41. Juniveiling 2019

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

3 Delen Duits (Meissen) porselein 6581
3 Delen Duits (Meissen) porselein
Startprijs 80 EUR
3x Familie Rose potten, 19e eeuw 6582
3x Familie Rose potten, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
6x Japanse kop + schotels, 18e eeuw 6583
6x Japanse kop + schotels, 18e eeuw

200 EUR

6x Japanse kop + schotels, 18e eeuw 6584
Startprijs 200 EUR
Antieke Imari bloempot 6585
Antieke Imari bloempot
Startprijs 200 EUR
Antieke Meissen inktpot, 1900 6586
Antieke Meissen inktpot, 1900
Startprijs 80 EUR
Antieke Meissen snorkom 6587
Antieke Meissen snorkom
Startprijs 80 EUR
Antieke Meissen tafelbel, 1900 6588
Antieke Meissen tafelbel, 1900
Startprijs 175 EUR
Antieke Satsuma wierookbrander 6589
Antieke Satsuma wierookbrander
Startprijs 200 EUR
Chinese trekpot, 18e eeuw 6590
Chinese trekpot, 18e eeuw
Startprijs 400 EUR
Franse schaal met zilveren beugel, 19e eeuw 6591
Franse schaal met zilveren beugel, 19e eeuw

110 EUR

Grote Chinese schotel, 18e eeuw 6592
Grote Chinese schotel, 18e eeuw

190 EUR

Grote Meissen tafellamp 6593
Grote Meissen tafellamp
Startprijs 150 EUR
Grote oude Chinese knobbelvaas 6594
Grote oude Chinese knobbelvaas
Startprijs 450 EUR
Grote oude/antieke Chinese dekselpot. 6595
Grote oude/antieke Chinese dekselpot.
Startprijs 350 EUR
Grote oude/antieke Chinese kom 6596
Grote oude/antieke Chinese kom
Startprijs 150 EUR
Grote oude/antieke Familie Rose vaas 6597
Grote oude/antieke Familie Rose vaas
Startprijs 600 EUR
Grote oude/antieke Swatow schotel 6598
Grote oude/antieke Swatow schotel

625 EUR

Kapitale Japanse pronk kaarskandelaar 6599
Kapitale Japanse pronk kaarskandelaar
Startprijs 400 EUR
Kapitale Japanse schotel, 19e eeuw 6600
Kapitale Japanse schotel, 19e eeuw

500 EUR

Meissen kop en schotels, 19e eeuw 6601
Meissen kop en schotels, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
Meissen parelhoen 6602
Meissen parelhoen
Startprijs 200 EUR
Oud Chinees bord met tekst 6603
Oud Chinees bord met tekst
Startprijs 100 EUR
Oud Chinees vaasje 6604
Oud Chinees vaasje
Startprijs 250 EUR
Oude Chinese Yixing theepot 6605
Oude Chinese Yixing theepot
Startprijs 80 EUR
Oude/antieke Chinese Quan Yin 6606
Oude/antieke Chinese Quan Yin

35 EUR

Oude/antieke Familie Verte vaas 6607
Oude/antieke Familie Verte vaas
Startprijs 150 EUR
Zeldzame Meissen kop en schotel, 19e eeuw 6608
Zeldzame Meissen kop en schotel, 19e eeuw
Startprijs 450 EUR
2x Chinees porselein 6609
2x Chinees porselein

80 EUR

2x Oude Chinese gemberpotten 6610
2x Oude Chinese gemberpotten

35 EUR

2x Oude Chinese vaasjes 6611
2x Oude Chinese vaasjes
Startprijs 40 EUR
2x Oude Chinese vazen 6612
2x Oude Chinese vazen
Startprijs 120 EUR
2x Oude/Chinese kommen 6613
2x Oude/Chinese kommen
Startprijs 85 EUR
3x Chinese Familie Rose borden, 18e  eeuw 6614
3x Chinese Familie Rose borden, 18e eeuw

65 EUR

4x Chinese blauwe borden 6615
4x Chinese blauwe borden

100 EUR

4x Chinese bordjes 6616
4x Chinese bordjes
Startprijs 100 EUR
4x Chinese schotels 6617
4x Chinese schotels
Startprijs 125 EUR
4x Chinese schotels 6618
4x Chinese schotels
Startprijs 50 EUR
6 Diverse beeldjes edelsteen 6619
6 Diverse beeldjes edelsteen

50 EUR

Antieke Chinese drakenkom 6620
Antieke Chinese drakenkom
Startprijs 70 EUR
Antieke Chinese vaas 6621
Antieke Chinese vaas

60 EUR

Chinese kom, 18e eeuw 6622
Chinese kom, 18e eeuw
Startprijs 85 EUR
Chinese platte kom 6623
Chinese platte kom
Startprijs 70 EUR
Lot antieke Chinees porselein (10x) 6624
Lot antieke Chinees porselein (10x)
Startprijs 65 EUR
Grote Italiaanse Fayence sierschotel 6625
Grote Italiaanse Fayence sierschotel
Startprijs 150 EUR
Vergulde Biedermeier kop en schotel, 19e eeuwe 6626
Vergulde Biedermeier kop en schotel, 19e eeuwe

