Porseleinen pop, J.D. Kestner, Duitsland, ca. 1890. Haar pruik is van mohair. Originele kleding van katoenen piqué met wafelmotief. Ze heeft een geleed lijf. Lengte 83 cm.
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900. Glazen ogen en een pruik van echt haar en een Frans geleed lijf van papier-maché. Lengte 76 cm.
Porseleinen pop, Ze heeft een porseleinen hoofd met glazen ogen en een pruik van echt haar. Haar lijf is van leer, maar de onderarmen en benen zijn weer van porselein. Een bijzonder exemplaar. Antiek...
Porseleinen pop, Firma J.D. Kestner, ca. 1895. Ze heeft mooie glazen ogen in een porseleinen hoofd en een mohair pruik. Lengte 71 cm.
Drie maal oud Diecast speelgoed. Gietijzer. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 40 cm. In goede staat.
Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over) ca.1880. Type Motschmann. Ze heeft glazen ogen en een leren lijf. De houten benen en armen hebben beweegbare voetjes en handjes. ...
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1910. Ze heeft kristallen paperweight ogen, een pruik van mohair en een Frans geleed lijf. Lengte 72 cm.
Pop van papier-maché met een laagje was er over, (Zogenaamde wax-over) ca. 1890. Ze heeft glazen ogen, een originele pruik van schapenvacht en een stoffen lijf met benen en onderarmen van papier-maché...
Porseleinen pop, Ernst Heubach, malnummer 452, ca. 1928. Het hoofd is van gespoten porselein met in het materiaal gevormd haar. Het lijf is van papier-maché. Ze is origineel gekleed en heeft ook nog h...
Biedermeier pop met porseleinen hoofd, Duitsland ca. 1885. Zogenaamde Chinahead, Stoffen lijf met porseleinen armen. Lengte 28 cm.Käthe Kruse-pop, de zogenaamde Bade-baby. Gemaakt tussen 1963 en 1974....
Antieke Jugendstil poppenwagen met lederen kap, houten handvaten en originele beschildering. Circa 1915. Afmeting: 87 x 80 x 35 cm. In goede staat.
Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390. Duitsland ca. 1900. Het hoofd is van porselein met prachtige glazen ogen, een haren pruik. Antiek jurkje en ondergoed. Lijf armen en benen zijn van pa...
Set van vijf originele Duitse antieke bisquit porseleinen poppen in originele doos + originele kleertjes. Onbespeeld. Circa 1900. Afmeting: 26 x 40 x 8 cm. In goede staat. Lengte: 20 cm.
Twee oude Tarzan bundel strips. Nederlandse uitgave van Hfl. 0,35 cent per stuk. Afmeting: 27,5 x 36,5 cm. In goede staat.
Oude Duitse blikken Schuco speelgoedauto. Patent Magico-Auto 2008. Made in U.S. Zone. Germany. Met sleutel. Afmeting: 13 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Hollandse blikken speelgoed NS-trein met batterij functie. Met rails. Circa 1950. Afmeting: 16 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude speelgoed auto's. Eén maal Gana, Opel Rekord. Eén maal Lion Car, Opel Record. Eén maal J.M.K. France, H.P. Citroën. Bespeeld. Afmeting: 7,5 - 9 cm. In goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62837, OHE 270 081 en 1x E-lok 63668, EINST. E 189 988-9, beide in originele verpakking en in goede staat.
Mooie grote antieke kinderwagen met gaaf vlechtwerk, hoge wielen, bladveren en lederen kap. Circa 1900. Afmeting: 137 x 116 x 57 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke poppenmeubels + winkel. Circa 1920 - 1940. Bestaande uit: Keuken met buffet, tafel, stoelen, kinderwinkel met diverse lades etc. Afmeting: 7 - 100 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen pop met gelede lichaam, echt haar en slaapogen. Walterhausen T.P.T. nr. 1. Circa 1910. In goede staat.
Groot lot militair Solido ijzeren speelgoed + soldaten. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 25 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Armand Marseille pop met gelede lichaam en echt haar pruik. 1894. Am. Dep. Ogen weg en bakfout. Afmeting: L 34 cm. In redelijke staat.
Groot lot oud houten kinderspeelgoed. Divers. Circa 1950 - 1970. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
Lot oud houten speelgoed. Circa 1950. Onder andere: Trein, paard. Afmeting: 11 - 33 cm. In goede staat.
