Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Fleischmann H0 4423 3043
Fleischmann H0 4423

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Fleischmann H0 442302 3044
Fleischmann H0 442302

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Märklin/HAMO H0: 38614 + 34632 3080
2x Märklin/HAMO H0: 38614 + 34632

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Märklin/HAMO H0: 38611 + 38613 3081
2x Märklin/HAMO H0: 38611 + 38613

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Märklin/HAMO H0: 8352 + 8353 3082
2x Märklin/HAMO H0: 8352 + 8353

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Märklin/HAMO H0: 3461 + 3336 3083
2x Märklin/HAMO H0: 3461 + 3336

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Trix H0: 22581 + 22582 3084
2x Trix H0: 22581 + 22582

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Trix H0: 22586 + 22589 3085
2x Trix H0: 22586 + 22589

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Trix H0: 22588 + 22724 3087
2x Trix H0: 22588 + 22724

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3 Loks H0-spoor Trix 3092
3 Loks H0-spoor Trix

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3 Loks H0-spoor 3095
3 Loks H0-spoor

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Antieke Duitse poppen 3121
2x Antieke Duitse poppen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Pop 3137
2x Pop

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Märklin H0: 37317 + 34402 3157
2x Märklin H0: 37317 + 34402

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 62834 + 72515 3023
2x Roco H0: 62834 + 72515

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 62817 + 63877 3051
2x Roco H0: 62817 + 63877

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 63891 + 62838 3025
2x Roco H0: 63891 + 62838

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 62460 + 62831 3030
2x Roco H0: 62460 + 62831

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 63445 + 63970 3038
2x Roco H0: 63445 + 63970

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Piko H0 57321 "Hondekop" 3045
Piko H0 57321 "Hondekop"

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 62819 + 62399 3052
2x Roco H0: 62819 + 62399

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 63555 + 63978 3054
2x Roco H0: 63555 + 63978

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Roco H0, 69849 3071
Roco H0, 69849

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Roco H0, 73354 3079
Roco H0, 73354

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3 Loks H0-spoor Trix 3089
3 Loks H0-spoor Trix

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3 Loks H0-spoor Trix 3090
3 Loks H0-spoor Trix

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Antieke poppen 3113
2x Antieke poppen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Märklin H0: 3168 + 3324 3161
2x Märklin H0: 3168 + 3324

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Loks Piko H0: 57508 + 59400 3164
2x Loks Piko H0: 57508 + 59400

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x Poppen 3010
3x Poppen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Blikken Schuco Ford 3016
Blikken Schuco Ford

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Roco H0, 68793 3050
Roco H0, 68793

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Electrotren H0, 2710 3098
Electrotren H0, 2710

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Biedermeier poppen 3124
2x Biedermeier poppen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Pop 3132
2x Pop

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, J.D. Kestner, gemerkt “SPECIAL” , malnummer 167, Duitsland ca. 1898. 3140
Porseleinen pop, J.D. Kestner, gemerkt “SPECIAL” , malnummer 167, Duitsland ca. 1898.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Porseleinen pop 3144
2x Porseleinen pop

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, Kämmer & Reinhardt,malnummer 126, ca 1920 3145
Porseleinen pop, Kämmer & Reinhardt,malnummer 126, ca 1920

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, ongemerkt, maar vermoedelijk Firma J.D. Kestner, ca. 1897 3149
Porseleinen pop, ongemerkt, maar vermoedelijk Firma J.D. Kestner, ca. 1897

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 43820 + 43784 3060
2x Roco H0: 43820 + 43784

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 43655 RK + 43723 3061
2x Roco H0: 43655 RK + 43723

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 43564 + 43756 3063
2x Roco H0: 43564 + 43756

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 43665 + 63510 3064
2x Roco H0: 43665 + 63510

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 43655 DRS + 63581 3065
2x Roco H0: 43655 DRS + 63581

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 43655WU + 43656WA 3068
2x Roco H0: 43655WU + 43656WA

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
3x Negroïde poppen 3105
3x Negroïde poppen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Armand Marseille pop 3116
Antieke Armand Marseille pop

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Pop 3126
Pop

Resultaat:

80 EUR