Kleine antieke Duitse notenhouten polyphon met muntinworp en lade + platen. Circa 1900. Met dubbele kam. In goed werkende staat, met mooie klank. Afmeting: 92 x 32 x 42 cm. In goede staat.
Twee kapitale grote vuurvergulde Empire kaarskandelaren met zwanen. Circa 1820. Afmeting: 74 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Grote antieke compositie metalen Jugendstil lamp. Circa 1915. Gesigneerd A. Gretay. Scheur 3 cm in basis. Twee-lichts met opengewerkte koperen kap. Afmeting: 98 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten speeldoos. Polyphon of symphonion. Circa 1900. Met dubbele kam en twee platen. Kam heel, alleen genummerd. Afmeting: 25 x 45 x 35 cm. In goede functionerende staat.
Napoleon III bronzen tafelstuk met Egyptische figuren, ananas en klauwpoten. Met kristallen binnenbak. Circa 1870. Afmeting: 33 x 23 cm ø. In goede staat.
Zeldzame 18e- 19e eeuwse Chinese wijnhouder in typische U-vorm. Met drie spits toelopende poten. Fijn gedecoreerd met emaille maskers met tanden. Ook op onderbodem verguld drakenhandvat en binnenin bl...
19e Eeuwse vergulde hengselmand met kristallen binnenschaal. Messing verguld. Circa 1870. Afmeting: 29 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen twee-lichts kaarskandelaren met edelman en edelvrouw. Groen gepatineerd en brons. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Javaanse jongen met tabakspijp en kruik, voorzien van inkthouder en pennenhouder. Reservoir niet erbij. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Oude Chinese cloisonne wierookpot met deksel, florale decors, vergulde Foo-hondenkoppen en bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 14 x 11,8 cm. In goede staat.
Antiek miniatuur damesportret. Dame met bloemen. Olieverf op pannel. Afmeting: 8,5 x 7 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse ijzeren geldkist met drie sluitkleppen voor drie sloten. Met geklonken binnenkant. Originele patina. Afmeting: 33 x 53 x 29 cm. In goede staat.
19e Eeuwse dekseldoos. Messing verguld met kristal. Eén chip binnenrand. Floraal. Afmeting: 10 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee kapitale bronzen Empire-stijl kaarskandelaren met marmeren sokkels. Jongen en meisje. Zeven-lichts. Verguld brons en donkerbrons gepatineerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen tafelstuk. Jugendstil met geisha en parasol. Circa 1915. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Twee antieke vergulde brons met marmeren cassoletten in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Zeldzame grote messing (bibliothecarislamp) bureaulamp. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 51 x 15 cm. In goede staat.
Twee zware marmeren Louis Seize-stijl cassoletten met brons. 20e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Fraaie antieke Japanse figurengroep. Circa 1900. Houtgesneden, gepolychromeerd en met ivoor. Circa 1880. Afmeting: 15 x 22 x 14 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse grote bronzen Empire drie-lichts kaarskandelaren. Deels verguld, deels donker gebruneerd. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Grote zeldzame antieke historisme hoorn des overvloeds in het brons. Circa 1880. Met amor en duif en octagonaal marmeren basement. Breuk marmer. Afmeting: 61 x 34 x 35 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde kaarskandelaren met Griekse vrouwen en bloemen. Ongereinigd. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen coupes met bacchus en marmeren voet. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee grote antieke historisme schenkkannen met cassis-kleurige glazen reservoirs. Deco stukken. Circa 1880. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Grote oude messing met marmer lampenvoet en putti. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Stel ronde whiskey karaffen compleet met stop. Afmeting: H 30 cm. Geplaatst op spiegel dienblad met plated rand. Afmeting: 27 x 26 x 18 cm. In goede staat.
Twee Japanse kalebas-vormige cloisonne vazen. Tweede helft 20e eeuw. Stukje los erbij. Afmeting: 37 cm. In goede redelijk/goede staat.
Zeldzame grote 19e eeuwse gepolychromeerde houtgestoken apothekers gaper. Afmeting: 59 x 26 x 28 cm. In goede staat.
