Antieke Duitse Schwarzwalder messing Jugendstil klok. Circa 1915. Afmeting: 37 x 30 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule. Circa 1870. Compositie metaal. Nieuwe goudlak, stukje af. Vrouw met fakkel. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse eikenhouten pendule met grote bronzen bel. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke Franse glaspendule met gelakt hout en messing. Circa 1900. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Kleine Warmink eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Leuk klein antiek Frans albasten klokkenstel met Sevres plaquette en messing. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 19 - 27 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Frans zwart marmeren klokkenstel. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 22 - 36 cm. In goede staat.
Dubbele messing reiswekker met Sevres-stijl plaquettes,klok en barometer. 21e Eeuw. Afmeting: 10 x 12 x 5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten staande klok. Circa 1820. J.E. Hidd Whitby. Met eiken en intarsia. Plated en vergulde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden aanduiding. Wijzer weg. Functie ni...
Grote 19e eeuwse Franse kersenhouten tafelklok met verguld brons. Groot uurwerk, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Oude compositie metalen mysterieuze klok. Tweede helft 20e eeuw. Niet getest. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Italiaans drie-delig bronzen klokkenstel met batterij uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Functie niet getest. Afmeting: 41 - 42 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Neuchattel pendule met rozen beschildering en mooi verguld brons. Kwartierslag op twee bellen, uurwerk met originele spillegang. Iets craquele in originele wijzerplaat. Afmeting: 70 cm. In ...
Duitse eikenhouten Jugendstil regulateur. Circa 1915. Deel houtwerk mist. Afmeting: 70 cm. In redelijke staat.
Drie-delig antiek zwart marmeren klokkenstel met citadel koepels en volle zuilen. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Enkele chips + beschadigingen. Afmeting: 30 - 34 cm. In re...
Antieke Amerikaanse regulateur met houtintarsia + mahonie. Circa 1910. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Oud Schwarzwald klokkenmannetje. Compositie metalen klokkenmannetje. 20e Eeuw. Opdraaiveer defect. Afmeting: 42 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1880. Afmeting: 41 x 30 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bronzen pendule met wit marmer. Deniers à Paris. Deels verguld brons en gebruneerde bronzen bacchussen met druiven en hoorn des overvloeds. Emaille bij sleutelgaten iets beschadigd. ...
Antieke Franse bronzen historisme pendule. Circa 1880. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Met emaille cartouches. Afmeting: 54 x 31 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe boulle zuilenpendule met getorste zuilen en vergulde messing kapitellen. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Pfeilkreuz tafelklok. Weekloper met halfuur-slag uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Kleine Duitse eikenhouten Jugendstil regulateur met messing beslag. Circa 1915. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren klokkenstel met verguld messing. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Eén marmeren zuil heeft breukje. Afmeting: 31 - 46 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans marmeren klokkenstel met verguld messing. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Twee zuilen gelijmd. Afmeting: 35 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil regulateur. Weekloper. Circa 1915. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Italiaanse Neo Rococo messing pendule met bachus en bok. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag echappement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Antiek Frans Carrara marmeren klokkenstel met Amor. Compositie. Circa 1870. Afmeting: 38 - 62 cm. In goede staat.
Antieke Franse Carrara marmeren lyra pendule met verguld brons. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans Sevres klokkenstel. Circa 1860. Eén vaas gelijmd. Compositie metaal, goudkleurig. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 36 - 52 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse palissanderhouten Charles Dix pendule met florale intarsia. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 35 x 26 x 17 cm. In goede staat.
Franse palissanderhouten Charles Dix pendule met florale intarsia. Circa 1840. Met Weens uurwerk, drie daags, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 36 x 25 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse onyx pendule met verguld messing. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse goudkleurige pendule. Compositie metaal met onyx. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 35 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delige Franse marmer met onyx Art Deco pendule met gondel en figuren. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 28 x 51 x 15 cm. In goede staat.
Messing met goudkleurig houten klokkenstel. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal, veerslinger. Afmeting: 26 - 36 cm. In goede staat.
Gave antieke Franse rood-marmeren klokkenstel met vergulde monturen en compositie metaal. Figuur naar Moreau. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 59 - 62 cm. In goede...
Dubbelzijdige stationsklok. Aluminium. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x 34 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse koetsiersklok met later zakhorloge uurwerk. Huwelijk. Functioneert niet. Afmeting: 10 x 10 x 3 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Franse zwart marmeren pendule met vuurverguld brons en barometer. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 42 x 33 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Duitse of Franse damhert gewei jachtklok. Circa 1880. Stil uurwerk met emaille, cartouches. Geen slinger. Afmeting: 73 x 63 x 22 cm. In goede staat.
Prachtige Franse bronzen Empire pendule met mooie vuurvergulding en engel met hoorn des overvloeds op paard. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 46 x 26 x 11 cm. In...
Antiek Frans pendulestel. Brons met wit Carrara marmer. Met gebruneerde bronzen putti's. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 - 34 cm. In goede staat.
Mysterieuze kunststof klok met batterij functie. Jugendstil-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 59 cm. In redelijke staat.
Antieke kleine notenhouten Franse miniatuur staande klok met bronzen versieringen. Gesigneerd Fr. Gleizes Rue Le Rivoli Paris. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 5...
Duitse porseleinen klok met bloemen en putti. Tweede helft 20e eeuw. Beschadigd. Ongemerkt. Afmeting: 33 cm. In redelijke staat.
Kleine antieke eikenhouten Engelse staande klok met kwartierslag Westminster. Circa 1920. Afmeting: H 169 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten tafelklok met messing versieringen. Circa 1890. Mogelijk Lenzkirch Nr. 17161-77. Achtdaags-uurwerk, halfuur slag op gongspiraal. Afmeting: 47 x 26 x 10 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse messing reiswekker met slagwerk op gongspiraal. Plymouth. Circa 1900. Afmeting: 17 x 10 x 9 cm. In goede staat.
