal decor. MT. H.M. Mansvelt, Rotterdam jl.:Q:1926. Grootte 25,5x18x10cm ca 424 gram. In goede staat
Vijf oude Chinees porseleinen dekselpotjes met diverse blauwe decors. Vier maal zes tekens bodemmerken. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Acht maal oud/antiek Chinees/Japans porselein. Eén maal Imari bloempot, floraal/goud decor. Twee maal kop en schotels, Chinees Imari, 18e eeuw, één kopje haarlijn. Eén Familie Rose trekpot, floraal, v...
Uitgebreid Engels servies. Bestaande uit: Theepot, melk + suiker op tablet, 40 kop/schotels, ontbijtborden etc. Gemerkt Paragon Tree of Kashmir + extra 11 kop/schotels Paragon Tapestry Rose. Enkele ch...
Twee oude aparte Chinees porseleinen rijstwijn-kopjes met tuin decor, Chinese tekst en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels. Met Lange Lijs en peterselie decor. Eén kopje haarlijn, rest goed. Twee bordjes chip, andere vier goed. Afmeting: 7,8 x 12 cm ø. In r...
Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen kom met landschappen, florale en steenbokken decor. Bodemmerk. Haarlijnen. Afmeting: 10,5 x 21,5 cm ø. In redelijke staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Divers. Vijf maal chips rand. Eén goed. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Herend servies. Vijftig-delig. Met casis-kleurige florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Kop en schotels, bonbonnieres, suiker/melk set, theekan, tablet, schaaltje, petit four sc...
Groot handgeknoopt Perzisch tapijt met 35 diverse vakken met verschillende afbeeldingen. Onder andere: dieren en bloemen. Afmeting: 325 x 225 cm. In goede staat.
Lederen Chovi Les Eames zetel. Hout, metaal + leder. Lounge model Vitria. Afmeting: 96 x 64 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing historisme pendule met emaille, cartouches, koppen en harnas. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 42 x 15 x 24 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met figuren en druivenranken. Compositie metaal verguld. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke handbeschilderde keramieken bureauklok met figurenvoorstelling op schilderspalet. Stil uurwerk. Circa 1880. Wijzerplaat cijfers weg. Keramiek heel. Afmeting: 43 cm. In redelijk/goede ...
Vroeg 19e eeuwse Franse mahoniehouten Lyra pendule met kwartierslag op twee bellen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Wijzerplaat iets beschadigd en restauratie. Afmeting: 48 cm. In re...
Porseleinen pop, Ernst Heubach, malnummer 275, ca. 1915, Ze heeft een porseleinen borstkop met een haren pruik en glazen ogen. Haar lijf is van zeildoek met onderarmen van papier-maché. Ze draagt anti...
Roco H0, 68675, E-lok DRB E94 001. In originele doos en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43681, DR 112.010-4 en 1x E-lok 43558, ÖBB 1044 077-4, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43564, SNCF BB 9282 en 1x E-lok 43756, SBB 460 016-9, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43655 RK, Re 460 062-3 en 1x E-lok 43723, ÖBB 1044 057-6, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63522, SBB 460 083-9 en 1x E-lok 43652, SBB Re 460 AGFA, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63809, BLS 185 525-3 in originele verpakking, in goede staat en 1x E-lok 69568, BR 101 102-2, in andere doos, in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63891, E444. 048 en 1x Electrische diesellok 62838, RTS 2016 905-9, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 72920, CSD T478.1010 en 1x Diesellok 62916, CD 854 067-7, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62834, Press 253 015-8 en 1x E-lok 72515, D-Rpool 185 691-3, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62436, DBAG 155-001-1 en 1x E-lok 62707, D-LM 185 664-0, beide in originele verpakking en in goede staat.
Zeldzame dubbelloopse voorlader. Duits jachtgeweer met graveringen en goud inleg. Damesgeweer. Adel bezit. J.F. Dubina - Bunzlau. Afmeting: L 120 cm. In zeer goede staat.
Oude houtgestoken gepolychromeerde apothekers gaper. Krimpnaden. Afmeting: 56 x 26 x 27 cm. In goede staat.
Groot lot oude camera's en accessoires. Onder andere: Minox miniatuur camera met standaard, belichting etc. Exada Jhager Dresden etc. In doos. Afmeting: 18 x 37 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke kopergeslagen paraplubak met Hollands molen decor en leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 50 x 27 cm ø. In goede staat.
Antieke Hollandse scheepskijker op drie-poot standaard. Eisma van der Bildt - Amsterdam. Eindstuk met glas mist. Afmeting: 39 x 44 x 7 cm ø. In redelijke staat.
H. Berlage. 1856 - 1934. Papegaai. Pastel op papier. Afmeting: 29 x 44 cm. In goede staat.
J.P. Molenaar. 1914 - 1989. Havengezicht Rotterdam. Houtskooltekening op papier. Afmeting: 48 x 28 cm. In goede staat.
C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met citroenen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
P. Hagoort. Naïve School. West-Friese stoomtrein met vuurloze machines, Lutjebroek-Enkhuizen. Olieverf op paneel. Afmeting: 74 x 50 cm. In goede staat.
Lot bestek met 6 zilveren, 833/000, tafellepels en vorken, model haags lofje, MT.: Gerritsen, Gero fabriek, Zeist, jl.:P:1925, 3 bijpassende zilveren theelepels, een zilveren cakevork, een zilveren d...
Zilveren snekhorloge, 925/000, voorzien van een bewerkte beschermkast voorzien van een gedreven voorstelling met figuren aan de achterzijde. Het horloge is voorzien van een wit emaille wijzerplaat met...
Collier van gefacetteerde carneoolkralen, verlopend in breedte, 8-15 mm, bevestigd aan een geelgouden ronde sluiting in de vorm van een bloem me in het midden een carneool. 60 cm. In goede staat
18e Eeuwse zilveren suikerstrooilepel met ronde ajourgezaagde bak met parelrand en een ebbenhouten steel. Lengte 12 cm. Toegeschreven aan Mr. Adrianus van Beugen - Breda. Circa 1790. In goede staat.
Lot met 10 zilveren vingerhoedjes met diverse bewerkingen en een schaar met zilveren grepen. Diverse gehaltes. In redelijk goede staat.
Antiek zakhorloge met speelwerk. Groot horloge met witte wijzerplaat voorzien van een voorstelling met bloemen en muziekinstrumenten. ø 65 mm. In goede staat
Geelgouden broche, 585/000, met emaille, Jugendstil. markiesvormige broche met geemailleerde bloem met parel en een bewegende gouden bij. ca 3,6 gram. 35x18mm. In zeer goede staat
Zilveren kaneelstrooier, 934/000, cilindervormige bus met bol deksel. MT.: T.L.Uriot & Zn. Amsterdam, jl.:X:1882. ca 65 gram. In goede staat
Chinees porseleinen vaas met florale decor en vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 18,7 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Kang Xy schotel, floraal, beschadigd + Kantonese gemberpot, floraal/vogel decor. Afmeting: ø 15 cm / 17 x 13 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse professioneel gerestaureerde schotel met dansende Chinese figuren in interieur. Afmeting: ø 27,8 cm. In redelijk/goede staat.