Grote Venetiaanse houten stalamp met beschildering en moor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 190 cm. In goede staat.
Antieke Belgische tafellamp met krantenverkoper. Bronzen basis. Gemerkt 'Made in Belgium J.M. Parisiania'. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Antiek vernikkeld messing tafelstuk met Jugendstil dame. Circa 1915. Kristallen schaal geëtst. Afmeting: 31 x 26,5 cm ø. In goede staat.
Antiek historisme tafelstuk met kristallen vaas. Compositie metaal. Circa 1880. Eén minimale chip. Afmeting: 40 x 17 cm ø. In goede staat.
Antiek blauw porseleinen vaas met bronskleurige compositie metalen montuur. Circa 1870. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gesigneerde bavelaar (diorama). Door H. Berck 1865. Landschap met dorp, figuren en vee. Gemaakt van diverse organische materialen. Afmeting: 57 x 49 x 10 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Vier-lichts. Circa 1840. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Japanse cloisonne Geisha op houten console. 21e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Grote Japanse cloisonne Geisha op houten console. 21e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil compositie metalen tafelspiegel met florale decor en amor. Circa 1915. Afmeting: 48 x 32 x 14 cm. In goede staat.
Grote wortelnoten gepolitoerde Zwitserse Reuge speeldoos met florale intarsia. Met drie melodieën. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x 44 x 19 cm. In goede staat.
Grote Franse goudkleurige compositie metalen tafellamp met edelman. Circa 1900. Latere elektrificering. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen tafellamp op marmeren basement. Circa 1920. Putti slaat op trommel. Elektrificering later. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Antieke blikken beschilderde kaarskandelaar. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke Zwitserse speeldoos met acht melodieën. Palissanderhout met florale intarsia. Kam heel. Inclusief sleutels. In goede spelende staat. Afmeting: 12,5 x 45 x 17 cm. In goede staat.
Grote oude Ettienne Aigner lederen dokterstas. 60er-70er Jaren. Afmeting: 45 x 28 x 53 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen historisme pronkvazen op rood marmeren sokkels. Neo Renaissance. Chips marmeren sokkels. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil koekjestrommel met beschilderd glas en compositie metalen houder. Circa 1915. Afmeting: 33 x 20 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil fruitschaal. Messing vernikkeld met kristalglazen binnenbak. Circa 1915. Afmeting: 12 x 45 x 18 cm. In goede staat.
Twee grote Neo Gotische messing wandkandelaren met ranken en wandmonturen. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x 15 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuws historisme tafelstuk met leeuwen, klauwpoten en kristallen schaal. Schaal beschadigd. Messing vernikkeld. Afmeting: 36,5 x 33 cm ø. In redelijke staat.
Antieke bronzen historisme fotolijst met engelen en standaard. Circa 1880. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinese metalen waterketels met signaturen. Divers. Circa 1900. Afmeting: ø 10 - ø 15,5 cm. In goede staat.
Antieke zware groen-marmeren Art Deco schaal met bronzen armaturen, kikkers en ananas. Circa 1935. Chip deksel. Afmeting: 33 x 27 ø. In redelijk/goede staat.
Antieke Jugendstil geëlektrificeerde messing gaslamp met drie contragewichten. Circa 1915. Afmeting: 80 x 60 cm ø.een kapje gelijmd In redelijke staat.
Acht oude Chinese inktstenen in doos. 20e Eeuw. Afmeting: 2 x 11 x 20 cm. In goede staat.
Drie maal oud messing. Bestaande uit: Wierookbrander, circa 1900. Perzisch kistje. Oosterse heilige koe, circa 1900. Afmeting: 10 - 34 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Tibetaanse bronzen vaas met monnik. Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Oud/antiek Tibetaans ritueel bronzen mes met dieren decor. In houten houder. Afmeting: L 28,5 cm. In goede staat.
