Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Groot lot oud houten speelgoed 3074
Groot lot oud houten speelgoed

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Art Deco poppenwinkel met accessoires 3109
Art Deco poppenwinkel met accessoires

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, J.D. Kestner, Duitsland, ca. 1890. 3000
Porseleinen pop, J.D. Kestner, Duitsland, ca. 1890.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900. 3001
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
5x Biquit porseleinen poppen, 1900 3014
5x Biquit porseleinen poppen, 1900

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek kinderspeelgoed 3111
Lot oud/antiek kinderspeelgoed

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, Firma J.D. Kestner, ca. 1895. 3003
Porseleinen pop, Firma J.D. Kestner, ca. 1895.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Porseleinen pop met loopmechaniek, J.D. Kestner, gemerkt 5, ca. 1890. 3147
Porseleinen pop met loopmechaniek, J.D. Kestner, gemerkt 5, ca. 1890.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1907 3150
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1907

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, J.D. Kestner, malnummer 17, ca. 1890 3141
Porseleinen pop, J.D. Kestner, malnummer 17, ca. 1890

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 72920 + 62916 3024
2x Roco H0: 72920 + 62916

Resultaat:

155 EUR

Verkocht
2x Pop 3008
2x Pop

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 63809 + 69568 3029
2x Roco H0: 63809 + 69568

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, Simon & Halbig, malnummer 1011, ca. 1889 3142
Porseleinen pop, Simon & Halbig, malnummer 1011, ca. 1889

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 62790 + 69926 3155
2x Roco H0: 62790 + 69926

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1910 3006
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1910

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 63823 + 63828 3036
2x Roco H0: 63823 + 63828

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Artitec  20.204.01 H0 3072
Artitec 20.204.01 H0

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2x Pop 3009
2x Pop

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Lot oude/antieke poppenmeubels 3046
Lot oude/antieke poppenmeubels

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Antieke teddybeer, 1930 3122
Antieke teddybeer, 1930

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 63666 + 62557 3032
2x Roco H0: 63666 + 62557

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke porseleinen pop, 1910 3047
Antieke porseleinen pop, 1910

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Lot diverse brandweerauto's 3115
Lot diverse brandweerauto's

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 62724 + 62418 3022
2x Roco H0: 62724 + 62418

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 63875 + 62395 3034
2x Roco H0: 63875 + 62395

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 62855 + 63879 3053
2x Roco H0: 62855 + 63879

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390. Duitsland ca. 1900. 3013
Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390. Duitsland ca. 1900.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 62436 + 62707 3020
2x Roco H0: 62436 + 62707

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 63855 + 62849 3021
2x Roco H0: 63855 + 62849

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 62720 + 62726 3027
2x Roco H0: 62720 + 62726

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Trix H0: 22752 + 22713 3086
2x Trix H0: 22752 + 22713

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Trix H0: 22105 + 22708 3088
2x Trix H0: 22105 + 22708

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke Armand Marseille pop + stoel 3118
Antieke Armand Marseille pop + stoel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Ca. 1910 3131
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Ca. 1910

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, Le Conte & Co, Parijs ca. 1900. 3139
Porseleinen pop, Le Conte & Co, Parijs ca. 1900.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, Frankrijk ca. 1890. 3148
Porseleinen pop, Frankrijk ca. 1890.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, niet gemerkt, maar vermoedelijk gemaakt door Heinrich Handwerck. Duitsland ca. 1910. 3151
Porseleinen pop, niet gemerkt, maar vermoedelijk gemaakt door Heinrich Handwerck. Duitsland ca. 1910.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, Ernst Heubach, malnummer 302. Ca. 1920 3153
Porseleinen pop, Ernst Heubach, malnummer 302. Ca. 1920

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Loks Piko H0: 59483 + 57485 3163
2x Loks Piko H0: 59483 + 57485

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 62504 + 62485 3026
2x Roco H0: 62504 + 62485

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 63395 + 62712 3028
2x Roco H0: 63395 + 62712

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
3x H0-spoor loks 3119
3x H0-spoor loks

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
3x H0-spoor loks 3120
3x H0-spoor loks

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
Blikken Merkur speelgoedtrein 3012
Blikken Merkur speelgoedtrein

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 63960 + 63979 3035
2x Roco H0: 63960 + 63979

