Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot houten speelgoed
Startprijs 30 EUR

Lot oud houten speelgoed. Circa 1950. Onder andere: Trein, paard. Afmeting: 11 - 33 cm. In goede staat.

Lot houten speelgoed, 1950
Startprijs 30 EUR

Lot oud houten kinderspeelgoed. Circa 1950. Bestaande uit: Vrachtwagen, S.I.O. Holland, tracktor, paard, eend. Afmeting: 13 - 33 cm. In goede staat.

Doos houten speelgoed
Startprijs 30 EUR

Lot oud houten kinderspeelgoed. Bestaande uit: Twee maal kar, twee maal paard. Circa 1950 - 1980. Afmeting: 25 - 50 cm. In goede staat.

2x Oud Duits speelgoed
Startprijs 30 EUR

Twee maal oud Duits blikken speelgoed. Eén maal kletteraffe (klimaapje), Tom Lehmann, nr. 883, één arm los. Eén maal D.R.G.M. Germany, kussende figuren. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oud blikken speelgoed
Startprijs 30 EUR

Twee maal oud blikken speelgoed. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Zij-span, China. Vliegtuig acrobaat, Cragston Toy. Afmeting: 14 - 18 cm. In redelijke staat.

Antieke blikken kindernaaimachine, 1915
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse Jugendstil blikken speelgoed kindernaaimachine. Circa 1915. Gave lithografie. Gemerkt Casige, West Germany. Afmeting: 18 x 20 x 11,5 cm. In goede staat.

2x Oud blikken speelgoed
Startprijs 40 EUR

Twee maal oud blikken speelgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Eén Kanon, rijdend, bespeeld. Duitsland. Circa 1930. Eén zijspan motor. China. Afmeting: 16 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Celluloid popje, Gemerkt Fuji Kogyo
Startprijs 40 EUR

Celluloid popje, Gemerkt Fuji Kogyo. Het heeft een rompje van met bloemen versierd metaal. Met mechanisme, waardoor het popje, mits opgedraaid danst. Het hoofd en de handen zijn van celluloid. Lengte ...

3x Oude speelgoed auto's
Startprijs 45 EUR

Drie oude speelgoed auto's. Eén maal Gana, Opel Rekord. Eén maal Lion Car, Opel Record. Eén maal J.M.K. France, H.P. Citroën. Bespeeld. Afmeting: 7,5 - 9 cm. In goede staat.

2x Oude strips van Tarzan
Startprijs 50 EUR

Twee oude Tarzan bundel strips. Nederlandse uitgave van Hfl. 0,35 cent per stuk. Afmeting: 27,5 x 36,5 cm. In goede staat.

Oude Schuco speelgoedauto
Startprijs 50 EUR

Oude Duitse blikken Schuco speelgoedauto. Patent Magico-Auto 2008. Made in U.S. Zone. Germany. Met sleutel. Afmeting: 13 cm. In redelijk/goede staat.

Oude blikken speelgoed NS-trein, 1950
Startprijs 50 EUR

Oude Hollandse blikken speelgoed NS-trein met batterij functie. Met rails. Circa 1950. Afmeting: 16 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Solido speelgoed
Startprijs 50 EUR

Groot lot militair Solido ijzeren speelgoed + soldaten. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 25 x 13 cm. In goede staat.

Doos houten speelgoed
Startprijs 50 EUR

Groot lot oud houten kinderspeelgoed. Divers. Circa 1950 - 1970. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.

Antieke poppenwagen, 1915
Startprijs 60 EUR

Antieke Jugendstil poppenwagen met lederen kap, houten handvaten en originele beschildering. Circa 1915. Afmeting: 87 x 80 x 35 cm. In goede staat.

2x Antieke schildpad poppen
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Duitse schildpad/celluloid poppen. Circa 1930 - 1940. Eén maal Minerva nr. 4. Eén maal schildpad nr. 42. Afmeting: 31 - 39 cm. In goede staat.

3x Pop
Startprijs 60 EUR

Celluloid popje, Japan ca. 1950. Gemaakt in Japan. Lengte 20 cm. Papier-maché popje, ca. 1930, glazen ogen. (Geld om een pop te kopen was er vaak niet, dus bijzonder dat het nog bewaard is gebleven) L...

3x Pop
Startprijs 65 EUR

Popje van Tortulon, gemerkt EDI, Duitsland ca. 1948. Origineel gekleed. Lengte 16 cm. Babypopje met mechaniek. Het lijf is van Tortulon (Vervanger van het brandbare celluloid) Opgewonden kruipt ze zo ...

2x Pop
Startprijs 70 EUR

Biedermeier popje met porseleinen hoofd, Duitsland ca. 1885. Zogenaamde Chinahead, Stoffen lijf met porseleinen armen en onderbenen. Schoentjes en kousen in het materiaal gevormd. Op het stoffen lijf ...

2x Roco H0: 04160 B + 4154
Startprijs 70 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 04160 B, (567) en 1x Diesellok 4154, DB 290 262-5, beide in originele verpakking en in goede staat.

Antieke kinderwagen , 1900
Startprijs 80 EUR

Mooie grote antieke kinderwagen met gaaf vlechtwerk, hoge wielen, bladveren en lederen kap. Circa 1900. Afmeting: 137 x 116 x 57 cm. In goede staat.

Memory box
Startprijs 80 EUR

Glazen vitrinedoosje is een zogenaamd memorybox. Men bewaarde soms van de overledenen zijn liefste dingen in een vergelijkbaar kijkdoosje. Hier zitten twee kleine biedermeier popjes in van porselein. ...

Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over). ca. 1880
Startprijs 80 EUR

Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over). ca. 1880. Niet gemerkt, dus de maker is onbekend. Het borststuk is eveneens van papier-maché overtrokken met een waslaag. Glazen...

3x Oud Diecast speelgoed
Startprijs 100 EUR

Drie maal oud Diecast speelgoed. Gietijzer. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 40 cm. In goede staat.