Grote oude messing reiswekker met slagwerk, twee hamers op gongspiraal. Met Korintische zuilen. 20e Eeuw. Gemerkt Fernier Paris. Afmeting: 17,5 x 11 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten schoolklok. Brazier Lyon. Circa 1900. Origineel achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 15 x 38 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhouten zuilenpendule met florale intarsia. Circa 1870. Wijzerplaat iets beschadigd, uurwerk vervuild. Verder in goede staat. Afmeting: 42,5 cm.
Oude Friese staartklok met beelden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 125 cm. In goede staat.
Grote marmeren Empire-stijl klok met messing kariatiden. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. In goede staat. 43.5x24x14cm.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok met mooie originele beschilderde wijzerplaat, wekker en bruidskrans. Afmeting: 142 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise staande klok met spillegang en grenen klokkast. Afmeting: 228 cm. In goede staat.
Antieke Duitse messing tafelklok met emaille cartouches. Historisme 1890. Lenzkirch A.U.G. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans, wekker en een mooie beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 143 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vuurvergulde bronzen pendule. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger, met trommelaar. Afmeting: 40 x 24 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule met bronzen figuur. Twee achterste twee pootjes vervangen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Verder in goede staat. Afmeting: 37 x 45 x 15 cm. In goede staa...
Antieke Duitse Junghans regulateur. In bierverf. Circa 1890. Afmeting: 81 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans Louis Philippe regulateur. Afmeting: 81 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten zuilenpendule met intarsia. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Junghans eikenhouten staande klok. Circa 1920. Afmeting: H 198 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans, maanstand, datum en wekker-functie. Afmeting: 137 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule. Circa 1890. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Slinger weg. Afmeting: 27 x 39 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Duitse regulateur van notenhout met originele kroon. Circa 1870. Met achtdaags-uurwerk, halfuurslag. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Grote Amerikaanse mahoniehouten banjo wandklok. Howard & Davis Boston. Circa 1900. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Zeldzame gesigneerde Duitse Biedermeier mahoniehouten Flöten Uhr met acht melodieën. Door Schoepperle A. Lenzkirch. Eén tandwiel achter wijzer verbogen en één wijzer mist. Verder mechanisme compleet. ...
Gesigneerde Engelse geeboniseerde Bracket klok met snek. Circa 1800. Gesigneerd John Moore & Son Clerkenwell London. Met ankergang en slagwerk op bel. Strike/Silent functie. Slagwerk op vol uur. Afmet...
Grote Duitse Kieninger Biedermeijer-stijl notenhouten staande klok met bandintarsia. Met kwartierslag op acht gongstaven en seconden aanduiding. Juweliersklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 200 c...
Antieke Engelse eikenhouten met messing waterklok met opschrift 'H. Anderson Fecit ye ancient towne Bath, Anno Dom. 1707'. Afmeting: 86 cm. In goede staat.
Antiek Frans Art Deco marmeren klokkenstel met coupes. Vrouw met pauw. Compositie metaal. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.
Antieke Duitse serpentijn regulateur met snijwerk. Circa 1860. Weekloper-uurwerk met halfuur-slag en seconden aanduiding. Afmeting: 116 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit Pfeilkreuz tafelklok met halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Oude Hollandse notenhouten Westminster Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 126 cm. In goede staat.
Neogotische Franse compositiemetalen kathedraalklok met monnik (automaat) die aan de belkoord trekt. Monnik zit los. Afmeting: 37 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit regulateur met halve zuilen. Circa 1890. Afmeting: 103 cm. In goede staat.
Antieke Franse bureauklok met wekker. Circa 1900. Muilezel draagt klok. Basis stukje af en verbogen. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse handbeschilderde rozenklok. Circa 1900. Afmeting: 28 x 39 x 10 cm. In redelijke staat.
Kleine handbeschilderde Friese stoelklok. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Oude Duitse koekoeksklok . Houtgesneden met hert, konijn en vogel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 31 x 20 cm. In goede staat.
Antiek gelithografeerd blikken Victory V Fryer & Co. Nelson Ltd. snoepjes voorraadblik met uurwerk. Circa 1930. Afmeting: 25 x 33 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met draaischijf in uurwerk. Firma Thomas Haller. Circa 1890. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Antieke Societe Ceramique Maastricht keramieken Jugendstil klok met ijsvogel in de winter decor. Circa 1915. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Kleine notenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Franse eikenhouten comtoise klok met spillegang. Huwelijk. Met gewichten + slinger. Verder in goede staat. Afmeting: H 250 cm.
Wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissander kolompendule met getorste zuilen. Lichte fineerschades, wijzerplaat beschadigd. Uurwerk vervuild. Afmeting: 47 cm. In redelijke staat.
Gietijzeren beschilderde Augenwender Uhr met achtdaags-uurwerk. 21e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Oude mysterieuze pendule naar oud voorbeeld. Junghans Metteln. 21e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten staande klok met wekker, datum en maanstand. Afmeting: H 243 cm. In goede staat.
Mahoniehouten staande klok met 19e eeuws Engels achtdaags-uurwerk. Huwelijk. Functies niet getest. Afmeting: 220 x 51 x 26 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1800. Gave wijzerplaat. Afmeting: 146 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Kienzle regulateur. Eén lijstje los er bij. Circa 1880. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Oude Engelse mahoniehouten schoolklok. Mechanisch. 20e Eeuw. Achtdaags-uurwerk zonder slagwerk. Afmeting: 12 x 34 cm ø. In goede staat.