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 63990 + 63674 3037
2x Roco H0: 63990 + 63674

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 63916 + 63824 3039
2x Roco H0: 63916 + 63824

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Fleischmann H0 4423 3043
Fleischmann H0 4423

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Fleischmann H0 442302 3044
Fleischmann H0 442302

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Märklin/HAMO H0: 38614 + 34632 3080
2x Märklin/HAMO H0: 38614 + 34632

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Märklin/HAMO H0: 38611 + 38613 3081
2x Märklin/HAMO H0: 38611 + 38613

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Märklin/HAMO H0: 8352 + 8353 3082
2x Märklin/HAMO H0: 8352 + 8353

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Märklin/HAMO H0: 3461 + 3336 3083
2x Märklin/HAMO H0: 3461 + 3336

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Trix H0: 22581 + 22582 3084
2x Trix H0: 22581 + 22582

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Trix H0: 22586 + 22589 3085
2x Trix H0: 22586 + 22589

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Trix H0: 22588 + 22724 3087
2x Trix H0: 22588 + 22724

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3 Loks H0-spoor Trix 3092
3 Loks H0-spoor Trix

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3 Loks H0-spoor 3095
3 Loks H0-spoor

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Antieke Duitse poppen 3121
2x Antieke Duitse poppen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Pop 3137
2x Pop

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Märklin H0: 37317 + 34402 3157
2x Märklin H0: 37317 + 34402

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 62834 + 72515 3023
2x Roco H0: 62834 + 72515

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 62817 + 63877 3051
2x Roco H0: 62817 + 63877

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 63891 + 62838 3025
2x Roco H0: 63891 + 62838

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 62460 + 62831 3030
2x Roco H0: 62460 + 62831

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 63445 + 63970 3038
2x Roco H0: 63445 + 63970

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Piko H0 57321 "Hondekop" 3045
Piko H0 57321 "Hondekop"

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 62819 + 62399 3052
2x Roco H0: 62819 + 62399

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 63555 + 63978 3054
2x Roco H0: 63555 + 63978

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Roco H0, 69849 3071
Roco H0, 69849

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Roco H0, 73354 3079
Roco H0, 73354

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3 Loks H0-spoor Trix 3089
3 Loks H0-spoor Trix

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3 Loks H0-spoor Trix 3090
3 Loks H0-spoor Trix

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Antieke poppen 3113
2x Antieke poppen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Märklin H0: 3168 + 3324 3161
2x Märklin H0: 3168 + 3324

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Loks Piko H0: 57508 + 59400 3164
2x Loks Piko H0: 57508 + 59400

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x Poppen 3010
3x Poppen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Blikken Schuco Ford 3016
Blikken Schuco Ford

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Roco H0, 68793 3050
Roco H0, 68793

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Electrotren H0, 2710 3098
Electrotren H0, 2710

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Biedermeier poppen 3124
2x Biedermeier poppen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Pop 3132
2x Pop

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, J.D. Kestner, gemerkt “SPECIAL” , malnummer 167, Duitsland ca. 1898. 3140
Porseleinen pop, J.D. Kestner, gemerkt “SPECIAL” , malnummer 167, Duitsland ca. 1898.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Porseleinen pop 3144
2x Porseleinen pop

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, Kämmer & Reinhardt,malnummer 126, ca 1920 3145
Porseleinen pop, Kämmer & Reinhardt,malnummer 126, ca 1920

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, ongemerkt, maar vermoedelijk Firma J.D. Kestner, ca. 1897 3149
Porseleinen pop, ongemerkt, maar vermoedelijk Firma J.D. Kestner, ca. 1897

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 43820 + 43784 3060
2x Roco H0: 43820 + 43784

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 43655 RK + 43723 3061
2x Roco H0: 43655 RK + 43723

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 43564 + 43756 3063
2x Roco H0: 43564 + 43756

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 43665 + 63510 3064
2x Roco H0: 43665 + 63510

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 43655 DRS + 63581 3065
2x Roco H0: 43655 DRS + 63581

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 43655WU + 43656WA 3068
2x Roco H0: 43655WU + 43656WA

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
3x Negroïde poppen 3105
3x Negroïde poppen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Armand Marseille pop 3116
Antieke Armand Marseille pop

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Pop 3126
Pop

Resultaat:

80 EUR