40 EUR

2x Oude Chinese Yixing theepotten 6627
2x Oude Chinese Yixing theepotten

20 EUR

Chinees schaakspel in doos 6628
Chinees schaakspel in doos
Startprijs 80 EUR
7x Fayence borden, 19e eeuw 6629
7x Fayence borden, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR
8x Franse Fayence borden, 19e eeuw 6630
8x Franse Fayence borden, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR
Chinees porseleinen plaquette 6631
Chinees porseleinen plaquette
Startprijs 140 EUR
Oude Chinese Yixing trekpot 6632
Oude Chinese Yixing trekpot
Startprijs 100 EUR
Oude Chinese sierschotel 6633
Oude Chinese sierschotel

325 EUR

Oude Dresden lamp 6634
Oude Dresden lamp
Startprijs 100 EUR
Oude/antieke Chinese kom 6635
Oude/antieke Chinese kom
Startprijs 500 EUR
2x Antieke Rosenburg vaasjes 6636
2x Antieke Rosenburg vaasjes
Startprijs 400 EUR
2x Platelen IJsselstroom vazen 6637
2x Platelen IJsselstroom vazen
Startprijs 400 EUR
2x Rosenburg vaasjes 6638
2x Rosenburg vaasjes
Startprijs 200 EUR
5x Antieke bordjes Löwestoft 6639
5x Antieke bordjes Löwestoft
Startprijs 125 EUR
Antiek Gouda dienblad 'Heléne' 6640
Antiek Gouda dienblad 'Heléne'
Startprijs 125 EUR
Antieke dekselvaas 'De Distel' 6641
Antieke dekselvaas 'De Distel'
Startprijs 200 EUR
Antieke Rosenburg vaas 6642
Antieke Rosenburg vaas
Startprijs 400 EUR
Antieke schenkkan 'De Distel' 6643
Antieke schenkkan 'De Distel'
Startprijs 290 EUR
Chinees Imari trekpotje, 18e eeuw 6644
Chinees Imari trekpotje, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Chinees kannetje, 18e eeuw 6645
Chinees kannetje, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
Hollandse Velsen Art Deco vaas 6646
Hollandse Velsen Art Deco vaas

80 EUR

Rosenburg vaas 6647
Rosenburg vaas
Startprijs 200 EUR
Originele antieke Rosenburg dekselvaas 6648
Originele antieke Rosenburg dekselvaas
Startprijs 290 EUR
Antiek Engels Cauldon schaaltje 6649
Antiek Engels Cauldon schaaltje
Startprijs 20 EUR
Delftse Fayence sierschotel, 18e eeuw 6650
Delftse Fayence sierschotel, 18e eeuw

60 EUR

Oude Chinese gemberpot met deksel 6651
Oude Chinese gemberpot met deksel

70 EUR

Porseleinen K.P.M. rookset, 1930 6652
Porseleinen K.P.M. rookset, 1930
Startprijs 45 EUR
2x Boekensteun Boeddha 6653
2x Boekensteun Boeddha
Startprijs 50 EUR
7x Chinees/Japans porselein 6654
7x Chinees/Japans porselein

20 EUR

Lot oud porselein, divers (6x) 6655
Lot oud porselein, divers (6x)

25 EUR

Chinees (pap)bordje, 18e - 19e eeuw 6656
Chinees (pap)bordje, 18e - 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
Delfts blauwe sierschotel, 20e eeuw 6657
Delfts blauwe sierschotel, 20e eeuw
Startprijs 30 EUR
Antiek porseleinen figuur, 1910 6658
Antiek porseleinen figuur, 1910

225 EUR

Tegel brandmeester Enschede 6659
Tegel brandmeester Enschede

40 EUR

2x Chinees porselein, 17e - 18e eeuw 6660
2x Chinees porselein, 17e - 18e eeuw

80 EUR

Chinees trekpotje, 19e eeuw 6661
Chinees trekpotje, 19e eeuw

40 EUR

Zeldzame Satsuma kom 6662
Zeldzame Satsuma kom
Startprijs 40 EUR
3x Antiek Chinees porselein 6663
3x Antiek Chinees porselein

70 EUR

Lot Chinees Kantonees porselein 6664
Lot Chinees Kantonees porselein

35 EUR

2x Sarreguemines vazen 6665
2x Sarreguemines vazen
Startprijs 75 EUR
4x Oud/antiek Chinees porselein 6666
4x Oud/antiek Chinees porselein

50 EUR

5x Antieke Imari vazen 6667
5x Antieke Imari vazen

50 EUR

4x Antiek Imari porselein 6668
4x Antiek Imari porselein

50 EUR

Chinese vaas, 18e - 19e eeuw 6669
Chinese vaas, 18e - 19e eeuw

180 EUR

3x 18e Eeuws Chinees porselein 6670
3x 18e Eeuws Chinees porselein

75 EUR

4x Antieke Chinese bekers 6671
4x Antieke Chinese bekers
Startprijs 90 EUR
3x 18e Eeuwse bordjes 6672
3x 18e Eeuwse bordjes
Startprijs 75 EUR
2x Chinese dekselpotjes, 19e eeuw 6673
2x Chinese dekselpotjes, 19e eeuw

50 EUR

4x Japanse/Chinese dekselkopjes, 1900 6674
4x Japanse/Chinese dekselkopjes, 1900
Startprijs 50 EUR
Lot antiek Japans eierschaal porselein, 1900 6675
Lot antiek Japans eierschaal porselein, 1900

35 EUR

2x Meissen plaquettes 6676
2x Meissen plaquettes
Startprijs 20 EUR