Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot houten speelgoed
Startprijs 30 EUR

Lot oud houten speelgoed. Circa 1950. Onder andere: Trein, paard. Afmeting: 11 - 33 cm. In goede staat.

Lot houten speelgoed, 1950
Startprijs 30 EUR

Lot oud houten kinderspeelgoed. Circa 1950. Bestaande uit: Vrachtwagen, S.I.O. Holland, tracktor, paard, eend. Afmeting: 13 - 33 cm. In goede staat.

Diverse knikkerspelen (7x)
Resultaat: 60 EUR

Zeven diverse houten knikkerspelen. Circa 1950 - 1960. Afmeting: 46 - 66 cm. In goede staat.

3 Loks H0-spoor Trix
Startprijs 100 EUR

Drie loks Trix H0: 1x DB 111 001-4, 1x DB 112 499-9 en 1x DB 112 494-0, allen met (originele?) doosjes en in goede staat.

3 Loks H0-spoor : Lima/Gutzold
Resultaat: 48 EUR

Drie loks H0: 1x Lima 20 8148L, ÖBB 2067.66, 1x Lima 20 8169L, SNCG CC 14166 en 1x Gutzold DR 118 059-5, Lima met originele doosjes, Gutzold in plastic doosje, allen in goede staat.

Antieke blikken kindernaaimachine, 1915
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse Jugendstil blikken speelgoed kindernaaimachine. Circa 1915. Gave lithografie. Gemerkt Casige, West Germany. Afmeting: 18 x 20 x 11,5 cm. In goede staat.

Doos houten speelgoed
Startprijs 30 EUR

Lot oud houten kinderspeelgoed. Bestaande uit: Twee maal kar, twee maal paard. Circa 1950 - 1980. Afmeting: 25 - 50 cm. In goede staat.

2x Poppenwagens, 1930-1940
Resultaat: 70 EUR

Twee voor-oorlogse poppenwagens. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 65 - 77 cm. In goede staat.

3x Aap-Noot-Mies
Resultaat: 25 EUR

Drie maal Aap-Noot-Mies plus extra letters. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

Lot houten speelgoed, 1950
Resultaat: 30 EUR

Lot oud houten kinderspeelgoed. Circa 1950. Bestaande uit: Eenden, olifant, hond, musicerende dieren. Afmeting: 15 - 24 cm. In goede staat.

2x Antieke schildpad poppen
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Duitse schildpad/celluloid poppen. Circa 1930 - 1940. Eén maal Minerva nr. 4. Eén maal schildpad nr. 42. Afmeting: 31 - 39 cm. In goede staat.

3x Negroïde poppen
Resultaat: 80 EUR

Drie voor-oorlogse papier mache negroïde poppen met kleertjes. Genummerd. Circa 1930. Afmeting: 36 - 39 cm. In goede staat.

2x Oud Duits speelgoed
Startprijs 30 EUR

Twee maal oud Duits blikken speelgoed. Eén maal kletteraffe (klimaapje), Tom Lehmann, nr. 883, één arm los. Eén maal D.R.G.M. Germany, kussende figuren. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke poppenstoeltjes, 1920
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke poppenstoelen. Circa 1920. Eén klapbare kinderstoel met ijzeren wieltjes. Eén stoeltje in bamboe design. Afmeting: 27 - 54 cm. In goede staat.

2x Voor-oorlogse blikken kinderfornuizen
Resultaat: 40 EUR

Twee voor-oorlogse blikken kinderfornuizen met pannen. Afmeting: 20 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oud blikken speelgoed
Startprijs 40 EUR

Twee maal oud blikken speelgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Eén Kanon, rijdend, bespeeld. Duitsland. Circa 1930. Eén zijspan motor. China. Afmeting: 16 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Armand Marseille pop
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop met baby lichaam. Armand Marseille. 990/13. Met slaapogen en echt haar. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

2x Oud blikken speelgoed
Startprijs 30 EUR

Twee maal oud blikken speelgoed. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Zij-span, China. Vliegtuig acrobaat, Cragston Toy. Afmeting: 14 - 18 cm. In redelijke staat.

Antieke Armand Marseille pop + stoel
Resultaat: 120 EUR

Antieke Duitse porseleinen Armand Marseille pop met echt haar en kleertjes + stoel. Nr. 1894/7. Gelede papier maché lichaam. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

2x Antieke Duitse poppen
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen poppen. Eén maal Porzellanfabrik Bruggrab 169/2, met slaap ogen en babylichaam, afmeting: 40 cm. Eén maal ongemerkt, Nr. 3, met gelede lichaam en slaap ogen, afmeting: ...

2x Grote teddyberen, 30-er jaren
Resultaat: 25 EUR

Twee grote 30-er jaren teddyberen met glazen ogen. Afmeting: 58 - 64 cm. In goede staat.

2x Biedermeier poppen
Resultaat: 90 EUR

Biedermeier pop met porseleinen hoofd, Duitsland ca. 1885. Zogenaamde Chinahead. Stoffen lijf met porseleinen armen en onderbenen. Schoentjes in het materiaal gevormd. Lengte 41 cm. Biedermeier pop me...

2x Pop
Startprijs 70 EUR

Biedermeier popje met porseleinen hoofd, Duitsland ca. 1885. Zogenaamde Chinahead, Stoffen lijf met porseleinen armen en onderbenen. Schoentjes en kousen in het materiaal gevormd. Op het stoffen lijf ...

Pop
Resultaat: 80 EUR

Porseleinen pop, (type Oriëntal), F & W. Goebel. malnummer 60, ca. 1900. Een hoofdje van porselein met glazen ogen, een pruik van echt haar en een lijf van papier-maché. Lengte 31 cm.