Lot oud houten kinderspeelgoed. Circa 1950. Bestaande uit: Vrachtwagen, S.I.O. Holland, tracktor, paard, eend. Afmeting: 13 - 33 cm. In goede staat.
Zeven diverse houten knikkerspelen. Circa 1950 - 1960. Afmeting: 46 - 66 cm. In goede staat.
Drie loks Trix H0: 1x DB 111 001-4, 1x DB 112 499-9 en 1x DB 112 494-0, allen met (originele?) doosjes en in goede staat.
Drie loks H0: 1x Lima 20 8148L, ÖBB 2067.66, 1x Lima 20 8169L, SNCG CC 14166 en 1x Gutzold DR 118 059-5, Lima met originele doosjes, Gutzold in plastic doosje, allen in goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil blikken speelgoed kindernaaimachine. Circa 1915. Gave lithografie. Gemerkt Casige, West Germany. Afmeting: 18 x 20 x 11,5 cm. In goede staat.
Lot oud houten kinderspeelgoed. Bestaande uit: Twee maal kar, twee maal paard. Circa 1950 - 1980. Afmeting: 25 - 50 cm. In goede staat.
Twee voor-oorlogse poppenwagens. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 65 - 77 cm. In goede staat.
Drie maal Aap-Noot-Mies plus extra letters. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Lot oud houten kinderspeelgoed. Circa 1950. Bestaande uit: Eenden, olifant, hond, musicerende dieren. Afmeting: 15 - 24 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse schildpad/celluloid poppen. Circa 1930 - 1940. Eén maal Minerva nr. 4. Eén maal schildpad nr. 42. Afmeting: 31 - 39 cm. In goede staat.
Drie voor-oorlogse papier mache negroïde poppen met kleertjes. Genummerd. Circa 1930. Afmeting: 36 - 39 cm. In goede staat.
Twee maal oud Duits blikken speelgoed. Eén maal kletteraffe (klimaapje), Tom Lehmann, nr. 883, één arm los. Eén maal D.R.G.M. Germany, kussende figuren. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke poppenstoelen. Circa 1920. Eén klapbare kinderstoel met ijzeren wieltjes. Eén stoeltje in bamboe design. Afmeting: 27 - 54 cm. In goede staat.
Twee voor-oorlogse blikken kinderfornuizen met pannen. Afmeting: 20 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal oud blikken speelgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Eén Kanon, rijdend, bespeeld. Duitsland. Circa 1930. Eén zijspan motor. China. Afmeting: 16 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse porseleinen pop met baby lichaam. Armand Marseille. 990/13. Met slaapogen en echt haar. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Twee maal oud blikken speelgoed. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Zij-span, China. Vliegtuig acrobaat, Cragston Toy. Afmeting: 14 - 18 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse porseleinen Armand Marseille pop met echt haar en kleertjes + stoel. Nr. 1894/7. Gelede papier maché lichaam. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse porseleinen poppen. Eén maal Porzellanfabrik Bruggrab 169/2, met slaap ogen en babylichaam, afmeting: 40 cm. Eén maal ongemerkt, Nr. 3, met gelede lichaam en slaap ogen, afmeting: ...
Twee grote 30-er jaren teddyberen met glazen ogen. Afmeting: 58 - 64 cm. In goede staat.
Biedermeier pop met porseleinen hoofd, Duitsland ca. 1885. Zogenaamde Chinahead. Stoffen lijf met porseleinen armen en onderbenen. Schoentjes in het materiaal gevormd. Lengte 41 cm. Biedermeier pop me...
Biedermeier popje met porseleinen hoofd, Duitsland ca. 1885. Zogenaamde Chinahead, Stoffen lijf met porseleinen armen en onderbenen. Schoentjes en kousen in het materiaal gevormd. Op het stoffen lijf ...
Porseleinen pop, (type Oriëntal), F & W. Goebel. malnummer 60, ca. 1900. Een hoofdje van porselein met glazen ogen, een pruik van echt haar en een lijf van papier-maché. Lengte 31 cm.
Popje van Tortulon, gemerkt EDI, Duitsland ca. 1948. Origineel gekleed. Lengte 16 cm. Babypopje met mechaniek. Het lijf is van Tortulon (Vervanger van het brandbare celluloid) Opgewonden kruipt ze zo ...
