Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Groot lot oud houten speelgoed 3074
Groot lot oud houten speelgoed

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Art Deco poppenwinkel met accessoires 3109
Art Deco poppenwinkel met accessoires

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, J.D. Kestner, Duitsland, ca. 1890. 3000
Porseleinen pop, J.D. Kestner, Duitsland, ca. 1890.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
5x Biquit porseleinen poppen, 1900 3014
5x Biquit porseleinen poppen, 1900

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900. 3001
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek kinderspeelgoed 3111
Lot oud/antiek kinderspeelgoed

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, Firma J.D. Kestner, ca. 1895. 3003
Porseleinen pop, Firma J.D. Kestner, ca. 1895.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Porseleinen pop met loopmechaniek, J.D. Kestner, gemerkt 5, ca. 1890. 3147
Porseleinen pop met loopmechaniek, J.D. Kestner, gemerkt 5, ca. 1890.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1907 3150
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1907

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, J.D. Kestner, malnummer 17, ca. 1890 3141
Porseleinen pop, J.D. Kestner, malnummer 17, ca. 1890

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 72920 + 62916 3024
2x Roco H0: 72920 + 62916

Resultaat:

155 EUR

Verkocht
2x Pop 3008
2x Pop

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 62790 + 69926 3155
2x Roco H0: 62790 + 69926

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, Simon & Halbig, malnummer 1011, ca. 1889 3142
Porseleinen pop, Simon & Halbig, malnummer 1011, ca. 1889

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 63809 + 69568 3029
2x Roco H0: 63809 + 69568

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1910 3006
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1910

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 63823 + 63828 3036
2x Roco H0: 63823 + 63828

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Artitec  20.204.01 H0 3072
Artitec 20.204.01 H0

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2x Pop 3009
2x Pop

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Lot oude/antieke poppenmeubels 3046
Lot oude/antieke poppenmeubels

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Antieke teddybeer, 1930 3122
Antieke teddybeer, 1930

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Lot diverse brandweerauto's 3115
Lot diverse brandweerauto's

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 63666 + 62557 3032
2x Roco H0: 63666 + 62557

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke porseleinen pop, 1910 3047
Antieke porseleinen pop, 1910

Resultaat:

130 EUR