Vroege Chinese bronzen wierookschaal. 17e Eeuw of ouder. Bodem scheuren. Afmeting: 6,5 x 13 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude houtgestoken Chinese hoogwaardigheidsbekleder. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinese bamboe penselenhouders met landschappen en figuren decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12,5 - 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse bronzen kaarskandelaren. 17e -18e Eeuw. Afmeting: H 49,5 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse messing kaarskandelaren in Barok-stijl. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse bronzen penkandelaren. Afmeting: H 43 cm. In goede originele staat.
18e - 19e Eeuwse Neo Gothische bronzen penkandelaar met leeuwen. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
19e Eeuwse koperen Neo Gotische kaarskandelaar met leeuwenpoten. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing Empire-stijl kaarskandelaren. Basis licht bedeukt. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Groot kaliber, antiek bewerkte messing granaathuls. Met voorstelling van worstelende halfnaakte dames. Afmeting: 8,5 x 13,2 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese lakwerk stapeldoos met beschildering en Familie Rose plaquette op deksel. Musicerende figuren. 21e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee Art Deco dekseldoosjes. Eén maal gehamerd, plated. Eén maal palissander met inleg. Afmeting: 7,5 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse handbeschilderde houten dekseldoos met lezende man. Binnenrand iets beschadigd. Afmeting: 4 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse houten kistjes met ivoren banden en sierwerk. Afmeting: 19 - 31 cm. In goede staat.
Twee antieke dekseldozen. Circa 1900. Eén maal opaline melkglas met bronskleur, scherf gelijmd. Eén maal ovaal met messing en kristallen gegraveerde binnenbak. Plus Murano glazen snoepjes. Afmeting: 1...
Messing Art Nouveau-stijl tafellamp. 20e Eeuw. Afmeting: H circa 55 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl glas-in-lood lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 18 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse messing vernikkelde Jugendstil lampenvoet met kraanvogel. Circa 1915. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Grote tafellamp gemaakt van een 19e eeuwse Japanse porseleinen vaas met messing monturen. Afmeting: 80 x 40 cm ø. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse porseleinen lampenvoet met goud decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Oude vernikkelde zakkroonluchter. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 50 cm ø. In goede staat.
Tiffany-stijl glas-in-lood tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 29 cm ø. In goede staat.
Oud glas-in-lood hallampje met hout. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 23 x 25 cm. In goede staat.
Jugendstil messing plafondlamp. Drie-lichts met originele facet geslepen glazen kappen. Circa 1915. Afmeting: 50 x 60 cm ø. In goede staat.
Twee moderne metalen schemerlampen in vaasvorm. Afmeting: 67 x 41 x 12 cm. In goede staat.
Oude Jugendstil hanglamp. Gesigneerd Jean Noverdy. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 50 cm ø. In goede staat.
Zes-lichts messing Barok-stijl plafondlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 42 cm. ø. In goede staat.
Grote antieke Franse tafellamp van compositie metaal. Griekse vrouw. Circa 1900. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.
Zes-delige koperen pannenset. 20e Eeuw. Afmeting: circa ø 15 - ø 24 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing stijgbeugels. Eén gepoetst, één ongepoetst. Met ornamenten. Afmeting: 13 x 21 x 10 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Empire, Charles Dix kaarskandelaren. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Antieke historisme petroleumlamp met boegbeeld. Vernikkeld. Circa 1900. Afmeting: 53 x 14 cm ø. In goede staat.
Antieke hangpetroleumlamp met extra kaarskandelaren. Compositie metaal en messing reservoir. Circa 1900. Afmeting: circa 70 x 70 cm ø. In goede staat.
Oude opaline glazen tafel-petroleumlamp met havenvoorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 14 cm ø. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde porseleinen petroleumlampen met messing. Circa 1900. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Twee prachtige grote 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen met messing petroleumlampen. Met romantische figuren decors. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp. Circa 1950. Afmeting: circa 60 x 40 cm ø. In goede staat.
Antieke petroleumlamp. Circa 1900. Porselein met messing. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Antieke messing Jugendstil hangpetroleumlamp met pauwen en negen kaarskandelaren. Circa 1915. Afmeting: 60 x 56 cm ø. In goede staat.