Porseleinen pop, Herman Steiner, ca. 1911. Het lijf is van papier-maché. Glazen ogen. Lengte 30 cm.
Porseleinen pop, Armand Marseille, Duitsland ca. 1900. Ze heeft een zogenaamde borstkop (hoofd en schouders vormen één geheel) op een lijf van geitenleer. Ze heeft glazen ogen en haar originele pruik....
Porseleinen pop, firma Schönau & Hoffmeister. Malnummer 1909, Duitsland ca. 1909. Glazen ogen en haar originele pruik. Het gelede lijf van papier-maché is van latere datum. Lengte 32 cm.Porseleinen p...
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Ca. 1910. Ze heeft glazen ogen met prachtige wimpers. Het gelede lijf is van papier-maché. Lengte 60 cm.
Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over). Gemerkt SPECIAL, Adolf Wislizenus in Waltershausen, ca. 1920.
Ze heeft glazen ogen en haar originele pruik. Het lijf is van pa...
Glazen vitrinedoosje is een zogenaamd memorybox. Men bewaarde soms van de overledenen zijn liefste dingen in een vergelijkbaar kijkdoosje. Hier zitten twee kleine biedermeier popjes in van porselein. ...
Celluloid popje, Japan ca. 1950. Gemaakt in Japan. Lengte 20 cm. Papier-maché popje, ca. 1930, glazen ogen. (Geld om een pop te kopen was er vaak niet, dus bijzonder dat het nog bewaard is gebleven) L...
Celluloid popje, Gemerkt Fuji Kogyo. Het heeft een rompje van met bloemen versierd metaal. Met mechanisme, waardoor het popje, mits opgedraaid danst. Het hoofd en de handen zijn van celluloid. Lengte ...
Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over). ca. 1880. Niet gemerkt, dus de maker is onbekend. Het borststuk is eveneens van papier-maché overtrokken met een waslaag. Glazen...
Porseleinen pop, Le Conte & Co, Parijs ca. 1900. Gemerkt met L.C. en een Anker, Ze heeft grote glazen ogen, een originele haren pruik en een Frans geleed lichaam. Ze is geheel antiek gekleed. 62 cm.
Porseleinen pop, J.D. Kestner, gemerkt “SPECIAL” , malnummer 167, Duitsland ca. 1898. Pruik van mohair, glazen ogen en antieke kleding. Lengte 58 cm.
Porseleinen pop, J.D. Kestner, malnummer 17, ca. 1890. Een porseleinen hoofd met glazen ogen en een haren pruik. Een geleed lijf en antieke kleding van wafelpiqué. Duitsland ca. 1890. Lengte 68 cm.
Porseleinen pop, Simon & Halbig, malnummer 1011, ca. 1889. Ze heeft een zogenaamde borstkop van porselein. Het leren lijf heeft onderarmen van porselein. Antieke kleding, glazen ogen en een pruik van ...
Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390, Duitsland ca. 1900. Glazen ogen en een pruik van cellulose. Ze heeft een prachtig geleed lijf en antieke kleding. Lengte 60 cm.
Porseleinen popje. Papier maché lijfje. Circa 1910. In het materiaal gevormde sokjes en schoentjes. Lengte: 20 cm. Porseleinen popje. Frankrijk. Circa 1895. Glazen oogjes en een pruikje van echt haar....
Porseleinen pop, Kämmer & Reinhardt,malnummer 126, ca 1920. Ze heet Mein Kleiner Liebling. Ze heeft een haren pruik, zogenaamde flirtogen en een beweegbaar tongetje. Antieke kleding. Het gelede lijf i...
Porseleinen pop met loopmechaniek, J.D. Kestner, gemerkt 5, ca. 1890. Ze heeft glazen ogen, een mohair pruik en een papier-maché lijf, prachtig gekleed. Ca. 1890. Lengte 54 cm.
Porseleinen pop, ongemerkt, maar vermoedelijk Firma J.D. Kestner, ca. 1897. Ze heeft antieke kleding en een pruik van mohair. Het lijf is ongeleed. Lengte 50 cm.
Porseleinen pop, niet gemerkt, maar vermoedelijk gemaakt door Heinrich Handwerck. Duitsland ca. 1910. De pop heeft glazen ogen, een pruik van echt haar en een Duits geleed lijf. Prachtige kleding met ...
Porseleinen pop, Ernst Heubach, malnummer 302. Ca. 1920. Ze heeft glazen ogen en een pruik van echt haar. Het lijf is geleed. Ze draagt een mooie satijnen jurk. Lengte 67 cm.
Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 370, ca. 1900. Een lijf van wasdoek met een borstkop van porselein en onderarmen en benen van papier-maché. Mooie glasogen met wimpers en een pruik van moh...
Twee loks Piko H0: 1x E-lok 57460, 189 027-6 en 1x Diesellok 57580-2, 2016 036-2, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63656, NS 1113 en 1x Diesellok 63490, DB-AG BR 215, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 04160 B, (567) en 1x Diesellok 4154, DB 290 262-5, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Märklin H0: 1x E-lok 3168, NS 1213 en 1x E-lok 3324, NS 1139 (botsneus), beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks H0: 1x Diesellok Roco 59430, SNCB/NMBS 5939 en 1x Diesellok Fleischmann 4235, DB 221 131-6, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Piko H0: 1x Diesellok 57508, 218 084-0 en 1x Diesellok 59400, 843 093-6, beide in originele verpakking en in goede staat.
Kavel met 20 personenwagens van Roco, H0 spoor. Allen in goede staat
Kavel met 12 wagons van Roco en Fleischmann, H0 spoor. Allen in redelijk tot goede staat
Märklin/HAMO H0 34302, E-lok Re 446, Marklin/Hamo lok in doos van standaard Marklin uitvoering. In goede staat
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Frankrijk ca 1910. Ze heeft glazen ogen en een lijf van papier-maché. Lengte 29 cm. Porseleinen pop, (type Oriëntal), E...
Blikken speelgoedtrein. Circa 1940. Lok, tender, twee wagons + rails. Gemerkt Merkur. Afmeting: 13 - 20 cm. Bespeeld. In redelijk/goede staat.
Duitse blikken speelgoed Schuco Ford Coupe T 1917, Nr. 1227, Made in Western Germany. Eén wiel zit los erbij. Afmeting: 11 x 16 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Twee loks Roco (professional) H0: 1x Diesellok 63990, ÖBB 2016 084-2 en 1x E-lok 63674, Einst. ES 64 U2-027 beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco (professional) H0: 1x Diesellok 63916, NS RN 232 902-7 en 1x E-lok 63824, Einst. 1116 911-7, beide in originele verpakking en in goede staat.
Piko H0 57321 "Hondekop" electrisch treinstel van de NS. In originele doos en in goede staat.
Twee loks Märklin/HAMO H0: 1x E-lok 38614, Re 4/4 460 022-7 en 1x E-lok 34632, Re 460074-8, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Märklin/HAMO H0: 1x E-lok 38611, Re 4/4 460 019-3(Miele) en 1x E-lok 38613, Re 4/4 460 020-1, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Märklin/HAMO H0: 1x E-lok 8352, Re 460 017-7 en 1x E-lok 8353, Re 4/4 460 018-5, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Märklin/HAMO H0: 1x E-lok 3461, Serie 460 Re 4/4 en 1x E-lok 3336, Ae 6/6 11425, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Trix H0 (International): 1x E-lok 22581, Re 4/4 460 014-4(HCB) en 1x E-lok 22582, Re 460033-4(Ascom), beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Trix H0: 1x E-lok 22586, Re 460 018-5(Pepsi) en 1x E-lok 22589, Re 460 033-4 (Space Dream), beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Trix H0: 1x Diesellok 22752, DB 221 118-3 en 1x E-lok 22713, Re 460 033-4, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Trix H0: 1x Diesellok 22588, Am 842 000-2 en 1x Diesellok 22724, Tegernsee-Bahn 14, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Trix H0: 1x E-lok 22105, BR E 19 11en 1x E-lok 22708, BR E 19 11, beide in originele verpakking en in goede staat.
Drie loks Trix H0: 1x DB 184 003-2, 1x DB 111 001-4 en 1x DB 140 854-1, allen met (originele?) doosjes en in goede staat.
Drie loks Trix H0: 1x DB 140 458-1, 1x DB 111 049-3 en 1x DB 111 007-1, allen met (originele?) doosjes en in goede staat.